Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SYM Wolf'ün makyajı tamamlandı gibi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cem68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250 Nİ
    Malumunuz SYM Wolf 250 Nİ'nin Türkiyede aksesuarı yok gibi,geçen sene bu zamanlar aldığımız motorumuza ,dostlarımız sayesinde kendimizce ufak tefek aksesuarlar taktık,bunların hepsi kendi imalatımız oldu.Başta İrfan usta olmak üzere namı değer piyanist İrfan,Gürol dostuma Cemalettin adaşıma ,Özkan dostuma ,Evrim dostuma teşekkür ederim emeklerinden dolayı.
    Sezonun bitmesine yakın başladığımız bu ufak tefek aksesuarları fotolar ile anlatayım sırası ile takdir sizlerin.

İlk işimiz topcasemizi bağlamak için bağlantı demiri oldu ,kendi çabalarım ile şablon çıkarıp autocat de çizimi yaptırdıktan sonra lazer kesime verip boyattım.

Sezon sonuna doğru Cemalettin dostum yurt dışından ketirdiği dörtlü flaşör düğmesini bize ziyarete geldiğinde bizzat kendi montajını yaparak motorumuzu dörtlü çakarlı yaptı.

Bizde bu arada internetten zaman zaman gezinirken gidona bağlanabilir telefon tutucu ve çakmaklık aldık,telefonda nevigasyon olduğu için yeni bir cihaz almamıza gerekte kalmadı hemde şarj meslesinide çözdük bu sayede.Çakmaklık içinde Evrim dostuma teşekkürler.

Hemen hemen sezonun kapanması ile devereye piyanist İrfan girdi,çoğu arkadaşımızında istekleri ile dünyada dahi olmayan sym wolfün koruma demirini ve orta sahpasını imal etti.

Eeeeee koruma demiri yapılır gündüz farına yer çıkarda biz buna kafa yormazmıyız Gürol dostum ile zihni sinir bir iki istişareden sonra Gürol sağ olsun farları kısa sürede halletti.. Sıra bunların gidon bağlantılı düğmesine geldi orada da devreye sağ olsun Özkan dostumuz girdi 2 saatlik bir freze,torna savaşından sonra düğmemizde hazır oldu..

İmalat tamamlanmış sıra montaja gelmişti devreye gene İrfan girdi sağ olsun yoğun iş temposunun arasında bize zaman ayırıp güzel bir iş çıkartarak sym wolfün makyajını tamamladı.

İşimiz bittiğinde açıkcası içimi bir huzur kapladı kendim ve dostlarımın el emekleri ile hemen hemen gönlümdeki her şeyi motoruma tatbik etmiştim,bir kere daha emeği geçen tüm dostlarıma teşekkür ederim.

Bu hazırlıkları bitirdiğim hafta İrfanı ziyarete gittiğimde baktım dükkanın kapısı duvar alo dedim ,abi taşalı suyundayız mavi wolfün sahibi burda Kızderbente köfteye gidiyoruz gel dedi,bastım gaza bende.Baktım İzmitten Ahmet de ordaymış bu vesile ile Nihat ile de tanıştık arkadan Serdar abimde katıldı hiç hesapta yokken güzel bir hafta sonu sohpet ve gezisi oldu..

Hiç hesapta yokken 3 wolf yan yana geldik..
    ogzcngdk, abeciMotoru, xanka ve 9 diğerleri bunu beğendiler..
    SAYGI-SEVGİ-HOŞGÖRÜ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Cem abi tam evladiyelik olmuş,hep güzel günlerde,keyifle kullanırsın inşallah.
    Cem68 bunu beğendi.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    maşallah çok güzel olmuş wolfu yollarda hiç göremiyoruz yorumlarınızıda yazarsanız çok sevniriz
    Cem68 bunu beğendi.

Cem68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250 Nİ
    Teşekkürler Uğur,sana hazırlıyorum motoru..

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    irfan abinin eli deyerde güzel olmaz mı? maşallah çok güzel eklentiler,yerinde ve kararında olmuş
    Cem68 bunu beğendi.

ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Super Olmus ;
    Güle Güle Kullanin
    Cem68 bunu beğendi.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Aaah bayılıyorum bu motosiklete Mt İzmir'de tek başıma savunuyorum Wolf'ü Motosikletimi sıfırlamak için satıp 1.5 ay sıra bekleyince,bende evladiyelik,şehir içinde kıvrak ve hep elimde tutacağım bir 250cc almaya karar verdim.Kesin kararlıyım wolf için.

Çok güzel olmuş...Kazasız belasız...
    çelikatlı ve Cem68 bunu beğendiler.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah çok güzel olmuş wolfu yollarda hiç göremiyoruz yorumlarınızıda yazarsanız çok sevniriz
    kurtları dağlarda ara şehre pek inmiyoruz.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    xanka bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbf150
    Tekerinize taş değmesin çok leziz bir hal almış
    Cem68 bunu beğendi.

PiNGuSHeuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250L WR125R ZS125-30
    Kurda her yol asfalt o koruma demirleri ne işe yarayacak yoksa )

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaah bayılıyorum bu motosiklete Mt İzmir'de tek başıma savunuyorum Wolf'ü Motosikletimi sıfırlamak için satıp 1.5 ay sıra bekleyince,bende evladiyelik,şehir içinde kıvrak ve hep elimde tutacağım bir 250cc almaya karar verdim.Kesin kararlıyım wolf için.

Çok güzel olmuş...Kazasız belasız...
    Honda cb 1000r yavrusu....
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler