Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'daki motosikletliler sayın Hıncal Uluç kızmış yine

Motovento
    REKLAM ALANI
    ertoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX150L

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kavel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Bir çok yerde haklı buluyorum söylediklerini.(Trafik memurları kısmı hariç) Gerçekten yaya geçitlerinin kullanımı, trafikte yüksek hızda yapılan slalomlar, kasksız araç kullanımı, ters yönde sürmek vs. gibi bir çok şey bizim olduğu kadar başka insanlarında hayatını tehlikeye sokuyor. Nasıl ki motosiklet sürücüleri dört teker sürücülerinden anlayış, empati ve onlar açısından görünür olmayı istiyorsa bu konularda da motosiklet sürücülerinin kurallara uyması, diğer bütün araçlara saygı göstermesi gerektiğini düşünyorum. Saygılar...
    loop bunu beğendi.

Mesh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APAHCE ---KUBA KH150 12D
    hıncal demiyor kı trafık 4 tekerlere ait degildir motor kullam sürücüler dıkkat edelim evde yavrusu bekleyeni vardır diye yazı yazmaz ama yolda kalmişa yolda ölmüş hayvana bile en çok saygı gösteren motorculardır bazı konuda haklı olabılır ama kask ve guvenlık önlemi ile ılgli ülkemizde guvenlık ekıpman kullanmak yaygın degıl
    hıncal beni duysun ilk önce kendisi saygı cerçevesinde konusmayı ögrensın zati yolda görsem ıkı cift laf edicem gereksiz köşe yazarı ile

Kavel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Alıntı Mesh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hıncal beni duysun ilk önce kendisi saygı cerçevesinde konusmayı ögrensın zati yolda görsem ıkı cift laf edicem gereksiz köşe yazarı ile
    Köşe yazarlığının gerekliliği gereksizliğini bir kenara bırakıyorum (lakin benim için de elitist, gereksiz bir adamdır) fakat saygısızca konuştuğu paragraflara ben rastlamadım sanırsam...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Beni tenzih etmiş. Sıkıntı yok.
    Bahsettiği motorlulardan bende şikayetçiyim.
    Bu adamın şu yazıyı yazmasına sebep olanlardan bende nefret ediyorum.
    Felis Leo ve ahmetersoz1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    cafe racer 150 cc
    hıncal al bi motor keyfine bak dostum

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Sabah gazetesinin önünde bekliyorlar gibime geliyor.. Adamı görünce üzerine sürüyorlar herhalde..
    ahmetersoz1 bunu beğendi.

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    3 yazıyıda okudum haklı olduğu birçok kısım var zaten adam söylemiş adam gibi kullananları işin içine katmıyorum diye bende hiç alınmadım adam gibi kullandığım için hıncal uluç u da gram sevmem bu arada.
    ahmetersoz1 bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Bunu kim yazar yaptı ya topu motor cafeye kaçtı galiba bu arada konuda beni ilgilendiren bisi yok pizzacilari da hiç sevmem hatta hep neden bu işi yaparlar diye düşünürüm
    www.erkakurye.com

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    "Düşünebiliyor musunuz?. Motosiklet, yaya geçidinde yolun yayalara açılmasını bekliyor ve iki yanlı yaya geçidinin içine, kalabalık insan selinin arasına sürüyor ki, bir aşağı kavşaktan dolaşmak zorunda kalmasın, kestirmeden gitsin.."

İstanbul böyle bir sürü kurye-pizzacı vs ile dolu ... benim babama (85 yaşında) da bu tip bir motorcu ters yoldan girip arkadan çarpmıştı, kafasını kaldırım kenarına vurmuş, hastanede dikiş atılmıştı, o yaştaki biri olarak ölümden dönmüştü ... bazıları bisiklet sanıp o şekilde sürüyor aracı ....
    acayüp bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    hıncal uluç kim ? !!!

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Adamın yazdıklarında bir tane bile yanlış yok. Kuryeler kadar olmasa da hepimiz kural dışı kullanıyoruz.

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Kendisini her ne kadar sevmesemde,bir çok konuda haklı görüyorum.Özelikle altında büyük motor olan bazı arkadaşlarımız.Kendisini ölümsüz,dokunulmaz ve kural tanımaz görüyorlar..Hiç kimseye saygıları yok,o motora binince öz güven patlaması yaşıyorlar.Tabi gidip bir yere patlamalarıda çok sürmüyor ne yazık ki..
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

Hıncal'ın üzerine sürüyorlardır bilinçli olarak bence,haksız da değiller :D
    Zerre kafası çalışmıyor bu adamın,boş beleş..Taksicilerin dolmuşçuların arasındaki yaratıklar sadece yüzde 10'muş.
    Yüzde 90'ı geç yüzde 5'i bile insan gibi kullanmıyor ki,aklınca tespit yapmış fikirsiz..

Ben yalan söylüyor demiyorum,doğru düzgün otomobil minibüs otobüs vs. kullanılmayan bir ülkede bütün motosiklet sürenler kural kaide delisi mi olacaktı,nerede yaşıyorsun sen ?

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    al birini vur ötekine, şimdi bu hımbıl kuluç yazıyor, bir kısmı haklı bir kısmı haksız. Şu saçmalığa bir bakın yahu, diyor ki; motosikletler arabaların üzerine sürüp kaza yaptırıyormuş! yuh! oha! çüşş!! daha neler! yok farlarımızla uçak düşürüyoruz, hatta malezya uçağını da benim CB nin farı ile düşürdüm.. geçen ki suriye jetlerinin de üzerine sürdüm de düştü. Bence bu konularda saçmalamış,bu haberi okuyanlar motosikletlere iyice düşman olup ''beni öldürecekler'' deyip hepten üzerimize sürecekler!

Diğer bi taraftan şu motosikeltli kuryeri işe alırken hiç bakmıyorlar,adam konuşmayı bilmese dahi işe alıyorlar, neden? çünkü eleman bulamıyorlar.Düzgün bir insan haftada 6 gün,hafta sonları izinsiz,karda kışta motosiklet tepesinde,30 dakika 20 saniye muhabbetleri,sabah 8 gece 10, hem kutu yap hem pakete git hem garsonluk yap hem çöp at hem pas pas yap sistemi ile ayda 900 tl ye çalışmayı çok tercih etmediğinden, bu işi kabul edenlerin belkide yarısı aklı,beyni tam çalışmayan hırbolar oluyor. bende ayar oluyorum adam götünde koca sepetiyle ters yönden benimde üzerime sürüyor.arabayla başka biri onun züerine sürdüğünde ''gün gelir hesap döner horoz domaları tavuk gömer'' diyorum ;)

not: düzgün,aklı başında insan gibi işini yapan kuryeler üzerine alınmasın,diğer hırbolar heryerinden alınabilirler.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buz soksun.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Dikkatli ve saygılı sürenler alınmasın tabiki. Ama bu adam da Hıncal Uluç yahu..! Zamanında futbol yorumculuğuyla ilgili sitem edildiğinde "Yapan yapar, yapamayan eleştirir" diyordu bu şahıs. Zaten ne tam gazeteci, ne tam televizyoncu ne tam yorumcu... Anca yaş kompleksine bağlı çıtır tabir edilen ablalarla takılıp arasıra magazin aleminde salto atan bi ihtiyar...
    Eyvallah.. Konuda haklı olduğu yerler çok. Ama ona mı kaldı bu iş? Adama sorarlar "Hıncaaaal artık yaş kemale erdi. Sokakta yürürken sağına soluna dikkat edemiyorsan pek çıkma istersen" diye.

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazıyı okuma gereği duymadım ama bu hıncalda bi motor düşmanlığı var herhalde , İstanbul'da motorcuların üstüne araba sürenlerden biri de bu olabilir

wasp07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    Bazı konularda haklı doğru kaldırım konusunda mesela ama şöyle bir durum var haberlerde görüyoruz araba çocuğa çarpıyor dükkandan içeriye sokuyor bunu neden görmüyor bir otobüs uçuyor içinde 10 ölü 20 yaralı oluyor motosikletliler direk hedef gösterilmiş beğenmediği kuryeler onun çocuğunun ailesinin akrabasının ilaçlarını taşıyor içimizde saygılı kullanan arkadaşlarında olduğunu düşünüyorum.

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    adam haklı. elince kalemi ve yazabileceği gazete de var. gözlemlerini ve tepkisini yazmış. kural ihlali yapan tüm sürücüler kendilerine çeki düzen vermediği sürece ve vatandaş tepkini açıkça göstermediği sürece bu "trafik teröristleri" yaptıkları her şeyde kendilerini haklı bulacaktır.
    acayüp bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)