Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Öneri ve Tecrübeleriniz Benim İçin Önemli

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkese merhaba abilerim, ablalarım, kardeşlerim.
    Foruma yeni katıldım. Son 1 yıldır motor almak istiyorum. Ama önce ehliyet alıp sonra motor almanın daha doğru olacağını düşündüm. Ehliyet için direksiyonu geçtim belgelerin hazırlanmasını bekliyorum, yani en geç pazartesi ya da salı elimde olacağını söylediler.
    Aramızda çok tecrübeli arkadaşlar olduğunu biliyorum, bu yüzden size danışma gereği hissettim.
    Boyum 1.85 şimdi gidipte minicik scooter alsam üzerinde çok sırıtırım diye düşünüyorum. Ama tecrübemin olmamasından dolayı da fazla büyük bir motor almak istemiyorum. 1-2 kullanan arkadaşım bana maxi scooter olan (yani onlar öyle dediler) Kanuni Deer 152'yi önerdiler. Bende internetten inceledim başlangıç için iyi olur diye düşünüyorum. Ayrıca spor görünüşü de çok hoşuma gitti.
    Önceden Kanuni Deer 152 kullanan arkadaşlardan fikirlerini rica ediyorum. Başka motor önerilerinize de açığım tabiki. (Aa unutmadan söyleyeyim illa ki onun da bir teknik terimi vardır ama ben halk diliyle anlatayım, motoru sürerken ayaklarım önümde değil, motorun yanlarında olmalı bu tek şartım, artık adı ne oluyorsa)
    Teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hd200 evo
    ayaklarının yanda olmasını istersen ozaman deer iyidir

Onun bir adı vardır ya şimdi adama gidip onu söylersem "ohoo bilgisiz bu keklerim bunu" der.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

Gören arkadaşlar yazarsa seviniirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)