Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sizce 2013 ybr ile takasa etmelimiyim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-bakmadan-gecme-sifir-masrafli-2007-gt250r-157722927/detay

motor 2007 km ve 40.000 özellikle hyosung kullananlar sizce alınır mı artısı eksisi nedir?yardımlarınızı rica ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    2010 öncesi hyo kesinlikle alınmaz çünki devir kesici olmadığından çok zorladıklarında krank yamuluyor bu motorda ,ilandaki alan kişide bir sürü masraf yapmış anlaşılan alet hurda olduğu için düzelmediğinden satıyor düşünsene o kadar masraf yapıp neden satsın düzelse motor, alırsan son sahibi olabilirsin ne güzel yepyeni motoruna bin işte güzel güzel, sana bir fıkra anlatayım
    Eski zamanlarda bir değirmenci varmış, iyi parada kazanıyormuş ama hep aklı yandaki hana gelen süslü atlı kılıçlı haramilere gidermiş, benimkide hayatmı, heriflere bak ne güzel atları var heyecanlı hayat yaşıyorlar dermiş ve bir gün malını mülkünü satıp iyi bir at ve kılıç alıp bir yol kenarını kesip beklemeye koyulmuş, gelenden geçenden haraç alacakmış.Tam o sırada uzaktan birilerinin geldiğini görmüş ve hemen hazırlanmış, fakat herifin şansına gelenler o bölgenin en azılı haydutlarıymış neyse onları durdurmuş ve haraç vermelerini istemiş , herifler gülmüşler ve bu acemi heralde deyip istersen bize katıl heyecen yaşa yoksa biz sana para vermeyiz demişler , adam diretince kafasına kılıcı koydukları gibi devirmişler bizim değirmenciyi. Sonrada acıyıp bir taş kenarına oturtup gitmişler. Toldan geçen köylüler onu kasabaya getirip hekim çağırmışlar, Hekim: Eğer kılıç darbesi beyne ulaştıysa işi kötü ulaşmadıysa yaşama şansı olabilir demiş, Değirmenci yarı baygın dinlerken hemen doğrulup: Hekim bey hiç korkma oarada beyin yok zaten demiş

Motosikleti
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2010 öncesi hyo kesinlikle alınmaz çünki devir kesici olmadığından çok zorladıklarında krank yamuluyor bu motorda ,ilandaki alan kişide bir sürü masraf yapmış anlaşılan alet hurda olduğu için düzelmediğinden satıyor düşünsene o kadar masraf yapıp neden satsın düzelse motor, alırsan son sahibi olabilirsin ne güzel yepyeni motoruna bin işte güzel güzel, sana bir fıkra anlatayım
    Eski zamanlarda bir değirmenci varmış, iyi parada kazanıyormuş ama hep aklı yandaki hana gelen süslü atlı kılıçlı haramilere gidermiş, benimkide hayatmı, heriflere bak ne güzel atları var heyecanlı hayat yaşıyorlar dermiş ve bir gün malını mülkünü satıp iyi bir at ve kılıç alıp bir yol kenarını kesip beklemeye koyulmuş, gelenden geçenden haraç alacakmış.Tam o sırada uzaktan birilerinin geldiğini görmüş ve hemen hazırlanmış, fakat herifin şansına gelenler o bölgenin en azılı haydutlarıymış neyse onları durdurmuş ve haraç vermelerini istemiş , herifler gülmüşler ve bu acemi heralde deyip istersen bize katıl heyecen yaşa yoksa biz sana para vermeyiz demişler , adam diretince kafasına kılıcı koydukları gibi devirmişler bizim değirmenciyi. Sonrada acıyıp bir taş kenarına oturtup gitmişler. Toldan geçen köylüler onu kasabaya getirip hekim çağırmışlar, Hekim: Eğer kılıç darbesi beyne ulaştıysa işi kötü ulaşmadıysa yaşama şansı olabilir demiş, Değirmenci yarı baygın dinlerken hemen doğrulup: Hekim bey hiç korkma oarada beyin yok zaten demiş
    öncelikle fıkra için teşekkürler ayriyetten pulsar kullandığın yazıyor hocamda pulsar geldimi ki türkiyeye

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    iki motor hakkında da üst düzey bilgim yok sadece rektefe yazısını ve 40000km ıbaresını gordum ve alma demek geldı ıcımden....
    Brock07 bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Ben olsam almam,içime sinmedii
    Brock07 bunu beğendi.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Bence alınır. Eğer bi sahtekarlık olsaydı kilometresinide çok kolay düşürürlerdi. 40k kullanıldıysa demekki ciğerli motor. Ha gidip bi kullanıp bakmak lazım yine

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı Brock07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle fıkra için teşekkürler ayriyetten pulsar kullandığın yazıyor hocamda pulsar geldimi ki türkiyeye
    Kaporayı verdim bekliyorum şu anda daha gelmedi.

Motosikleti
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaporayı verdim bekliyorum şu anda daha gelmedi.
    bende almayı düşünüyorum ama önce millet bir kullansın yorumunu yapsın ondan sonra bakıcaz artık

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşın da dediği gibi eski model GT 250 R lar sakatlık çıkarma olasılığı yüksek.Devir kesici olmadığından buna ek olarak bu motosikleti kullanan bazı genç arkadaşlarda,devir saatini sona dayayıp 180 km yaptırma saplantısı olduğundan eski modellerin motorları çabuk pert oluyordu.Ama düzgün kullanımda bu motor blokları rahat 100.000 km yi görür.Hatta bir kaç tamirciden 200.000 km yi gördüğüne dair söylentiler duymuştum ne kadar doğrudur bilemem.Bu motor 40.000 km motor sıfırladığından rahatlıkla hor kullanıldığını söyleyebilirim.Ben olsam biraz daha para biriktirip daha yeni ve daha az km de bir motosiklet alırdım.Hiç sorun çıkarmasa bile sende en az bir 20.000 km kullanırsın satarken yüksek km olduğundan biraz zorlanabilirsin.

2013 modelini bir süre kullanmıştım yazdıklarımın büyük kısmı 2013 model için geçerli.Motorun genel artı ve eksilerine gelince.Oturuş pozisyonu gerçekten çok rahatsız.Tam bir SS oturuş pozisyonu var uzun yolda çok yoruyor.Yedek parçası çok pahalı,her servis Hyosunglardan anlamıyor ustasını bulman lazım,özellikle eski modellerinde bazen elektirik aksamında ufak tefek sorunlar çıkabiliyor.İyi yönleri ise yol tutuşu iyi frenler güzel,gücü torku,hızlanması 250cc ye göre gerçekten çok iyi daha iyisi herhalde Ninja'dır.Enjeksiyonluları yaktığı benzinin hakkını veriyor ama karbüratörlüleri biraz daha fazla yakıyor diye biliyorum.Şimdilik aklıma gelenler bunlar.
    Brock07 bunu beğendi.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    8.000 TL nin altında 2011 model yılından aşağı Hyosung alınmaz geçmişini bilmiyorsanız

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Motor dış gorunuşunu bugun gördüm gerçekten muazzam. Lakin alınmaz bu motor.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alınmaz bu motor.

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Ben belayım diye bağırıyor sanki motor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)