Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

trafikte dikkatsiz suruculere yaptiklariniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    sevilesiadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet ile giderken sizi sikistiran suruculere haddini bildirmek namina neler yaptiniz anlatirsaniz zevkle okumaya hazirim. Korumali kiyafetlerle hic kavga ettiniz mi?
    İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.
    Bu hesap iki kişiliktir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Korumaya güvenerek kavga edersen olmaz ya adam levleyi çıkarırsa

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Karpuzcu aniden önüme çıktığında o sinirle kask ile karpuz parçalamıştım.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen misin düz yolda sıkıştıran.... kamyoncunun birinin dikiz aynasını, ön ve arka lambalarını parçalamıştım. hızımı alamadım peşine düşüp ilk yavaşladığı yerde dorsenin de ışıklarını parçalamıştım. durmadı namussuz herif..

Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Motosikletle değil de bisikletle düz yolda önüme kıran beyaz doğan sahibi apaçi arkadaşa bisiklet kaskıyla kafa atıp kaçmıştım,kaçarken de yan aynasını elimdeki metal sulukla kırmıştım haketmişti amaaaa

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    ben genelde kornaya asılıp söver gibi rahatlıyorum
    ama kornada normal dit dit değil tır kornası

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Gazetede okumuştum trafikte birbirine yol vermeme yüzünden tartışarak karşı taraftakini silahıyla vurup öldüren... Allah korusun pek bulaşmamak gerekir allahından bulsun diyerek yoluna devam etcesin yoksa trafikte beyinsiz insan çok
    Uway bunu beğendi.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    bu gün " iyi aile çocuğunun biri" lapin diye önüme kırdı. sanki rakibini pist dışına atacak...
    neyse, kafası, dikiz aynasına şeridi değiştirdikten sonra bakacak kadar çalışan boyutta olduğu için; dikiz aynasında beni ve motorumu trafik polisinin giydiği yeşil, reflektörlü montla görünce neredeyse koltuğuna sıçacak gibi oldu. trafikte nereye gidecek? 25-30m ileride durdu. "İyi aile çocuğuna" ecel terleri döktüre döktüre yan camı hizasına geldim, durdum. zar zor bana baktı. ee polis sanıyor beni. ben de bozmuyorum

korkuyla camı açmaya başladı, ceza girdi sanıyor. suratı aynen böyle:
    düşünsenize motorlu polisin önüne direksiyon kırmış makas atacak hay diyordur hay... sadece cezayla kalsa iyi tabii

kaskı kaldırdım, hay senin sürdüğün arabaya sıçıim dedim. bastım kalktım.

dövmekten beter oldu. ben kahkahalar atıyordum kaskın içinde. eve kadar güldüm. bunları yazarken hala gülüyorum.
    ama 2-2,5m daha ileride olsaydım şu anda belkide hastahanede ya da daha kötü bir yerdeydim... :(

bazılarının aynasını kırmayı düşünüyorum. sabır diyorum daha sonra sabır, anaları bunlara çok iyi terbiye vermiş günahları yok diyorum...
    başınızı ütüledim iyi akşamlar.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Yan aynasını kırıp yoluna devam et, nasıl olsa trafikte kalıp gelemiyor.

Korumalarla da kavga ettim, hiç sorun olmadı.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Bence hiç bulaşmamak lazım. İnsan evladı ne yapacağı belli olmaz.
    adonis84 bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bir ergenin başlığını okuyorsunuz
    Sinan Aksu bunu beğendi.

öfkeyle kalkan zararla oturur. biraz sakin...

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Şahsen biri benim arabamin dikiz aynasini kirsa o adami ordan ayaga kaldirmazdim.
    Sinan Aksu ve ozwizard bunu beğendiler.

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Sıkıştıran olursa.yanından geçerken küfür niteliğinde bir gaz veririm debriyajı sıkıp.Sonra önüne kırar yavaşlatırım ve sonra basar giderim. bazen bilerek yol vermem.
    Kornayıda beni farkedemeyen sürücülere kullanırım.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    o değil de yanımda vida mı taşısam lastiklerine atarım armut gibi kalır yolun ortasında

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Küfür ediyorum epey. Etik bir hareket değil ama öfkemi bastırıyor küfür.

The Machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150 Siyah 2008
    Eğer beni farketmediyse kısa bi korna çalarım. Farkettiği halde sinyalsiz önüme çıkıyorsa yanından geçerken sinyalimi yakıp elimle işaret ederim (bak burda sinyal var diye)...

Bir de harbi harbi sıkıştıranlar var onlara yaptıkları hareketi sonlandırana kadar uzun bir korna çalıp ya sakinleşene kadar yolun kenarına çeker beklerim ya da bazen kaskın içinde bağıra bağıra küfür ederim. Sinirli halde kullanılmıyor bu alet. Çok sinirlenince insanın eli ayağı titriyor haliyle. :D

Gerekirse kaza atlatınca 10 dakika mola veririm ama asla sürüşümde bir değişiklik olmaz. O beni sıkıştırıyorsa ben de onu sıkıştırırım mantığı yanlış. Her zaman örnek sürücü olurum. O sürücüyü yaptığından dolayı utandırırım. Göz teması önemli, öyle bir bakış atarım ki yerin dibine sokarım adamı

Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Alıntı PEHLİVAN94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsen biri benim arabamin dikiz aynasini kirsa o adami ordan ayaga kaldirmazdim.
    Kendi yolunda giden adamın önüne hayvan gibi kırmadıkça kimse kimsenin dikiz aynasını kırmaz zaten.Ha kıran olursa da o zaman dediğiniz gibi ayağa kaldırmamak lazım

Motosikleti
    Cat 428c :D
    Bende bir ara sürekli sinyalsiz şerit değiştiren bir kadını ışıklarda yakaladım aramızda şu diyalog geçti ;
    + Ablaaaa
    - Ay ne be manyak (aşırı korkmuştu birden çıkınca )
    + Haberi duydun mu ?
    - Ne diyosun be ( camı kapatmaya çalışıyor kapatamadı)
    + Abla sinyal diye bişey icad edilmiş bak ordada onun kolu var onu oynatınca ışık yanıyor ve bizde senin ne yapacağını anlıyoruz
    o sırada ışık yandı ben kalktım arkamdan bağırıyordu plakanı aldım şikayet edecem seni hadsiz diye :D
    ozwizard bunu beğendi.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Mecidiyeköy beşiktaş yolunda akşam 6 gibi fln çok sıkışık trafikdi köprü yoluna kadar . Köprü altında 2-3 kez tip tip bakıyorum beni sıkıştıranlara. Aralardan akıyorum akışın sonunda şeride gireceğim zaman yol vermeyen bi araçla 2 kere inatlaştım en sonunda lap diye kırdım onune heh dedım mutlu oldun mu şimdi öyle durdururum adamı dondum bide tip tip baktım adama o an sinir beynımde 2 kere bana yol vermesi için musade ıstercesıne gecmek ıstedıgımı belli etmeme ragmen benı sıkıştırdı. Hık dese atlıcam motordan cüneyt arkının atın ustunden atladı gıbı ustune .

Not : Full ekıpman gezdıgım ıcın ınsanlar genede saygı duyuyor trafikde ama bunu bilmekde fayda var

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)