Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

suzuki motosiklet reklamı ve ben iyi seyirler

Motovento
    REKLAM ALANI
    kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Alıntı yavuzerpinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yorumlar ne allah aşkına eğlence amacı ile yaptığımız bir videoydu bu sizde izlerken tebessüm edin eğlenin diye paylaştım.Yorumlar bence çok acımasız paylaştığıma pişman oldum.Foruma yeni katılmış biri olarak ilk günden forumdan soğuttunuz beni ki ben eleştiriye açık bir insanımdır.Bence bu üslübu değiştirirseniz hem foruma daha çok katılım olur hemde insanlar kırılmaz saygılarımla
    3. sınıftasın, bence bu eleştirileri hala alabiliyor olman çok saçma. Senin yerinde olan öğrenciler şuan "altın elbiseli adam" çekimlerini yapıyor. İster istemez seninle aynı eğitimi alan adam ile seni kıyaslıyorum.

Melih hoca ve İlker hoca bunlardan milyon kat daha donanımlı eğitimler veriyor. Bence gereken eleştriyi alıyorsun şuanda. Okuduğun okuldaki arkadaşlarım çok daha iyi yerde olduğu için söylüyorum bunları.

Alıntı HUN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm ne kırıcı motorcularsınız yaa adamı bi dövmediğiniz kalmış. :D Bırak reklamı adamı motorsan soğutacaksınız
    Ben oğlum için senelik 32 milyar vericem ve bana 3. sınıfta bu videoyu vericek, vallahi döverim
    grognard bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    grognard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Motor surucusu kask araba surucusu emniyet kemeri taksaydi. Mini Cooper degilde Suzuki reklami olsaydi. Cekim biraz daha iyi ve titremeden olsaydi. Kurguda guzel olsaydi guzel olabilirdi. Eline saglik.

yavuzerpinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki gsxr600 k7
    Altın Elbiseli Adam çekiyolardır tabi:D Ktm 1290 super duke r ve 2012 1000rr ve adını hatırlayamadığım bir çok aea v
    videolarını izle ve kamerada kim varmış bi bak bakalım

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Artık RTÜK kurallarına göre eskiden ve yeni çekilmiş tüm VİDEO,,REKLAM VE KLİP'ler gözlem altına alınarak trafik kural ihlallerinde yayıncı ve yapımcılara gereken cezalar verilecek olduğundan bahsediliyordu,
    eğer olurda yayınlanır ise senin hevesin kursağında dahi kalacağını sanmıyorum en az 500 lira en çok 5000 lira ceza yiyebilirsin,
    Kural İhlalleri,

Kask Yok,
    Emniyet Kemeri yok,
    Sokak Arasında yarışa teşvik ve kasıtlı teşebbüs,

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    O değilde sur dibinde çekip italya havası vermeye çalışmanı anlayamadım İstanbul havası daha bi gerçekci olurdu sanırım )

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizımla değılsın yavuz.

Biraz daha itina lütfen..

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Önce yapıcı eleştiri yapıyoruz. Ama çok sert girmiş arkadaşlar. Çektiğin klibi tamamen ön yargısız izledim. Elindeki imkanlarla gayet güzel geldi gözüme. Emeğine sağlık. Değişik bir bakış açısıyla çekilmiş, kameranın titremesi çekime renk katmış. Tabiki hatalar olacak geliştirilmesi gereken yerleri sende farketmişsindir. Bundan sonra tabikide daha iyisini yapacaksın.

Yalnız bu forum, emniyete, ekipmana önem verir. Sert eleştiriler buradan gelmiş hayatta daha iyilerine her zaman.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Üstad sinemasyon falan işlerinden anlamam da, Önce emniyet, emniyet, emniyet. Arkadaşlar yazmış zaten, kask yok, ekipman yok, emniyet kemeri yok, şehir içinde yarış var.Zaten profil resmin hepten ofsayt.Kızma ama senden olsa olsa apaçi olur. Yine de ne olmamasını gösterdiğin için teşekkürler.

woxow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Custom
    film kusura bakma ama vasat olmuş ya. bir emek var ama bu emek çok fazla olmamış .

rtük gibi gerizekalılar kurumuna kılım. filmlerde bari rahat bırakın insanları. kask takan takıyor, takmayan zaten napsanız takmaz, emniyet kemeride aynı şekilde. can benim canım kime ne? takmıyorum anasını satim. takan taksın takmayanı zorlamasın sanane

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)