Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Cruiser motosiklet önerisine ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba gezmek açmaçlı çin malı cruiser tipi motor arıyorum trafikle pek işim yok bahçeşehirde oturuyorum bu bölgede dolaşmak için alıcam biraz araştırdım Keeway superlight 150 fena değil gibi duruyor bütcem 4 bin civarı benim için ne kadar ucuz o kadar iyi önerileriniz bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Acili gördüm hemen geldim İyi motordur kendileri. Sınıfındada fazla seçenegi yok. Ama 150cc bir motoru o cüsseye... olmuyor. Çok yakar az kaçar, rampayı karşıdan gördümmü nazlanır. İkinci el bir 250cc temiz bisan roadstar almanı tavsiye ederim.
    kemboo bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Fazla beklentin yoksa en iyisini bulmuşsun zaten.

bisana baktım şimdi 2.el fazla yok gibi ama araştırıcam birde Keeway superlight ın ikinci eli alınır mı örnek olarak buldum iki tane http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-keeway-doktorundan-hastasina-147239477/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-keeway-temiz-bakimli-chopper-148445376/detay

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla beklentin yoksa en iyisini bulmuşsun zaten.
    sadece cok fazla arıza çıkarmasın benim için yeterli ufak arızaları olurda 6 ayda kapıda yatmasın hani

başka önerisi olan var mı bu çin malı motorların ikinci elleri çok fazla sıkıntı çıkarır mı örnek olarak buldugum 2 motor var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-keeway-doktorundan-hastasina-147239477/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-keeway-temiz-bakimli-chopper-148445376/detay

ACİL ÖNERİYE İHTİYACIM VAR

Herkese merhaba gezmek açmaçlı çin malı cruiser tipi motor arıyorum trafikle pek işim yok bahçeşehirde oturuyorum bu bölgede dolaşmak için alıcam biraz araştırdım Keeway superlight 150 fena değil gibi duruyor bütcem 4 bin civarı benim için ne kadar ucuz o kadar iyi birde bu çin malı motorların ikinci elleri alınır mı örnek olarak iki tane buldum fikirlerinizi bekliyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-keeway-doktorundan-hastasina-147239477/detay

sSameT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim 2.el ne kadar iyi olur bilemem ama 0 alırsın o kadar paran varsa mondial/kuba/kanuni tarafını bi gezin hoşuna giderse internetten bak Mondial Drift'e de bi bak

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Çin malları malum biraz daha az dayanıklı aletler.İlanda sorduğun aletlerin biri 6- diğeri 7 yaşında.Hiç bulaşma çinli alacaksan bütçen azsa 0 alıp düzgünce rodajını yapıp keyfine bakacaksın.Bi derdi sıkıntısı olursa en azından neyin ne olduğunu bilirsin sonuçta senin eline doğdu...

Alıntı sSameT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim 2.el ne kadar iyi olur bilemem ama 0 alırsın o kadar paran varsa mondial/kuba/kanuni tarafını bi gezin hoşuna giderse internetten bak Mondial Drift'e de bi bak
    küba superlight 200 e baktım şimdi fena değil gibi fikri olan varsa paylassın lütfen

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-500-km-de-hediyeli-superlight200-okumadan-gecme-daha-uygunu-yok-148056897/detay

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Zayıflamak ve eve geldiğinde bütün sinirlerinin yumuşacık olmasını istersen sana kendi motosikletimi önereyim.Çift silindir 250cc 160 kilo görenlerin vay harleyci bak bu motosiklete bak be dediği.Ama içini bilseler bune la bisiklet parasınaymış diyecekleri mondial mct 250

sSameT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alkanzar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küba superlight 200 e baktım şimdi fena değil gibi fikri olan varsa paylassın lütfen

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-500-km-de-hediyeli-superlight200-okumadan-gecme-daha-uygunu-yok-148056897/detay
    Motor güzel bir şeye benziyo tarz olarak şekil olarak senin seçeceğin bir şey ama daha önce hiç motor sürmediysen 125'liklerle başla bende hemen alıcağım zamanları öle diyodum ama bayağı bi araştırmadan sonra anladımki aşağıdan yukarıya doğru almam gerektiğini anladıydım ondan sana bi kaç önerim olcak Altın Elbiseli Adam'ın videolarını incelersen neden küçük cc alman gerektiğini anlarsın. Eğer yok anlat sen dersen anlatırım neden küçük cc olması gerektiğini iyi forumlar.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bahsettiğiniz motor bir arkadaşımda var, malzeme kalitesi diğer çinlilerden biraz daha iyi ama motor gitmiyor, çünkü 150 cc motora göre kalıplı bir motor yan yana koyduğumuz zaman benim motorla aynı kalıba sahip olduğunu görüyorum.. ufak tefek arızaları olur ama sen yaptırırım diyorsan yada; elim anahtar tutar ben yaparım diyorsan alabilirsin..

baktım biraz dediğine buda fena değil gibi mondial olmasıda yine bir derece daha iyi galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zayıflamak ve eve geldiğinde bütün sinirlerinin yumuşacık olmasını istersen sana kendi motosikletimi önereyim.Çift silindir 250cc 160 kilo görenlerin vay harleyci bak bu motosiklete bak be dediği.Ama içini bilseler bune la bisiklet parasınaymış diyecekleri mondial mct 250
    baktım dediğine mondial olması bir derece daha iyi gibi ama 2005 2006 modeleri çok 2010 filan az gibi araştırıcam biraz[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

dostum ben sana regal raptor öneririm...tasarımda bu işlerin babasıdır...kaliteli çinlidir...çok arıza çıkarmaz...çıkanıda ucuza hatta kendin bile halledersin...parça bol ucuz...her tamirci yapar...ikinci elide iyi albenisi çoğu çinli motordan fazladır...iyi araştır...raptoru atlama...

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    regal veya gv250 yi düşün derim

Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ben sana regal raptor öneririm...tasarımda bu işlerin babasıdır...kaliteli çinlidir...çok arıza çıkarmaz...çıkanıda ucuza hatta kendin bile halledersin...parça bol ucuz...her tamirci yapar...ikinci elide iyi albenisi çoğu çinli motordan fazladır...iyi araştır...raptoru atlama...
    bana tamda bu dediklerine göre bi motor lazım regal raptorun dd 150e-2 modelleri fena değil gibi daha önce küçük scooter tipi motor kullandım ama fazla deneyimim yok 150cc ideal gibi uzun yola çıkma gibi durumum yok zaten arabam var bunu hobi amaçlı alıcam sıfırlarıda 4.500 civarı bütçeme uygun bunun ikinci eli alıınır mı bi fikrin varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:19 ----------

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    regal veya gv250 yi düşün derim
    regallerin 150cc likleri fena değil gibi biraz düşük ama hobi amaçlı alıyorum uzun yolla filan işim yok ama biraz kafam karısmadı değil bu çin malları arasında öyle çok fark oluyomu mesal bu kuba raptor kıyaslandığında hangisi daha iyi fikrin varmı linkleri koydum gerçi biri sıfır

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-ozel-boyasi-ve-kredi-kartina-vade-farksiz-taksitle-motobullda-148622644/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahsettiğiniz motor bir arkadaşımda var, malzeme kalitesi diğer çinlilerden biraz daha iyi ama motor gitmiyor, çünkü 150 cc motora göre kalıplı bir motor yan yana koyduğumuz zaman benim motorla aynı kalıba sahip olduğunu görüyorum.. ufak tefek arızaları olur ama sen yaptırırım diyorsan yada; elim anahtar tutar ben yaparım diyorsan alabilirsin..
    yani uğraşabilirim vaktim var bu motorların yakıtı nasıl bilgin vamrı malum zayıf bi motor yük ağır

150 bence en ideali...su soğutmaya özenme hava soğutma bence herzaman daha iyi...raptordan şaşma derim...eğer çinli almak zorundaysan...
    iyisini alıp napıcan zaten...yattığı yerde çürüsün diye yamaha honda alınmaz...150likte seni fizana bile götürür...2 elde kazası belası yoksa duruşu diri bakımlıysa alınır...çoğu çinliye göre sirkülasyon çok daha fazladır...elde patlamaz...elinde hurdaya çıkmaz...ben şahsen paramı onun bunun çakmasına yatırıcağıma kendi marka ve tasarımıyla biryerlere gelebilmiş bi markaya yatırırım...sağlıcakla kal...

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı alkanzar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani uğraşabilirim vaktim var bu motorların yakıtı nasıl bilgin vamrı malum zayıf bi motor yük ağır
    yakıtı 3 litre civarında sanıyorum. bu arada motor hatrı sayılır derecede titriyor. superlight 200 balansörlü olduğu için eğer maddi olarak uygunsanız 200 lük olanı almalısınız.. 200cc çok güçlü diyen arkadaşlar racing için konuşuyorlar cruiser için sıkıntı olmaz zaten gaz açmayacaksınız ani hareketler yapmayacaksınız yavaş yavaş gidersiniz cruiserin zevki orda

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)