Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yuki yk250 spitzer lütfen yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukiden dikiş makinesi alınır, motor için yanlış adres.
    atölye varken makinelerimiz yuki idi. motorunu görünce tekstilde para yokmuş demekki dedim
    Ahmet Abi ve burakragaa bunu beğendiler.
    Kararlı olan her şey, şartlara rağmen doğar...

Nietzsche

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar yukiden dikiş makinesi falan alınır demiş. Hiç bu motordan bilgileri olmadan internet üzerinden gördükleriyle boş boş konuşuyorlar. Ben spitzer 250 kullanıcısıyım kardeşim bende almadan önce çok araştırdım yuki sadece Türkiyeye getiriyor bu motoru Genata diye bir firma üretiyor. Arjantinde gp250 olarak çıktı mesela piyasaya Türkiye'de Spitzer 250 ve Kadırga 250 olarak aynı motor piyasada. Fiyatına ve görünüşüne göre gayet güzel motor. Bu fiyata alabileceğin en iyi motor titreşim olayı falan çok az .. Motora temiz bakarsan sana bakacak bir motor anlayacağın. Ama yedek parça ve serviste sıkıntı yaşarsın bu bir geçrk

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    ha o 7.5 lira paranı klozete atıp sifon çekmişsin yada yuki almışsın..karar senin..7.5 liraya çok güzel su soğutmalı makineler alınır......

o kadar paran varsa türkiyede alınacak motorlar
    ktm duke (tarzina uymayabilir)
    honda cbr 250
    veeeeeeeeee
    uzun vade kullanırım, görsellik önemli, max 135 140yeterli diyorsan
    YAMAHA YZF 125
    ben kesinlikle bi yzf alır iyi bir sekilde gidebildiği kadar kullanırdım.
    fazla aramaya gerek yok zaten türkiyede belli başlı race motorlar. Al yamaha ya da honda keyfine bak. Arkadaşlarin dediği gibi yamaha hondayi istediğin an satabilirsin. Çok iyi takaslara girebilirsin ancak çuki ile zor dostum. Zaten çuki , yzf 125in taklidi, kopyası..
    bunlarıda istemiyorsan al sana gösteris motoru Megelli 250r

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Hadi beni boşverinde serkan ustaya bile laf giydirme çabalarına giriyorsunuz ya YUH size. Adam karşılık beklemeden onlarca kişiye yardım ediyor, gözü kapalı motor söküp takıyor ve hala sidik yarıştırıyorsunuz...

Anca yuki ile 130 görülür zaten

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı shadyrocq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yukiden dikiş makinesi falan alınır demiş. Hiç bu motordan bilgileri olmadan internet üzerinden gördükleriyle boş boş konuşuyorlar. Ben spitzer 250 kullanıcısıyım kardeşim bende almadan önce çok araştırdım yuki sadece Türkiyeye getiriyor bu motoru G
    Motorunu satıyorsan 500 lira veririm kardeş

Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha o 7.5 lira paranı klozete atıp sifon çekmişsin yada yuki almışsın..karar senin..7.5 liraya çok güzel su soğutmalı makineler.alınır......
    az bile demişsin. bu motorlara örnek olarak megelli bumoto da var. bugun aldın yarın satsan 3 bine zor gider.
    hepimiz bu örnegi görmedik mi ?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yuki yerıne bajaj 200 ns, hero karizma düşünülebılir. 2 ci el olarak cbr 250, sym wolf 250 olabilir. Az yazarım, öz yazarım.

Motosikleti
    tvs apache
    abi bıkmadınız şu konulardan 0 olcak 8bin tl olcak 250 cc olcak hızlı gidicek parçası ucuz olcak ucucak kacıcak

yok kardesim yok !

ne kadar ekmek o kadar köfte anlayın artık şunu git çin al zaten kafana koymuşsun bu konuyu açıyorsan burda millet ne derse desin gidip 0 diye yukiyi alcaksın

o dediğin paralara 2.el cbr 250 ini alırsın ninjanı alırsın (ninjada 8bin tl ye bi çıt defolu bulursun ''sorunsuz'')

diyorum ve kaçıyorum yetti çünki ne zaman girsem şu foruma motor tavsiyesi şudur budur kardesim

barkının videolarını açın seyredin neyi övmüş neye ne demiş yuki dediğin makina megellinin kalitesinde bir makina
    aç izle

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı ques1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bıkmadınız şu konulardan 0 olcak 8bin tl olcak 250 cc olcak hızlı gidicek parçası ucuz olcak ucucak kacıcak

yok kardesim yok !

ne kadar ekmek o kadar köfte anlayın artık şunu git çin al zaten kafana koymuşsun bu konuyu açıyorsan burda millet ne derse desin gidip 0 diye yukiyi alcaksın

o dediğin paralara 2.el cbr 250 ini alırsın ninjanı alırsın (ninjada 8bin tl ye bi çıt defolu bulursun ''sorunsuz'')

diyorum ve kaçıyorum yetti çünki ne zaman girsem şu foruma motor tavsiyesi şudur budur kardesim

barkının videolarını açın seyredin neyi övmüş neye ne demiş yuki dediğin makina megellinin kalitesinde bir makina
    aç izle
    megelli nin bayileri servisleri motorun sorunlarından bıktıgı için 40 olan servis sayısı 10a inmiş.
    bizim burdaki servis lanet olsun diyip bıraktı en sonunda.
    megelli fanları başlıklı konuda rodajda dökülmeye başlayan grenajı catlayan motor mu ararsınız, parasını geri kurtarmaya calışan mı ararsınız ne ararsanız var. bu konuları bende takip ediyorum.
    diyecegim şudur ki 3 bin liradan sonra alacagınız her çin malı motosiklet el bombası niyetindedir. ya şimdi patlar yada yarın patlar.
    paranızı çöpe atacagınıza, ikinci el 2-3 yaşında bilinen markalara yönelin.
    benim gözümde bu motorların 500 lira bile değeri yok.

Motosikleti
    Alıntı ques1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yok kardesim yok !

aç izle
    7.5 lira vereceğim hava soğutmalı racing alacağım öylemi?malzeme kaliteside bellide kötü olan bir motora neymiş sıfırmış..neymiş ne kadar ekmek okadar köfteymiş..arkadaşlar güldürmeyin kendinize..giderim aynı paraya 10 binde 2011-2012 model temiz kullanılmış YAMAHA YZF R125 alırım hani madem racing almaya taktık kafaya ve o modeli beğendik..Neden çakmasını kötüsünü ve özellikle HAVA SOĞUTMALI olanını alayım?Bana birisi açıklasın mantık arıyorum????? su soğutmalı temiz yamaha varken neden yuki nin hava soğutmalı çakma motoruna para vereyim?Bana birisi mantıklı bir açıklama yapsın inanayım..

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı rhn37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim fazla hız hevesim yok motoru zorlamayacam şekil fiyat olarak önemli
    yzf r125 sana gidecek model o zaman, sıfıra yakınını bulursun..

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Zaten yzf ile yukinin son hizi ayni maceraya gerek yok.

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten yzf ile yukinin son hizi ayni maceraya gerek yok.
    yukinin 150 yapacagına pek inanmam. ama yzf yapıyor

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yukinin 150 yapacagına pek inanmam. ama yzf yapıyor
    Efenim bir bilgi eksiğiniz var burda, yzf r125, 133 km/h üstüne çıkmıyor... Sevgiler.

Motosikleti
    Yahu çıkmasın 90 la gitsin ama Yamaha ya binelim kapiş ;) made in china olmasın..biraz marka olsun tarz olsun...so soğutma olsun..

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efenim bir bilgi eksiğiniz var burda, yzf r125, 133 km/h üstüne çıkmıyor... Sevgiler.
    Power Commander,Komple Ngk ateşleme sistemi, iridyum buji, dereceli eksantirik, tepeli piston, 1 litre benzine 100gr riner + eğim + hafif sürücü ve arkadan rüzgar desteği ile 200e kadar yolu var.

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7.5 lira vereceğim hava soğutmalı racing alacağım öylemi?malzeme kaliteside bellide kötü olan bir motora neymiş sıfırmış..neymiş ne kadar ekmek okadar köfteymiş..arkadaşlar güldürmeyin kendinize..giderim aynı paraya 10 binde 2011-2012 model temiz kullanılmış YAMAHA YZF R125 alırım hani madem racing almaya taktık kafaya ve o modeli beğendik..Neden çakmasını kötüsünü ve özellikle HAVA SOĞUTMALI olanını alayım?Bana birisi açıklasın mantık arıyorum????? su soğutmalı temiz yamaha varken neden yuki nin hava soğutmalı çakma motoruna para vereyim?Bana birisi mantıklı bir açıklama yapsın inanayım..
    yazdıklarımı belliki iyi okumamışsınız diyorum ki gidip cbr al ninja al yuki alma !

KTM RC 125 supersport

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Power Commander,Komple Ngk ateşleme sistemi, iridyum buji, dereceli eksantirik, tepeli piston, 1 litre benzine 100gr riner + eğim + hafif sürücü ve arkadan rüzgar desteği ile 200e kadar yolu var.

http://www.youtube.com/watch?v=6bj8yqR5ur0
    Vaay resmen aydınlandım şuan. Çok teşekkurler

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    dostum sonucta sen ıyı bır motor arıyorsun anladıgım kadarıyla fakat tıpı guzel dıye ona yınelmıssın hayatının hatasını yaparsın 7-8 e onu alırsın 3 ay sonra 5 satarsan belkı satılır ama dıger makınalar hem saglamlık hem satıs potansıyeı olarak kendını kanıtlamıs markalardır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler