Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Atv Motor Alıcam Yardım Edermisiniz :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle Selamın Aleyküm.Ben yazları marmara adasına gittiğimden dolayı adada gezmek için bir atv motor bakıyorum.Bütçem 2.500 en fazla size birkaç link yollasam bunların iyi ve kötü yanlarını yazabilirmisiniz şimdiden teşekkürler.Linkleri atmadan önce bir sorum olacak... http://ucerler.com.tr/atv-utv/yuki-1/yuki-110-cc-sp302-atv BEN NORMALDE BU MOTORU ÇOK BEĞENDİM FAKAT ŞİKAYETİMVAR.COM DAN BAKTIĞIMDA 2KİŞİ AYNI ŞİKAYETTE BULUNMUS ŞİKAYET BUDUR:MOTORUM PARK HALİNDEYKEN YANDI. BU DOĞRUMUDUR.

ŞİMDİ GELİYİM BEĞENDİĞİM MOTORLARIN LİNKLERİNE. http://ucerler.com.tr/atv-utv/pumarex/pumarex-matador-110-atv-offroad
    http://ucerler.com.tr/atv-utv/pumarex/pumarex-ibex-110-atv-offroad
    http://ucerler.com.tr/atv-utv/kuba/kuba-atv-110st-6-offroad :BUNA HAYRAN KALDIM NOT:BEN ADADA KULLANICAĞIM İÇİN DAĞ FİLAN ÇIKMICAM DÜZ YOLDA GİDİCEM.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Genel olarak çin malı atv motorlar hurda oluyor. En azından benim okuduğum ve gördüklerim bu yönde... Zamanla pas, dökülme, arızalar sizi soğutacaktır.

Onun yerine adada kullanabileceğiniz, her yola gelebilecek mondial x-max veya yamaha bws 100 sizi daha memnun edecektir.

x-max ile her yere girip çıkabilirsiniz veya tecrübeniz yok ise bws 100 ile iyi kötü ufak bir arazi keyfi yaşayabilirsiniz lastik, çekiş sayesinde

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Oğuz'un dediği gibi x-max'tan çoğunluk memnun. yakınanlar fazlaca değil. Arazi durumunda x-max tercih ederdim ben olsam..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Teşekkürlerde başlıktada belirttiğim gibi atv istiyorum Bide çin malına iyi baksam götürmezmi beni Birde zaten mesajımda söylediğim gibi sadece düz yol için kullanıcam dağ taşa vurmucam motoru heh

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı tohtor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürlerde başlıktada belirttiğim gibi atv istiyorum Bide çin malına iyi baksam götürmezmi beni Birde zaten mesajımda söylediğim gibi sadece düz yol için kullanıcam dağ taşa vurmucam motoru heh
    Sorunda bu, düz yolda dağılıyorlar ne arazisinden bahsediyorsun. Kendi başını yakarsın, abi sözü dinleme ve sonradan gelip açıcağın "motorum düz yolda dağıldı" mesajlarını sabırsızlıkla bekliyorum
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Kararsızım ya :D

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    :D :D :D :D :D

Kaç KM sonra dağılır bunlar :D kuba iyi marka değilmi ya :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

zaten sürekli üstünde olmayacağım 3ay tatillerde gidicem ondada 2ay sürücem

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    siz bence dünden niyetlisiniz çünkü verilen cvplara hep bi mazarele dönmüşsünüz

Başka yardım edecek yokmu :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

vallaha o kadar çok istiyorumki bir atv :D inşallah allahın iziniyle mayısta alıcam şimdi fikir ediniyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=wbJNL1Gw41Q CİLLOP

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Sizin istediğiniz cevap :
    S.a hocam öncelikle kuba atv olarak diğer çinlilerden önde lakin onunda şu modeli xy200sTIIE-B BAYAĞI İYİ diyorlar 200cc tek silindir benim bildiğim kadarıyla işinizi fazlasıyla görür 5000tl

Benim Cevabım:
    Çinli atv alınmaz hocam servislerin önünde göz yaşlarına boğulmuş çok adam gördüm acıdım bende ağladım hepsi atv mağduru alacaksanız baba gibi bitane polaris alin ömür boyu kullanın

[

aleyküm selam yorumun için teşekkür ederim.Fakat benim 5000tl gibi bütçem yok belirttiğim gibi 2.500 zaten gezmek için alıcam dağ taş filan değil.Vallaha bütçe çinliye yetiyor birşey dicem senin profilde motorsikleti:MONDİAL YAZIYOR MONDİAL ÇİN DEĞİLMİ :D ÇİN DEĞİLMİŞ FAKAT ÇİNDE ÜRETİLİYORMUS SONUÇTA AYNI OLAY DEĞİLMİDİR BU NASIL MEMNUNMUSUN MOTORUNDAN. BİRDE BU RESİMDEKİ MOTOR NE YAHU ARABAMI ALIYORUZ BİZ HEH :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:15 ----------

Arkadaşlar yardım edebilecek olan var mı?

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    aleyküm selam yorumun için teşekkür ederim.Fakat benim 5000tl gibi bütçem yok belirttiğim gibi 2.500 zaten gezmek için alıcam dağ taş filan değil.Vallaha bütçe çinliye yetiyor birşey dicem senin profilde motorsikleti:MONDİAL YAZIYOR MONDİAL ÇİN DEĞİLMİ :D ÇİN DEĞİLMİŞ FAKAT ÇİNDE ÜRETİLİYORMUS SONUÇTA AYNI OLAY DEĞİLMİDİR BU NASIL MEMNUNMUSUN MOTORUNDAN. BİRDE BU RESİMDEKİ MOTOR NE YAHU ARABAMI ALIYORUZ BİZ HEH :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:15 ----------

Mondial her bütçeye uygun motor mantığıyla Türkiyeye gelmiş ilk markalardan. Bu da mondial'e artık oturmuş bi servis ağı, çok fazla müşteri bunun getirisi olarak da kaliteden diğer çinlilere nazaran daha önde olmak zorundalığı getiriyor..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

rambomert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125/ zealsun ms 150-7

mondial de çin malı eğerki motora güzel bakarsan seni üzmez yani tüm çin malları aynıdır ama mondial yedek parça olarak diğerlerinden önde
    cenkito bunu beğendi.
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı rambomert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial de çin malı eğerki motora güzel bakarsan seni üzmez yani tüm çin malları aynıdır ama mondial yedek parça olarak diğerlerinden önde
    +1

bakarsan daha gec dagılır, arazide zaten japonda hakkıyla kullanıldıgında dagılıyor.

çin cok daha cabuk dagılır. tabi bakmazsan, sagı solunu kontrol etmen vidalarını sıkman, bakımlarına özen göstermen gerek
    rambomert bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Kendimden daha iyi bakarım ona :D

porsuk_y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250
    Hocam alacağınız marka modeli bilemem ama kesinlikle üçerlere bulaşmayın aman diyim mallarını satana kadar esnaflar sonrası yok ona göre...çok üzülürsünüz ...

Tesekkur ederim fakat nereden alabilirim ben motoru istanbul Üsküdar'da oturuyorum birde fiyat degisimi olmaz demi baska yerden alirsam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)