Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2.el de şanssızlıklarım... Yardım-Öneri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    İlk moto mu olacak? olacaksa iki zamanli hic biseye benzemez, bebek gibidir.. canini yakar tecrubesiz adamin.. 4bin oraya verip cebindeki 3binle de benzin+masraf etmek icin kullanabilirsin
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk moto mu olacak? olacaksa iki zamanli hic biseye benzemez, bebek gibidir.. canini yakar tecrubesiz adamin.. 4bin oraya verip cebindeki 3binle de benzin+masraf etmek icin kullanabilirsin
    Hocam ilk motor ama brnim teknik olarak bilgim 0 şu an. O yüzden daha güncel sorun çıkma ihtimali daha minimuma yönelmeliyim

Bu cbr 250 ler ne zaman dişer acaba? Xperia z yi de satayım para ekleyeyim

Motosikleti
    Aprilla Rs 125 2004
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motoru kötülediğini sanmıyorum benimde sana sarf edecek sözlerimi kötü anlama kardeşim şimdi 2 zamanlı motorlar demişsin yani okadar çok ikizamanlı motorvarki aprilla ile kalkıp başka bir iki zamanlıyı karşılaştırmak büyük yanlış olur her motor insanın canını yakar bakmazsan ilgilenmezsen gerekli kontrolunu yapmazsan zaten acıkladığım gibi sahibini üzer çok şey degil benzin koyarken koltuktan kalkıp bakacaksın acaba yağın durumu nedir diye sen hiçbir gösterge saatine güvenrek aa var yağım ışığı yanmıo v.s dersen sonra senin cebindeki parayı yakar neyse konuyu saptırmadan ilk deneyim için tabiki aprillayı önermiyorum heleki bendeki canavarı :D yanlız cbf 250 de sana kesinlikle önermem yani ilk deneyim diyip başlaycaksan git kardeş şöyle mondialler var vitesli 800-900 tl git onda alıştırma yap düş kalk 2 ay kullan sonra gel sana verelim aprillayı yada cbf 250 yi ayrıca arkadaşlar aprillanın masraf çıkardığını söyleyen bir çok arkadaşımada iki çift sözüm var bugun evlendiğiniz karınıza bile yeterli ilgi verilmezse sizi üzer siz ilgiyi kesintisiz verdiğiniz zaman valla hiçte üzmüyor sorun motorda değil kulannıcada :D
    Smyrna35 bunu beğendi.
    Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum..

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    İlk motor tecrubesinde soylediklerini yapamayacagi icin dedim 2 zamanli canini yakar diye. Yoksa ben ne bileyim senin motorunu, haliyle bilmedigim bi motoru da kotulemem.. İki zamanli affetmez sadece, hata kaldirma durumu daha dusuk..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Benim tavsiyem sıfır km almandan yana.Honda bayisine gidip gıcır gıcır bi pcx alabilirsin veya sym joyride 200de güzel altarnatif olabilir ama honda pcx modelinde kaliteyi göstermiş.
    İlk motor olarak muhakkak scooter ile başlamanı tavsiye ederim.Zira vitesli motora alışman 0 tecrübeyle keyfini kaçırır.
    Dediğim gibi sana şuanda en ideali pcx gibi görünüyor,hem kaliteli başın ağrımaz hemde görüntü olarak çok çok iyi duruyor yakıtıda çok ekonomik.Emin ol keyifle kullanırsın.

Seçimini hondadan yana kullanırsan yedek parça ve serviste sıkıntı çekmezsin bu senin için önemli detay.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Sen ilk once eski kasa aprilia resmini bulda sonra motorunu satmaya calisirsin.... He bunu yazanda 2 zamanlinin icinden girip cikmis birisi. Bosa laga luga yapma yani.
    Hey Allahim birde turbo tusu ne lem. Exup acar motor olay budur. Nese mobilden fazla ugrasmicam
    Linwelin bunu beğendi.

Alıntı Wazaa.35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim tavsiyem sıfır km almandan yana.Honda bayisine gidip gıcır gıcır bi pcx alabilirsin veya sym joyride 200de güzel altarnatif olabilir ama honda pcx modelinde kaliteyi göstermiş.
    İlk motor olarak muhakkak scooter ile başlamanı tavsiye ederim.Zira vitesli motora alışman 0 tecrübeyle keyfini kaçırır.
    Dediğim gibi sana şuanda en ideali pcx gibi görünüyor,hem kaliteli başın ağrımaz hemde görüntü olarak çok çok iyi duruyor yakıtıda çok ekonomik.Emin ol keyifle kullanırsın.

Seçimini hondadan yana kullanırsan yedek parça ve serviste sıkıntı çekmezsin bu senin için önemli detay.

hocam aprillia scarabeo hakkında ne düşünüyorsunuz dün gece dikkatimi çekti baya hoşuma gitti ? Bilginiz var mı önerir misiniz ? 1-2 ilan buldum 6400 ve 6750 ye ama;

6750 olan 2500km 2012 model garantisi bitti sanırım dedi nasıl oluyor anlamıyorum
    6400 olan 9000km 2011 model ama ilan detaylarını çok iyi yazmış rodaj vs bilgilerini

siz ne önerirsiniz ? Aprillia daha şık ve güzel bence ama ?

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Scarabeo hakkında bilgim yok ama söylenenlere göre iyi bir scooter mış. Scooter italyanın işi nede olsa.
    Forumda Satoyama nickli arkadaşta vardı sanırsam gayette memnundu,ona bir danışmanı tavsiye ederim oda güzel seçim olur ama garantide olmasına dikkat etmen gerek parçalar biraz tuzlu

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    scooter alcaksan o fiyatlara
    pcx güzel motor ama ufak tefek cabuk sıkılırsın
    sym joyride 200i almanı tavsiye ederim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)