Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Yeni Motorumu Aldım Kuba Süperlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    5bine çok daha iyi seçenekler olabilirdi fakat herkesin kendi tercihidir

Benim bildigim keawey direk çinden getirip üstüne kendi damgasını çakıyor.

fakat ayrıntılı araştırmadım orası ayrı motor iyimidir kötümüdür bilemem.

hayırlısı olsun kazasız belasız diyoruz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Hayirli olsun, tekerin her daim düz bassin..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Hayırlı olsun...

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    hayırlı olsun.

zamanında (2006) bunun ilk çıkan keeway super light modeli 2600tl idi ama tam da bir eziyet idi, motorunu değiştirmiş üsten egzantirikli modeli + yağ soğutma balasörlü yapmışlar sanırım

güzelmiş.

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    hayırlı uğurlu olsun. 10 numara şekli var.

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Hayırlı uğurlu olsun, bence koruma demirini de mat siyah yaptır, nikelajlı biraz sırıtmış

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    hayırlı olsun.. takip ettiğim motosiklet arasında..
    kullanıp, tecrübelerini buradan paylaşırsan ilgilenenler için oldukça faydalı olacaktır..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Aprilla Rs 125 2004
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullan Motorun çok hoşuma gitti boyası orjinal mat siyahmı ? birde 2 tavsiyem olucak şu ondeki camı çıkart direksiyonu biraz daha racing tarza benzeyen türle değiştir son olarakta googleye duke motor yaz görsellerdeki fardan bul taktır değeri şekli çok guzel olacaktır.

calderons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı inci1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun,mat olması çok hoşuma gitti
    Sadece sinyaller ve arka stop'u beğenmedim çok kaba duruyor.
    Aynen banada biraz kaba gelmedi değil.Ama olsun Ön duruşu kurtarıyor herşeyi

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5bine çok daha iyi seçenekler olabilirdi fakat herkesin kendi tercihidir

Benim bildigim keawey direk çinden getirip üstüne kendi damgasını çakıyor.

fakat ayrıntılı araştırmadım orası ayrı motor iyimidir kötümüdür bilemem.

hayırlısı olsun kazasız belasız diyoruz..
    Öcelikle teşekkür ederim .
    Dediğim gibi keewayın scooter motorunu kullanıyordum bir senedir.
    Her ne kadar rahat olmasada mekanik açıdan hiç üzmedi beni.O yüzden güvenerek aldım.Güveni boşa çıkarmaz inşallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:30 ----------

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun...
    Teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun.

zamanında (2006) bunun ilk çıkan keeway super light modeli 2600tl idi ama tam da bir eziyet idi, motorunu değiştirmiş üsten egzantirikli modeli + yağ soğutma balasörlü yapmışlar sanırım

güzelmiş.
    Aynen zamanında bi abim de kullanmış çok sıkıntı çekmişti sonra çıkardı elden.
    Yag soğutma şehir içinde yeter sıkıntı çıkarmaz deselerde ben yine şehiriçi kullanıp öle yazarım durumu buraya.
    Balansör olayıda tam bir hagi olmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

Alıntı VOLkann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun. 10 numara şekli var.
    Teşekkür ederim . Şekli yeter her daim

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hayırlı olsun mat siyah olmasaymış iyiymiş

Bende hava soğutmalı kullanıyorum şehir içinde çok kullandım sıkıntı olmadı , Soğutma olduktan sonra bir şey olmaz

Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun, bence koruma demirini de mat siyah yaptır, nikelajlı biraz sırıtmış
    sahibinden de araştırmıştım almadan önce mat siyah koruma demirliklerini. Mat bulamasamda normal siyahlarda bolca vardı.Artık zımparalayım Mat siyaha boyamak bana kaldı.
    Yaza dogru ufak tefek ekleme ve degişiklik yapıcam.Koruma demirligi de bunun arasında zaten.
    Sagolasın önerin için

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun.. takip ettiğim motosiklet arasında..
    kullanıp, tecrübelerini buradan paylaşırsan ilgilenenler için oldukça faydalı olacaktır..
    Dediğim gibi Plaka ve Ruhsat işlerini hallettik den sonra trafikde kullanmaya başlıcam.
    Ona göre + ve - lerini yazıcam buraya

Teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:45 ----------

Alıntı byaway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullan Motorun çok hoşuma gitti boyası orjinal mat siyahmı ? birde 2 tavsiyem olucak şu ondeki camı çıkart direksiyonu biraz daha racing tarza benzeyen türle değiştir son olarakta googleye duke motor yaz görsellerdeki fardan bul taktır değeri şekli çok guzel olacaktır.

Öncelikle sağolasın.

Orjıinal rengi mat siyah.Bi arkadaş mat olmasaymış daha iyimiş diye yazmıs ama cevaplayamadan kaldırmış mesajını.

Cam olayına gelince kışın devamlı takılı olarak kullanırım zaten cam ayrı bi hava kattı motorda.Diğer tarzlarda cam çok sırıtır şeffaf olmasndan.Ama bundaki siyah cam.Ve çok hoş duruyor.
    İşdeyim şuan ama önden de fotosunu çekip atarım.Hak verirsin o zaman bana.

Far için se benim en sevdiğim far yuvarlak fardır. Hatta ybr düşündüm bi ara ama uzay kafa olması hoşuma gitmedi.Eski kasalarındaki yuvarlak far kalsaymış ybr alabilirdim.

O dediğin farda KTM ye yakışmış buna gitmez bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun mat siyah olmasaymış iyiymiş

Bende hava soğutmalı kullanıyorum şehir içinde çok kullandım sıkıntı olmadı , Soğutma olduktan sonra bir şey olmaz
    Sagolasın usta

Mat siyah hastalıgı sülaleden gelir bizim. Dayımda 79 model Ford Granada Station kasa vardı. Onuda mat siyah yapmak istedik ama bütçe elvermemişti.
    Mat siyah bi aracım olsun isterdim hep ve Motorum oldu sonunda.

Sogutma konusunda rahatlattın beni.İnş sorunsuz devam eder.

Hayırlı olsun.
    Tasarımı çok hoşmuş.Ön çamurluk falan Nazilerin kullandığı motorları anımsatıyor.

Alıntı Wiking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Tasarımı çok hoşmuş.Ön çamurluk falan Nazilerin kullandığı motorları anımsatıyor.
    Teşekkür ederim.
    Valla hiç nazi filmi filan izlemedim. Motorlarınıda görmedim. Ama doğrudur yani

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    sahibinden.com da gordum sanırım bu ilanı bir kac gun once motosiklet magzasından satılıkdı yanlıs hatırlamıyorsam . O yada değil fark etmez . Hayırlı olsun tekerin düz gele

Alıntı Nomad_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden.com da gordum sanırım bu ilanı bir kac gun once motosiklet magzasından satılıkdı yanlıs hatırlamıyorsam . O yada değil fark etmez . Hayırlı olsun tekerin düz gele
    Sagolasn dostum.aldigum firma ilan koymusti sahibinden e.odur buyuk ihtimalle

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Dostum samimi olarak söylüyorum, bu tarz motorları beğenmiyorum lâkin bunu çok beğendim. Eksiğini sorarsan çantaları! Umarım kazasız bir ömür geçirirsin motorunla tebrik ederim.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    hayırlı olsun mat renk yakısmıs

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum samimi olarak söylüyorum, bu tarz motorları beğenmiyorum lâkin bunu çok beğendim. Eksiğini sorarsan çantaları! Umarım kazasız bir ömür geçirirsin motorunla tebrik ederim.
    Sağolasın dostum.Tip olarak fazlasıyla tatmin ediyor insanı.

Mekanik olarak çok eleştri aldım bugün.Kuba motor alınırmı tarzında.Moral biraz bozuldu.Umarım tipi gibi mekanigi de saglamdır

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun mat renk yakısmıs
    Teşekkür ederim

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    güle güle kullan, ilk fırsatta lastikleri ve zinciri değiştir. lastikleri michelin, avon, pirelli, metzeler, dunlop gibi bilinen belli kalitede bişeyle, zinciri de o-ringli ya da x-ringli rk ya da d.i.d. marka takmanı öneririm. ayrıca, rodaj döneminde sık yağ değiştirmeni ve mümkünse (eğer üstünde yoksa) muadil çin mallarından edinip (mesela driftte var) mıknatıslı karter tapası takmanı öneririm. çinliler çok metal tozu çıkarıyor rodajda.

Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan, ilk fırsatta lastikleri ve zinciri değiştir. lastikleri michelin, avon, pirelli, metzeler, dunlop gibi bilinen belli kalitede bişeyle, zinciri de o-ringli ya da x-ringli rk ya da d.i.d. marka takmanı öneririm. ayrıca, rodaj döneminde sık yağ değiştirmeni ve mümkünse (eğer üstünde yoksa) muadil çin mallarından edinip (mesela driftte var) mıknatıslı karter tapası takmanı öneririm. çinliler çok metal tozu çıkarıyor rodajda.
    fabrika çıkışı çogu motorun lastikler çöptür ama bunun dişli filan saglam görünüyor.Yagıslı havada denemem lazım ona göre hareket ederim zaten.

zinciride 500 km bakımından sonra degiştirmeyi düşünüyorum şimdilik dursun diye düşündüm. Yağ konusunda sonuna kadar haklısın aklımın bi köşesinde zaten o.

mıknatıslı karter tıpasını araştırayım hemen. Hiç duymamıştım onu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler