Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Harley Davidson Yeni Seri: Street 750 & 500

Motovento
    REKLAM ALANI
    Vitus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Harley Davidson EICMA fuarında 2014 yılında piyasaya çıkaracağı tamamen yeni 'Street' adında bir seri duyurmuş. HD'lara göre giriş, veya nispeten düşük hacim serisi diyebiliriz. Tabi tercih meselesi, benim şahsen hoşuma gitti, bu tarz bir motor alacak olsam tercih edebilirdim

Modeller enjeksiyonlu ve sıvı soğutmalı yeni Revolution X motoruna sahip, ve 750cc ve 500cc hacminde iki model olarak çıkacaklarmış. Sıvı soğutma çok hoş olmuş İki motor bloğu da birbirinin aynısı, sadece silindir içlerindeki gömlek farklı, birinde silindir çapı 85mm diğerinde 69mm, tek fark bu. Resmi rakamlar açıklanmamış ama Street 750 modeli için 54 hp güç 60 Nm torka sahip, ve 217 kg ıslak ağırlığında olacak şeklinde bilgi sızmış bir yetkiliden.

HD bu seri ile daha şehir içine yönelik, rahat oturma pozisyonuna sahip, hafif ve kullanımı kolay bir motosiklet sunmayı amaçlamış, öyle diyor. Eleştiren çok olmuş modeli HD kitlesinden, seven de çok. Dediğim gibi benim hoşuma gitti, akıllıca bir model olmuş bence Ama alsam sadece o ön far çevresi parçayı anında kaldırırım ortadan

Buyrunuz;

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Kafa grenajını ben aksine çok beğendim. Çok güzel motosiklet yapmışlar.
    lubof bunu beğendi.

Vitus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Bu arada yazmayı unutmuşum, 750cc modelinin ABD fiyatı 7500 USD, 500cc modelin ise 6700 USD. Piyasadaki modellerin fiyatları ile oranlayarak TR fiyatı az çok tahmin edilebilir. Iron 883 ABD fiyatı 8400 USD.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Oturuş pozisyonu bir harika. Bu tarz motorları sırf pegler ileride olduğu için sevmem ama bu modeller çok iyi olmuş. Bizim distribütör klasik olarak fiyatı Euro bazında katlar.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Ilgilenen pek olmamış...

ataykaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burda harleyci olmaz fazla, ybr ve cbr bide r25 fanatikleri vardır genelde

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Bu motorlar ile ilgili kullanıcı yorumu bulamıyorum.Geçen iron 883 ile ilgili tesadüfen Yiğit Özgür'ün bilgilerinden istifade ettim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)