Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Egzos Nasıl Patlatılır ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    _alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Siz hareket halindeyseniz ve köpekler size doğru koşuyorsa, hızınıza göre, sizin yönünüz ile kesişecek şekilde koşmaya başlar. Örneğin size doğru değil, önünüze doğru koşmaya başlar. İyice yavaşlayıp sonra gazı açıcınca, ilk hesapladıkları noktaya koştukları için geride kalıyorlar. Şimdiye kadar hep etkili oldu. Tavisye ederim
    atalayalper bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Mantıklı

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sabahları 5 de kalkıp motorla 1 saat turluyorum, boş yollarda rahat rahat gezmek oldukça zevkli oluyor.

İzmirliler bilir karşıyaka sahilde nikah dairesi var, onun hemen önünde 2 adet köpek sürekli yol kenarında duruyor.

İstisnasız o saatte %80 oradalar ve her defasında saldırıyorlar.

Yanlıs anlasılma olmasın, kovalamıyorlar, saldırıyorlar. Onlar oldugu zaman kornaya abanıp gazı köklüyorum cünkü yavaş gittiğimde "nasılsa kovalar bırakır" diye düşündüğümde motora kafa attılar 2 kere deviriyorlardı beni.

O nedenle artık köpek gördüğümde tedirgin oluyorum

Kediler de saldırmıyor da gerizekalılar seni görüyor hızlı hızlı karşıdan karşıya geçmeye calısırken bir anda yolun ortasında durup sana bakıyor, b.k mu var duruyon anlamıyom ki.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Kedi çok daha tehlikeli zaten, kaç kere santimle kurtardım sizlere de olmuştur karşıdan karşıya önünüzden ok gibi geçen kediler.. Muhtemelen bir diğer kediden kaçıyor. Ama yoldan geçtiğinin tabi ki farkında değil.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)