Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Pazartesi İş Başıııııııııııııııııııı :))))

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE 2013
    Eskişehirli misin öğrenci misin bilmiyorum ama Eskişehir soğuk memleket. Önümüz de kış kendine çok dikkat et öncelikle. Burda değişik bir trafik var. Lavuklar görmüyor sallamıyor bizi.
    Özellikle Şair fuzuli caddesinde gaz açmışken önümdeki arabanın dörtleri yakıp durması kadar sıradan bişey yok ben alıştım sende alış. Sinyal desen kullanan sayılı ! Her zaman görünür olmaya çalışmalısın ve bunun yetmeyeceğini de bilmelisin. Hayırlı olsun ve çok dikkat et kendine.
    MotoiSLoVe bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    orhanay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer çalındı - hedef WR250
    hayırlı olsun. umarım istedigiin gibi bi is olur ve herseyden onemlisi mutlu olursun.

ben de dun dominos a basvurarak boyle bi is aramya basladım... bugun de kariyer nette "a2" yazarak cıkan is basvurularına basvurmaya devam ediyorum.

herkesin mutlu olacagı bi is yerinde calısması dilegi ile...
    MotoiSLoVe bunu beğendi.

MotoiSLoVe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var işte bişey :)
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.

Günde 11 saat çalışacaksın. Günde 8 saatten sonrası fazla mesaiye girer. Bunu yasal hale getirmek için işverenler personele '' 2014 yılı içerisinde fazla mesaiye kalmayı kabul ediyorum '' gibisinden bir kağıt imzalatacaklar. Yalnız bu imzayla birlikte senin rızanı almış olsalar bile, fazla çalıştığın mesaileri ödemek zorundalar.
    Günde maksimum çalışma 11 saat. Zaten sen bu sınırda çalışacaksın.
    Yılda ise 270 saatten fazla mesai yaptıramazlar. Ama sen her gün 11 saat çalışacağından bu süreyi 1 senede hayli hayli geçersin.
    Kısaca demek istediğim asgari ücret + mesai olarak maaş almalısın.
    Şimdi işinden memnunsun ama ileride olabilecek hadiselere karşı haklarını bilmen iyidir.
    Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Bu durumu hiç düşünmemiştim. İşveren bana öyle bişeyden bahsetmedi sadece asgari ücret dedi konuyu bitirdi :| Çok doğru biyere değinmişşiniz mesai yapmış olucam hergün ve bunun karşılığını almam gerekiyor. Her nekadar sevdiğim bi işte olsa emeğimin karşılığını alamazsam tabiki daha fazla çalışmam böyle bi işte. Bunu bugün gidip sorucam eğer ki maaş sabit derse başlamadan bitiririm bi fabrikaya girerim.
    reverse bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    arkadaşım hiçbirşey bilmiyorsun iş hayatı hakkında.
    öncelikle seni güzel bir kullanacaklar. bu aslında iyi birşey, insanın burnunun küçük yaşta sürtmesi, para kazanması güzel birşey. para nasıl kazanılır öğrenmek güzel birşey

neler olacağını zamanla öğreneceksin. az mı alıyorsun çok mu alıyorsun mesai mi vermiyorlar..

şunu da bil, kışın pek bu işi yapan olmaz, adam seni beğense de beğenmese de almak zorunda. neden ? kış geldi motor kullanan az ehliyetli biri lazım. işini yapacak biri lazım.

bu babanın işi değil.

sana tavsiyem
    -sıkı sıkıya giyin.. üşüdüğün an dur. 400 m bile kalsa dur.. orası eskişehir adamın iliklerine kadar dondurur.
    -eminim asgari ücretli çalıştırmıyorlardır. vardır bi primleri. deneme sürenden sonra çıkar ortaya bu
    -trafikte kavga etme. 3-5 kuruş için hiç uğraşma. sen trafikte iş için ordasın ve motor alacaksın. bunu düşünn devam et. ne kaybedersin hiç
    -belli ki motosikleti seviyorsun. tadında sür. seni strese sokup hadi çabuk gitmesi lazım hemen yetişmesi lazım laflarına bakma.. tamam yine oyalanma ama o kadar da hızlı gitme.

eskisehir denince efecan aklıma geliyor yahu
    MotoiSLoVe ve maxi97 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Efecan afyonlu Eskişehirle alakası yook abii ) Tavsiyelerini dikkate alıcam zaten eskişehire geldiyseniz bilirsiniz trafik sıkıntısı motorlara yoktur pek ara sokak çoktur ve trafik olan caddeler bellidir bunlara alternatif ara sokaklar caddelerde çok olduğu için trafik bunalımı yaşıcağımı sanmıyorum. 3seneye yakın olmuştur motosiklet sürmeye başlayalı e doğma büyümede buralı olunca trafiğede alışkın olunca direksiyonumda iyi olunca sorun kalmıyor bitek giyinmek botuna kadar ekipman vericez dedi ama içime bi içlik giyicem tabiki eskişehirin havası hiç belli olmuyor kışa girdik nerdeyse havalar 1aydır günlük güneşlik ya asıl korktuğum şey yağmur :( Kar ayaz umrumda değil yağmurda ıslanmak kadar kötü bişey yok kaskın camını açsan mermi gibi geliyor kapatsan görünmüyor en çok yağmurlu havalarda zorlanıcam gibime geliyor benim... Amaaa en fazla 5-6 ay sonra çok zevkli bi iş olucak benim için Birde acele etme demişşiniz süre söylüyorlardır galiba 15dakika dediyse 20dakkada giderim 25 dakkada giderim ama dikkatli giderim ki iş verende çok bilinçli gibi görünüyor dün konuşurken duygulandırdı beni İşten çok motosikletçiye önem veriyor gibi sanki araba sürücülerine kızıyor falan siz dikkatli olucaksınız baya konuştu sanırım kendide motorcu olabilir
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    Yarın evraklaı hazırlayıp götürcem hayırlısıyla salı günü kurye olarak trafikte olmuş olucam

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    selçuk ecza deposunda yıllarca çalışmış biri olarak sana bulaşma diyorum... zamanında yediğin hurmalar yarin bir gün tırmalar unutma...
    MotoiSLoVe bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramazan abi ben bu yazın sonuna kadar çalışıp kendime daha yüksek cc'li güzel bi motor alıncaya kadar çalışıcam... Eminim bu işe ilk başlarken sende hevesle başlamış ve bu heves bi süre sürmüştür bende o hevesle başlıyorum o heves bitince artık sırf para kazanmak için gitmeye başlayınca işe zaten hayalimdeki motosikleti almış olurum ozamanda daha garanti bi iş bulurum Şimdilik hem hayalimi gerçekleştirmek için bi yandanda hayalimi yaşamak istiyorum, bu işi hem para için hemde nasıl desem eğlence olmazda hobi gibi diyebilirim severek yapıcağım bi iş olucağından eminim... Dediğin gibi ilerde zorlanmaya başladığımda sıkıldığımda çıkarım

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    hayırlısı olsun kardeşim. kazasız belasız atlatman dileğiyle bu hevesini.. sağlığına dikkat et. riske girme.
    paran birikince hevesin geçecek zaten.
    kolay gelsin
    MotoiSLoVe bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    evet doğru haklısın ben kuryeliğe başladığımda senle aynı duyguları besliyordum... benim kendi motorum vardı ve yaşım çok gençti... daha ehliyet bile alamıyordum düşün... ama şunu unutma risk almaya deymez.... ve iş bitmez... ona göre gözünün önüne bak..kıyıya köşeye atılan insanlardan olma... işlerine yaramadığın sürece sen onlar için bir hiç sin...

bak acil ilaç yalanlarına kanma ..acil ilaç senede bir ya çıkar yada çıkmaz ... bu kadar acil ilaç mı olur... sana bir iki foto atayım..

al sana 2 adette video

http://www.youtube.com/watch?v=0uOUnrm3MXU

biri araba diyeri motosiklet.. bir kez daha düşün..

http://www.youtube.com/watch?v=LFqs4HMFjyA

hakkında hayırlısı olsun..
    MotoiSLoVe ve erro bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ramazan abi resimler için falan sağol Zaman ayırıp bilgilendiriyosun beni bu işin üstesinden geliceğimi düşünüyorum ya eskişehirde bide kar kış boyunca 2kere 3kere yağar yağmaz oda zaten yollarda hiç durmuyor ben görmedim yani 20 senedir caddelerde bi damla kar o yönden rahatım diyorum memleketimin böyle karmış motor kaycakmış derdi yok diyorum bi ayaz derdim var eskişehirin ayazı meşhurdur Onada içime bi yün içlikle çözüm bulurum yağmuruda çoktur artık onada alışcaz napalım 80le gitceğimize 60la gidicez ve bunu herkes söylüyor ACELE ETME ACİL İLAÇ DİYE BİŞEY YOKTUR. Bunu aklımdan çıkartmıcam canımı tehlikeye atmıcam tabiki 20dakika diyorsa yarım saatte giderim bu yüzden işten çıkartıcak değiller çıkartırlarsada kader Genelde hızlı,atik motosiklet kullanırım ordaki motorada alıştıktan sonra böyle olucağına bu 20-30dk olayını unutcağımdan eminim ama neyse ALLAH tüm motosiklet sürücülerini korusun bu işten ekmek yiyen arkadaşlara güç kuvvet versin yağmur ayaz yüzü göstermesin aminnn

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    hayırlı olsunn, kazasız belasız bol kazançlar dilerim..

Motosikleti
    Amin allah kazadan beladan korusun...

Motosikleti
    Şimdi evrakları verdim yarın sabah 8de başlıyorum İlaçlarınız emin ellerde Motorumada baktım yamaha ybr 125 esd kasalardan var mavi Yepsyeni çok hoşuma gitti bi an önce sabah olsada başlasam

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    4 sene eskişehirde okudum arkadaş zaman zaman öyle oluyordu ki hava soğuk demeye dilim varmıyordu. Allah yardımcın olsun

Motosikleti
    Allah razı olsun bi yandan hayalimdeki motora binerken bi yandanda para biriktircem soğuğa alışkınız biz eskişehir milleti olarak bi yün içlikle kutuplara bile ilaç götürürüm

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı MotoiSLoVe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah razı olsun bi yandan hayalimdeki motora binerken bi yandanda para biriktircem soğuğa alışkınız biz eskişehir milleti olarak bi yün içlikle kutuplara bile ilaç götürürüm
    kolay gelsin kardeşim, yalnız dikkatli ol iyi mi, ilaç mühim değil sen mühimsin.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    keşke herkes işi için senin kadar heyecan duysa. Hayırlı olsun hemşerim, herkesin dediği gibi herseyden önce sağlığın, acele etme, onların sana ihtiyacı var baskılara izin verme, dikkatli ol. İnşallah istedğin motora da kavuşursun.

Motosikleti
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kolay gelsin kardeşim, yalnız dikkatli ol iyi mi, ilaç mühim değil sen mühimsin.
    Eyvallah abi hayırlısıyla kazasız belasız kalkarım üstesinden

Alıntı pistolpitt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke herkes işi için senin kadar heyecan duysa. Hayırlı olsun hemşerim, herkesin dediği gibi herseyden önce sağlığın, acele etme, onların sana ihtiyacı var baskılara izin verme, dikkatli ol. İnşallah istedğin motora da kavuşursun.

Amin inşallah hemşerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Kıyafetleride aldım bugün mont pantolon ve bot verdiler ama kask ve eldiven yok :/ İlk maaşımda baştan sona kendim alıcam ekipmanımı zaten ihtiyaç kendimede lazım işede bitek bot almam botu ordan giyerim geri kalan pantolon mont eldiven kask alırım benim kaskta eskidi zaten güzel bi çeneden açılır kask gider bana

500tl yeter sanırım ortalama bi ekipman setine mont 250 desek 150 pantolon desek 70e bi çeneden açılır kask 30ada eldiven Bütçemizin yettiği kadar

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    kardeşim hayırlı olsun işin. talep çok olunca adamlarda çalışlma saatini uzatıyo bakıyo hala talep var o zamanda parayı düşürüyo. emin ol seni sıkıştırıcaklar. 1 saatte gidip gelinicek yola 45 dakkada gidip gelmeni isteyecekler. sakın onların dediği saatte bitirmek için işi senin ve başkalarının hayatını tehlikeye atma. tekrar hayırlı olsun.
    maxi97 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)