Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motisikletiniz Çalınırsa Boşuna Polise Gitmeyin

Motovento
    REKLAM ALANI
    varan22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 ybr 125
    Başlık belki tuhaf ama sonuna kadar gerçek.

Dün arkadaşın motosikleti çalıştığımız kurumun önünde bir kaç .... taraflarından çalındı. Sağa sola ne kadar baksakta nafile. İş yerine geri dönüp kamera kayıtlarına baktırdık ve motosikleti çalan şerefsizler ekranda. Polisi aradığımızda bize kayıtı bir cd ye aktarıp merkeze getirmemizi söyledi. Kayıtı olduğu gibi cd ye aktardık ve karakola gittik.

Üniversite mezunu olan polis arkadaşlar cd yi bilgisayara taktı ve arkadaşlar bizim bilgisayarlar bu formattaki videoyu açmaz bunu çevirip getirin. Video formatı ''Dat'' internetten bakarsanız bu formatı açacak bir milyon ücretsiz ve sadece 4-5 mb lık programları çok net görürsünüz. Güvenlik kameraları genellikle dat formatında kayıt yapar.

Fazla uzatmıyayım, yani hiç bir şeyden anlamasak hadi malda olsak bize resmen boşverin olan olmuş der gibi tavırları ve bizle alay edercesine bizim pc ler açmaz demelerinden anladıkki biz boşuna zaman kaybediyoruz.

Son olarak eğer tanıdığınız bir savcı varsa motosikletinizin çalınmasından kormayın ama bizim gibi garibansanız hiç boşuna zaman harcayıpta karakola falan gitmeyin......
    antilop_skul, ak1n, tr_select ve 12 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    geçmiş olsun polisler konusunda katılıyorum
    cenkito, varan22, ak1n ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    Polis ne zaman bir işe yaradı ki zaten? Anca öğrenci işçi memur üzerine salınan otorite sağlayıcı olarak görev görüyorlar.
    antilop_skul, varan22, ak1n ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    bu ulkede nekadar ıssız varsa polis oluyor sonra böyle oluyor
    sardokar, zaferkarizma, varan22 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

porsche911tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm200
    abicim sen ordakileri kafana takma karakoldaki müracaat alır.bu devran böyle yürür olmuş artık arka planda karakoldaki müracaat aldıktan sonra aldığı müracaatı asayiş oto hırsızlığa bildirir.oto hırsızlık sonraları karakola gelir cd yi yazı ile talep eder etmese dahi senin müracaatın savcı önüne gittiğinde oto hırsızlığa yazı yazılır cd gönderilir.buna bakın denir.senin müracaat edip gbt sisteminde motosikletinin çalıntı görünmesini sağlamak için karakola başvuru yapman şart hiçbir karakol büyükşehirlerde kavga gürültüden başını kaldırıpta hırsızlık motora bakmaz zaten onun asli işi müraccat almaktır resmi haliyle çalıntı motor kovalayamaz zaten istanbulda isen politika böyle işliyor.keşke daha iyi bir sistem olsa da yakalananlar 1 -2 ay sonra çıkmasa sistem baştan yanlış olunca koy gtüne gitsin oluyor.inşallah biran önce bulunur.geçmiş olsun abicim
    blackarca ve kwsk-boy bunu beğendiler.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    *.dat formatındaki dosyayı açabilmesi lazım. Genelde MPEG1 videolardır. Windows Media Player kolaylıkla açar. Sadece dosya uzantısını (dat) tanımıyordur. Dosya adını mesela xxx.dat değil de xxx.mpeg olarak değiştirin.

Motosikleti
    ramzey qm200
    güvenlik kameralarının kendine has şifreleme sistemi var.kendi playeri olmassa açamazsınız araştıranlar bilirler.ayrıca emniyetin pclerinde işletim sistemleri özel eklentili windowsdur .kapalı polnet ağıdır internet bağlantısı yoktur google açamazsınız.player indirme şansıda yoktur. ayrıca program kurmaya kaldırmaya yetki de vermezler.
    crxforever, Redmoon ve J3ASKAN bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    Yani,vatandaş delili bulacak,getirecek,olmadı o formatı açan programıda getirecek ama yine olmayacak.Anladım,suçluyuda bizim yakalamamız bekleniyor herhalde.Yok,kazayla yakalasak onada bir kulp bulacaklar gibi...
    varan22 ve kwsk-boy bunu beğendiler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    laptopla gitseniz ne olurdu acaba

Motosikleti
    ramzey qm200
    vatandaşın delil getirme zorunluluğu yok.
    kwsk-boy bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    adım adım cbr 250..
    Allah o polislerinde başına versin inş ozmn anlarlar halinizi geçmiş olsun.
    kwsk-boy bunu beğendi.

varan22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 ybr 125
    Alıntı porsche911tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güvenlik kameralarının kendine has şifreleme sistemi var.kendi playeri olmassa açamazsınız araştıranlar bilirler.ayrıca emniyetin pclerinde işletim sistemleri özel eklentili windowsdur .kapalı polnet ağıdır internet bağlantısı yoktur google açamazsınız.player indirme şansıda yoktur. ayrıca program kurmaya kaldırmaya yetki de vermezler.
    Ben kendi bilgisayarımda o dat formatlı cd yi 5 mb lık bir programla açıp izledim. Hiç bir şifreleme yok. Kendi programıyla hiç alakası yok sadece şifreli ise şifre istenir ve girilip yine çok rahat izlenir.

Motosikleti
    ramzey qm200
    siz yine başvuru yapmadıysanız yapın abicim

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    antilop skul lafına sonuna kadar katılıyorum nerde işsiz meslek sahibi olmayan hayatla mücadele edemeyeceğini anlayıp kısa yoldan para kazanmak isteyen varsa polis oluyor.
    varan22, antilop_skul ve kwsk-boy bunu beğendiler.

Motosikleti
    ramzey qm200
    aynen dediğin gibi oluyor

muhiddnevrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf 125
    burdan polislere sesleniyorum abi sizin ruhunuz satılmış.önünüzden plakasız yıkık dökük motor geçiyor bişey yapmıyosunuz,motorumuz çalınıyor 1 ay çalıntı raporu çıkmamış bu nasıl ihmaldir.Bırakın çalınan motoru bulmayı hırsızların yardımcısı bunlar
    kwsk-boy bunu beğendi.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    başvurunuzu siz yine de yapın. bir kaç formata çevirdiğiniz video'yu da teslim edin. olay polis olayı değil. devleti bireyin üstünde tuttuğumuz sürece böyle olacak

Motosikleti
    ramzey qm200
    cezalar hiç caydırıcı değil ayrıca 1 ay sonra çıkıyorlar.

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    ülen polislik mülakatınıda geçtik , sınav olmadıydı. polis olmalıydım polis...
    şimdi ne öttürürdüm. bak birdaha motor - velespit çalarlarmı... gidonla dalcan bunlara... manifoltu montelicen...

Motosikleti
    ramzey qm200
    Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülen polislik mülakatınıda geçtik , sınav olmadıydı. polis olmalıydım polis...
    şimdi ne öttürürdüm. bak birdaha motor - velespit çalarlarmı... gidonla dalcan bunlara... manifoltu montelicen...
    o iş eskidendi...
    kwsk-boy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)