Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Noluyo ulan bu trafik polislerine

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR250R 2012
    Dün gece 23.30 da durdurdular kontrollerini yaptılar.Arabanın camlarında film var ceza yazacağız dediler.Buyrun yazın dedim.
    İtiraz edebilirsiniz dediler tamam dedim.
    Neyse buraya kadar herşey normal.
    Trafik polisi cam filmlerini sökün dedi.Memur bey cezanızı yazdınız ben filmleri sökerim gecenin bi vakti uğraşmayalım dedim.
    sökecekseniz dedi yoksa arabanızı bağlarım dedi.Ruhsatı istiyorum geri vermiyor trafikten men kağıdı yazmaya başladı ben delirdim tabi
    yanımda arkadaş vardı o sakinleştirdi ortamı biraz filmleri sökmeden orda bi şekilde ayrıldık.

Sonra ceza maddesini araştırdım buldum.Cam film cezası yazdıktan 1 hafta içinde sökme hakkımız varmış.Dün gece polisin bana dediği ise şuydu.
    Bize devlet cezayı yaz filmleri söktür itiraz ederse aracı bağla.devlet bize bunu emrediyor biz bunu yapıyoruz dedi.

Bugun avukatla görüşüyorum ve itiraz edicem hepsine hakkımı sonuna kadar arayacağım.
    OGUZHANKY ve SuperLigter bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    helal olsun sana sonuna kadar kovala

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Geçmiş olsun abicim ama itirazının fayda etmeyeceği düşüncesindeyim.
    Bu tip basit cezalar her zaman orta düşük sınıf araçlara yazılıyor.
    Beni lütfen yanlış anlamayın bugünkü durum bu
    Altında Range Rover olsaydı kimse orada filmleri sök diye delikanlı yapmazdı. Bakıyorlar gençsin saygısızlıkta etmiyorsun polis bunu suistimal ediyor.
    Tabiki teşkilatta iyi bir kaç abimiz var fakat artık neye ne amaca hizmet ettikleri belli çok fazla önemsememek mesafeyi koruyarak goygoylayıp geçmek lazım.
    arca94 bunu beğendi.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Bu konuda kazanılmış bir dava da vardı hatırladığım kadarıyla.

Emsal gösterilebilecek diye haberlerde okumuştum.

Kanun maddesinde: " Görüşü engelleyecek vs" yazıyor ama bu filmler

bırakın görüşü engellemeyi özellikle gece yolculuklarında arka camdaki film

arkadan gelen arabanın farının etkisini azaltarak görüşü iyileştiriyor.

Sonuna kadar gidin kazanacağınıza eminim. Geçmiş olsun..

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Eski patronuma sokturdulerse herkese soktururler.
    2012 model 740 bmw ve konsolosluk broveli aracti .
    Modele gore muamele olayina inanmiyorum o yuzden .
    Adam 3 gece once polis gecesinde hatri sayilir bir bsagis yapmisti cok zoruna gitti

Motosikleti
    x treme max
    bize kemer takili oldugu halde kemerden ceza yazdilar itiraz dilekce il trafik şu bu fayda etmedi..

Motosikleti
    HONDA CBR250R 2012
    Polise şunu söyledim.Eğer bu cezayı yazarken ayrım yapıyorsanız eşinize dostunuza yada godaman sınıfına ayrım yapıyorsanız dedim.Hakkım size haram olsun sizden çıkar inşallah bu dedim
    ama adam bana kafa tutuyor nerdeyse dövücek.

uur52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Dün Kadıköy sahilde kız arkadaşımla çimlerde oturuyoruz. Biraz aşağımızda 15-16 yaşlarında iki kız, yanlarında 23 yaşlarında iki barzo var. kızın bi tanesine birşey vermişler ya da içirmişler kız ayakta duramıyor. Ayağa kalkıyor geri düşüyor. Erkeklerin niyet belli kızları kaldırdılar götürüyolar. Hemen polisi aradım. Durumu anlattım hemen önümüzdeler şuan Kadıköy İskelesine doğru yürüyolar diyorum. Telefondaki polis yaşları 18den büyük mü diye soruyor hayır diyorum, erkekler 18 yaşından büyük mü diyor evet diyorum. Böyle bikaç soru daha sorulana kadar iskeleye yaklaştık. Arkadaşları yönlendiriyorum dedi ama biz takibe devam ediyoruz. Bu sırada kızlardan bi tanesi sürekli yere düşüyor kaldırıyorlar. Baktıkki kimse gelmiyor. Orada polis arabası gördüm koştum yanına durumu anlattım. Biz trafik polisiyiz dedi. Dedim abicim niyetleri kötü, kızlar da kendinde değil. Birimlere haber veriyorum ilgilenirler dedi. Sonra gözden kayboldular. Bi kez daha anladım ki adam gibi polis görmek samanlıkta iğne aramak gibi.
    poweranimal, arca94, hasanfuat ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    üç kuruşluk adamları beş kuruş verdirterek mesleğe aldırmışlar. allah sonumuzu hayır etsin iyice azıttılar bu ara dün sabah da daha önce vizesizlik ve kasktan ceza yazan polis beni gördü durdurdu direk plaka bakıyor plaka alta diye ceza yazacakmış abi gözüküyor işte diyorum altta olsa bile yarım metreden acık gözüküyor 3 5 metreden tam gözüküyor neden yokuş yapıyorsun diyorum mobese görmüyor diyor... içimden bir ton küfür ettim tabi bir şekilde sıyırdık takıcaz diye bir daha karşıma çıktıgında motosikletle çarpıcam artık... (Aç Köpeklere....)
    cool113 ve aloavera bunu beğendiler.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    nerde okumayan, madde bağımlısı arkadaşlarımın yarısı polis şu an gerisini siz düşünün. Orta yaş üzerindeki eskiden kalma polisler iyidir candır da 30 lu yaşlardaki ve daha genç olanlara terörist gözüyle bakıyorum artık

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Devlet ona öyle demiş napsın şimdiDevlet derken Devlet Bahçelimi acabaO camdan filmleri söke söke sökeceksin mi dedi acaba.
    Biz yasak ne varsa onu yapıyoruz.Poliste anlık emirleri uygular.Bu gün motorları toplayacaz,topla.Yarın cam filmleri söktürülecek,söktür...Aldığı emri uygular,okadar ince irdelemez kanunu.Elbet bi açık var oda biliyor.Bizde millet olarak hep o açıkları kullanırız,heyecanlı oluyorKurallara uygun olduğumuzda sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Merhaba, cam filmlerinin koyuluk numaraları var. Benim arabamda 1. derece koyu renk Amerikan malı film kaplı. Polisler ara sıra beni çeviriyorlar ehliyet, ruhsat sonra gönderiyorlar. Kaplamış olduğum film koyu renk ama trafiğin kabul ettiği tondadır 1 numara diyorlar ona.. . Aracım beyaz Passat CC. 2013 model Camları sonradan siyah kaplattım. Hiç bir gün bana sök diyen olmadı (9 aydır 6-7 çevirmeye girdim evraklarım tamdı devam ettim). Mahkeme konusuna gelince ... Dostum sen bir vatandaş karşı taraf devlet. Neyin peşindesin? Zaten Kanunen haksız olarak siyah film kaplatmışsın... Kaç numara sen onu bir bakı ver?

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Hakkını sonuna kadar ara. polis olduğuna olacağına pişman et onları .)

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    polislerin üstüne çok gidiyorsun adamlar bir şey yapsa sıkıntı çıkarıyor bu iş adliye de daha sıkıntı mesela adam beni nezarette dövdü diyor savcı direk polisin üzerine gidiyor hemen soruşturma onlara da sıkıntı çıkarıyor yani polisler kavga bittikten sonra gelme nedenleri bu karşıdaki silah çekse yine ateş edip etkisiz hale getiremiyorsun ilk karşıdaki suçlu ateş edicek sana isabet etmezsen sen de ateş edebiliyorsan böyle bir saçmalık mı olur demeyin oluyor

Motosikleti
    HONDA CBR250R 2012
    kardeş ben cezaya itirazımı yaparım o zaman haksızsam devlet beni mahkemede haklı bulmaz susar otururum.biliyorsun ki daha önce itiraz etmiş almış olanlar var
    ona ne cevap vericeksin /onlarda vatandaş karşısındaki de devlet.
    benim derdim 1 hafta içinde sökme hakkım var yasada filmleri polis bana gıcık oldu hemen sökmemi istedi.Gece yarısı niye soğukta cam filmi sökmeye uğraşayım ki ben

Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, cam filmlerinin koyuluk numaraları var. Benim arabamda 1. derece koyu renk Amerikan malı film kaplı. Polisler ara sıra beni çeviriyorlar ehliyet, ruhsat sonra gönderiyorlar. Kaplamış olduğum film koyu renk ama trafiğin kabul ettiği tondadır 1 numara diyorlar ona.. . Aracım beyaz Passat CC. 2013 model Camları sonradan siyah kaplattım. Hiç bir gün bana sök diyen olmadı (9 aydır 6-7 çevirmeye girdim evraklarım tamdı devam ettim). Mahkeme konusuna gelince ... Dostum sen bir vatandaş karşı taraf devlet. Neyin peşindesin? Zaten Kanunen haksız olarak siyah film kaplatmışsın... Kaç numara sen onu bir bakı ver?

Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Herşeyinle cılkı çıkmış bir ülkenin hangi kurumu ve kolluk gücünden adam gibi hizmet beklenebilirki !!

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bir "noluyo" da benden. Bu sabah bomboş bir yolda gidiyordum. Yolun kenarında park halindeki doblo polis aracı peşimden yola girdi. Beni sıyırarak geçtikten sonra önümde aracını sağa sola dans ettirdi. Peşine takılıp plakasını aldım. Bu zibididen uzak durmak lazım diye düşünüp yoluma devam ettim. Hoop Nooluyo!..

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Uğraştığnla kalırsın.. Benim arabanında filmleri 1 numara (en hafifi) genc bi polis arkadaş bu 3 numara dedi , bende hayır 1 numara , aracın döşemeleri siyah olduğu için içersi karanlık görünüyor dedim, haa! haklısın dedi devam..

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    ulan diye konu başlığı olmamış kısaltma kullanılabilir
    cece89 bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski patronuma sokturdulerse herkese soktururler.
    2012 model 740 bmw ve konsolosluk broveli aracti .
    Modele gore muamele olayina inanmiyorum o yuzden .
    Adam 3 gece once polis gecesinde hatri sayilir bir bsagis yapmisti cok zoruna gitti
    Az yapmış işte tamamlamışlar...
    banno1957 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)