Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Ninja'lı Dayı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Brakers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Bursa eğitim caddesinin karşısına yeni yol yapılmıştı. Genellikle CBF ile orda turluyorum. Tabi ekipman desen; kask, eldiven, mont. Orada ki yolda lambalarda bir dayıyla karşılaşıyorum. Eski kasa ninja 600ü var. Geçenlerde 3. kez karşılaştım. 50-55 yaşları arasında "Kenan Komutanı" andıran bir siması var. Dayımız U dönüşü yapıyor ben ise düz gidiyorum. Beklerken bana kafasını eğerek selam veriyor halbuki torunu yaşındayım. Taviz vermiyorum bende sanırsın hayabusa varmış gibi altımda. Ah be dayıcım diyorum içimden, ninjan var altına kask takmıyosun mont giymiyosun çıkıp gazlıyosun delicesine. Bir daha denk gelirsek yanına gidip tanışacağım. Eğer sesimi duyuyorsan dayıcım:"Kaskını tak beraber turlayalım"..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Sanırım tanıyorum o abiyi dogru kişiyse gezilerede katılıyor oradan tanıyorum.
    Çok iyi bi insandır kendisi.2 tane motoru var Ybr125-ninja
    dediklerim aynı kişiyse gecerli
    memo06 bunu beğendi.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Hızlı ve Mübarek
    Osırıs ve turkish39 bunu beğendiler.

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Bahsettiniz kişi http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...rubu-1010.html
    2.ci fotoraftaki kişimi.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Bizim mehmet abimi o yoksa

Brakers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı Rider95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiniz kişi http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...rubu-1010.html
    2.ci fotoraftaki kişimi.
    Hahahah aynen hacı abi işte adamım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:37 ----------

Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim mehmet abimi o yoksa
    Bakın kimi buldum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33032729/detay

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    2 dk da fişlemişiniz adamı
    MrMaydec ve CEM. bunu beğendiler.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı Brakers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dayının ayakabıları kess yeşil bağcıklı bide resimdeki tarihi paintte yazmış ben olsam zaten eski motor yanaşmamda bide böyle resimlerle oynamalar yüz saklamalar plaka saklamalar...

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dayının ayakabıları kess yeşil bağcıklı bide resimdeki tarihi paintte yazmış ben olsam zaten eski motor yanaşmamda bide böyle resimlerle oynamalar yüz saklamalar plaka saklamalar...
    Dalga gecicek başka birşeymi kalmadı kocaman adamı maskara etmeye lüksünüz yok!!!

memo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    Bursa eğitim caddesinin karşısına yeni yol yapılmıştı. Genellikle CBF ile orda turluyorum. Tabi ekipman desen; kask, eldiven, mont. Orada ki yolda lambalarda bir dayıyla karşılaşıyorum. Eski kasa ninja 600ü var. Geçenlerde 3. kez karşılaştım. 50-55 yaşları arasında "Kenan Komutanı" andıran bir siması var. Dayımız U dönüşü yapıyor ben ise düz gidiyorum. Beklerken bana kafasını eğerek selam veriyor halbuki torunu yaşındayım. Taviz vermiyorum bende sanırsın hayabusa varmış gibi altımda. Ah be dayıcım diyorum içimden, ninjan var altına kask takmıyosun mont giymiyosun çıkıp gazlıyosun delicesine. Bir daha denk gelirsek yanına gidip tanışacağım. Eğer sesimi duyuyorsan dayıcım:"Kaskını tak beraber turlayalım"..
    evet merçiğim öncelikle. şunu söylemek isterim yaşım 46. 30. yıllık. motor kullanıcısıyım. mobillete jawa.350...mz.250.301. bunların hepsi altımdan geçti. ve 30 yıldır hiç kaza olayım olmadı. bu olmayacak anlamına gelmez allah herkesi korusun. eşeğe bile biniyorsan nasıl kullanacağını bilmelisin. eğilerek selam verdi diyorsun. cevaben diyorumki insanlar. küçüldükçe büyürmüş. benim insanlarla aram hep iyi olmuştur. kask olayına gelince kaskı herzaman severek takan bir kullanıcıyım. dükkanım. ve evim senin beni gördüğün güzelgaha çok yakın. o öylesine kısa sitres atma turuydu. güllükte dükkanım var. gel tanışalım bir çay ikram edeyim sana.tanışalımda. o 55 yaşında dediğin dayını tanıdıktan sonra kendini kaç yaşında hissedeceğini merak ediyorum... ''sana yaşım yetmezse,yaşadıklarım yeter.''
    cem_bloodz, ea1925, HEROCAN35 ve 17 diğerleri bunu beğendiler..
    ''hayat heyecan olduğu sürece güzeldir''...

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Kask önemli lakin kasksız adam selam vermem bence doğru değil . Hele ki o yaşta bir motorcuya. Sözüm meclisten dışarı, hayatında 3-5 motorcu tanıyan onlarıda forumdan bulmuş adamla bu işin içinde büyümüş sanayi kültürü olan adam ne yazık ki bir olamıyor. Bencede çok yanlış var ancak herkes kendi doğrusunu yaşar. 50 yaşından sonra adama kask taktıramazsın. Benim zorla götürüp dünya para verdirip kask aldırdığım adam var, kırmadı beni gittik aldık. Daha kafasında görmedim.
    memo06, cece89 ve tr_select bunu beğendiler.

Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    '' lafa bakarım lafmı diye söyleyene bakarım adammı diye.....!
    ea1925, Rider95, ASİL_1 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Kaskın Önemini tartışmaya gerek yok şüphesiz. Lakin yazmış olduğun yazı son derece futursuzca olmuş. Konuyuda, deden yaşıda sandığın tanımadığın birini forumda madara etme amacı ile açmanda bi okadar ukalaca olmuş. O yaşlarda birinin sana motor üzerinde selam vermesi 2 teker dostluğunun yaşı olmadığını vurgularken senin bunu '' adama bak torunu yaşındayım bana selam veriyor'' diye algılaman çok enteresan. Banada yolda giderken 1200GS li adamlar yolda selam veriyor. Herkez dengine selam verecek mantığı var galiba sende. Bilmiyorum gezilerimize hiç katıldınmı ama kendisiyle tanışmanı ve motor dersi almanı isterdim kendisinden.
    memo06, ASİL_1 ve blackarca bunu beğendiler.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Beyler bazı mesajları yazarken dikkatli yazın lütfen, büyüklerinize hiç mi saygınız yok?
    search16 ve memo06 bunu beğendiler.

The Best - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09 2017 tracer9 2022
    Ooo amca bu makinayı biliyorum ben ya . fotoğraf bile çekilmiş üzerine binmeden tabi yanından. kocaeli izmit çarşısında. berberin önünde. bunun kullanıcısı kaza yapmıştı sanırım.Hatta üzerinde kawasaki montu vardır abi ne kullanıyorsun dedim kawasaki dedim zx10 r mı dedim hayır zx6 r dedi :D

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dalga gecicek başka birşeymi kalmadı kocaman adamı maskara etmeye lüksünüz yok!!!
    ben bu yazdığımda maskara edilecek bi durum görmüyorum ben o motoru alacak olsam şüpelenir hiç yanaşmam bir alıcı olarak demek istedim.sadece bu ilanda değil çoğu ilana böyle yaklaşırım. ayakkabı işide dikkatimi çekti...
    Alıntı memo06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    '' lafa bakarım lafmı diye söyleyene bakarım adammı diye.....!
    mehmet beyde zaten seviyesini belli etti.benim yukarda yanlış bişe yazdığımı düşünen varsa ne anladığını açıklarsa memnun olurum.
    dockerengin bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask önemli lakin kasksız adam selam vermem bence doğru değil . Hele ki o yaşta bir motorcuya. Sözüm meclisten dışarı, hayatında 3-5 motorcu tanıyan onlarıda forumdan bulmuş adamla bu işin içinde büyümüş sanayi kültürü olan adam ne yazık ki bir olamıyor. Bencede çok yanlış var ancak herkes kendi doğrusunu yaşar. 50 yaşından sonra adama kask taktıramazsın. Benim zorla götürüp dünya para verdirip kask aldırdığım adam var, kırmadı beni gittik aldık. Daha kafasında görmedim.
    işte gerçek bir delikanlı. ne konuştuğunu bilen.tşkr ederim elazığlı arkadaşım. kasksız motora binmem binde birdir. kaskı herzaman severek takıyorum. ayrıca. kask takmamak trafikte bir cezası olmasına ragmen kişisel bir tercihtir. takmayanın bireysel olarak canı ve cüzdanı tehlikededir... ama sadece o kişi için geçerlidir. freni tutmayan bir arabayla yda motorla karşındaki insana çarpmanla zarar verebilir mazallah öldürebilirsin.ama kask takmadığın için sadece kendine zarar verirsin. bu yüzden benim görüşüm bu kişisel bir tercihtir ve yanılmıyorsam italyada tamamen motor sürücülerine cezasız kişisel tercih olarak. kanunlarında yer almaktadır..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:42 ----------

ben bu yazdığımda maskara edilecek bi durum görmüyorum ben o motoru alacak olsam şüpelenir hiç yanaşmam bir alıcı olarak demek istedim.sadece bu ilanda değil çoğu ilana böyle yaklaşırım. ayakkabı işide dikkatimi çekti...

mehmet beyde zaten seviyesini belli etti.benim yukarda yanlış bişe yazdığımı düşünen varsa ne anladığını açıklarsa memnun olurum.
    erol kardeşim o fotorafta gördügün tarihi. bir ay öncesi çıktığımız motor gezi turunda çok kıymetli arkadaşım. coşkun fotoraf makinasının 2012 tarihini güncelleyip 2013 yapmadığından ve o haftaki motor gezimizi facede işte son yaz gezimiz diye paylaştığımızdan insanlar son geziye bak tarihe bak demesinler diye gerçek olan tarihle düzeltilmiştir. hiç tanımadığın bir insanın bağcıklarını konuşmanda senin seviyeni belli etmiştir. hayat benim hayatım zevkte benim. hayat bir gündür oda bugündür o günde kendimi nasıl mutlu edersem öyle yaşarım gerisi sinek vızıltısıdır. eski motor almam felan diyon. yaşın kaç bilmiyorum. ama tahminim 16 felan. ayrıca o gördügün ninjada 12000.km de sıfır takılmış sandık motor var. bir motorun hava, piston. gömlek sekman avans sipop ateşleme.grank. velhasılı çalışma prensibini 15 yaşında öğrendim. motor ve araba alırken ustaya dahi göstermem... sen benim. şahsi keyfim ve motorum hakkında konuşma. hakkını nerden aldın. beni tanıyormusun kaç kez muhhabbet ettik kaç kez karşılık çay içtik kaç kez günü paylaştık beraber turladık. kaç kez..? seviyemi hangi seviye kimin seviyesi...........!

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

Alıntı hayat2teker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bazı mesajları yazarken dikkatli yazın lütfen, büyüklerinize hiç mi saygınız yok?
    bırak düzceli kardeşim. hani derler ya alışveriş yapta tanı adamı diye. işte adam tanımak için güzel bir. konu seviye belirleme sınavı gibi. mesela şu değerlendirmenle ve saygınla seninle her yola gidilir. ALLAH, kalbine göre versin kardeşim... işte asıl ve asil. motorcuları böyle konularda tanıma fırsatı buluyoruz....
    ASİL_1, cece89, TATLIHIZ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Memo Abi kim ne derse desin yazış şeklin tarzın ve bilgine hayran kaldım.
    Olay ne iş yaptığın yada ne kullandığın değil insanlara yaklaşım tarzındır
    HELAL OLSUN
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Brakers'ın yazısında bir yanlış veya saygısızlık görmüyorum.
    Sizin kafanızı eğerek selam verdiğinizi söylemiş.
    Yani selam verme şeklinizi tarif etmiş.
    Elinizi kaldırsaydınız, "elini kaldırarak selam verdi" derdi sanırım...
    Ve kask takmadığınız için sizin selamınızı almadığını söylemiş.
    Ben olsam ben de almam. Şu ana kadar da kasksız hiç bir motor sürücüsüne selam vermedim.
    Son olarak, kask kullanmamanın zararının sadece size olduğunu düşünerek son derece yanılıyorsunuz.
    Kendi hatanızdan dolayı bile olsa, trafikte bir araca çarpıp kask kullanmadığınız için vefat ettiğiniz taktirde, araç sürücüsünün başı yanacaktır.
    Belki tutuklu yargılanacak, belki işinden gücünden olacak.
    Hepsini geçtim, karşı taraf için işin psikolojik/vicdani durumu olacak
    Okan Sinan Ocan bunu beğendi.

SuperLigter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SuperLight 150
    O sürücü 20 yaşında olsaydı apaçi olucaktı ama 50 yaşında diye saygımı göstermemiz gerekiyo. Adam kask takmıyomuş arkadaş da bundan yakınmış selamını almamış .
    eren1903 ve dockerengin bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)