Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Renk seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Arkadaşımla demin konuştuğumuz bir konu uzerıne buraya gelıp bı sorayım dedım . Şimdi arkadaş beyaz ninja'cı bense herzaman siyahlara bürünmeyi severim Oda diyor kı kawasaki dediğin yeşildir diyo ama kendiside ya yeşil ya beyaz alırım dıyo siyah alırsan pısman olursun kıme sorarsan sor dıyo kafamı attırıyo diyorum ki . Arkadaş renkler ve zevkler nasıl tartışılır ben sıyah ısterım sıyah alırım yeşil istersen yeşil alırsın bunun tartısılma konusu yok kı ? . Sizler hiç böyle sorun yaşadınız mı kafanızda ki renk hayaliyle gidipde başka renk bı motor aldıgınız veyatta kafanızda ki renge gidipde sonra keşke dınleseydık gıbı ? Bana sorarsanız ben pısman olmam gıbıme gelıyor sonuçta . Tüm renkler siyahın ıcınde kaybolur .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Beyaz yada yeşil derim. Siyah kapıyor motoru.
    Nomad_41 bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Ninja dedigin Yeşildir..

Motosikleti
    Ninja dediğin yeşildir aynen azı şeylerın standratı vardır ama yeşil bana çok cafcaflı ( böyle kımıl kımıl ) geliyo bide yıllardır kawasaki dediğin mi yeşil gelir akla çok standartlasmsı bı renk gelıyo bana nedense itici gelıyo . sımdı nınja dedıgın yesıldır dıye yesıl mı surmek zorundayız yanı ?

motor olsunda siyah beyaz yeşil farketmez :D

Motosikleti
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyaz yada yeşil derim. Siyah kapıyor motoru.

Niye hocam mesela sende beyaz cbr var beyaz hosuna gıdıyordu renk olarak siyah hosuna gıtseydı sıyah almazmıydın ? Yani standartlastırılmıs seylerın dısında kendı tercıhın mı yoksa illah nınja dedıgın yeşil veyatta cbr dedıgın beyaz şuydu buydu dıye mı seçim yapardın ? Valla aklımı kurcalıyo

Motosikleti
    Alıntı Nomad_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye hocam mesela sende beyaz cbr var beyaz hosuna gıdıyordu renk olarak siyah hosuna gıtseydı sıyah almazmıydın ? Yani standartlastırılmıs seylerın dısında kendı tercıhın mı yoksa illah nınja dedıgın yeşil veyatta cbr dedıgın beyaz şuydu buydu dıye mı seçim yapardın ? Valla aklımı kurcalıyo
    Honda civic arabamız var. Siyah renk. Bana civic dersen siyah derim. Yakışıyor. Ama 250 cc zaten çok iri değil birde siyah olunca iyice kapanıyor motorlar.
    Nomad_41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Valla genede zevk meselesı gıbı gelıyo bana ama genede incelemek lazım belkı severiz açık renkleri

Motosikleti
    Valla genede zevk meselesı gıbı gelıyo bana ama genede incelemek lazım belkı severiz açık renkleri
    Tabiki zevk meselesi. Eğer zaten zevk meselesi olmasaydı birsürü renk seçeneği olmazdı. Yeşil ninja gördüm , fena değil. Siyah ninjada gördüm , daha sönüktü. Ama ben olsam beyaz ninjayı seçerdim.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Siyah klas bir renk, ama ninjada değil. Cidden çok kapıyor motoru, yakışmıyor. Yeşil bana da çok janjanlı geliyor. Şık durması ve trafikte farkedilmesi adına ben beyaz derdim, beyaz iyidir

Siyah ben buradayım demez ama hatlarını belirginleştirmek için renkler geçerse süper olur.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zevk meselesi işte mesela ben repsol kawa severim
    http://www.google.com.tr/imgres?imgu...ed=0CDEQ9QEwAA

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Siyah krizmadır şaşma derim.
    Nomad_41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Aynen hacı ya bu işin sonu bulunmaz gıbıme gelıyo . Mesela adam beyaz almıs beyaz çizgilere sahip ekıpman almıs motoruyla bir bütün olmuş cok tatlı duruyordu. Kımısı sıyah alıp sıyah takım gıyer ghotsider olur :D Tıpkı benım planlarım hehehe

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Sizler hiç kafanızda ki renk hayaliyle gidip başka renk bı motor aldıgınız veya kafanızda ki renge gidipde sonra keşke dınleseydık gıbı ? Bana sorarsanız ben pısman olmam gıbıme gelıyor.
    Benim ülkemizdeki en beğendiğim CBR250 modeli bembeyaz olan (2013) kasa, fakat 2. el satıcılarının anlamsız tutumlarından dolayı gidip çift renk almak zorunda kaldım.

Keşke demiyorum çünkü bu arkadaşların tutumları takip ettiğim kadarıyla halen değişmemiş, aynı motosikleti (2013 5000km de) sırf beyaz diye +1500-2000 lira pahalıya satmaya çalışıyorlar

Yolda gördüğüm her beyaz CBR250' ye halen döner döner birkez daha bakarım, yorgan ayağıma kısa geldi diye pişman olmasamda hakkını yiyemem, çok çok daha güzel duruyor beyazı

Şimdi benm durumumda ben beyazı beğeniyordum, %90 beyaz diyordu v.s v.s senin durumunda olsam durum çok farklı, isterse beyaz diye vahiy insin, gider siyah alırdım

Para senin, zevk senin, milletin gönlünü yapmak için almayacaksın sonuçta

(not : Kawa yeşili Kawa' ya hakikaten yakışıyor, yeri ayrı Fakat şahsen Ninja alacak olsam sedefli inci beyazının renk tonunu aşırı beğenirim, gözüm kapalı alırım )

Motosikleti
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim ülkemizdeki en beğendiğim CBR250 modeli bembeyaz olan (2013) kasa, fakat 2. el satıcılarının anlamsız tutumlarından dolayı gidip çift renk almak zorunda kaldım.

Keşke demiyorum çünkü bu arkadaşların tutumları takip ettiğim kadarıyla halen değişmemiş, aynı motosikleti (2013 5000km de) sırf beyaz diye +1500-2000 lira pahalıya satmaya çalışıyorlar

Yolda gördüğüm her beyaz CBR250' ye halen döner döner birkez daha bakarım, yorgan ayağıma kısa geldi diye pişman olmasamda hakkını yiyemem, çok çok daha güzel duruyor beyazı

Şimdi benm durumumda ben beyazı beğeniyordum, %90 beyaz diyordu v.s v.s senin durumunda olsam durum çok farklı isterse vahiy insin beyaz diye gider siyahı alırdım

Para senin, zevk senin, milletin gönlünü yapmak için almayacaksın sonuçta

(not : Kawa yeşili Kawa' ya hakikaten yakışıyor, yeri ayrı Fakat şahsen Ninja alacak olsam sedefli inci beyazının renk tonunu aşırı beğenirim, gözüm kapalı alırım )

Aynen hocam dogru dıyorsun hayalimde 2 motor var . Ninja 250 . Fazer 8 bu ikisini sürüp doyasıya genclıgı yasayıp emeklı olcam o yuzden ne ıstıyorsan onu yaşamalısın . Ne demiş can yücel. Ne renk olursa olsun kaşın gözün, karşındakinin gördüğüdür rengin o yüzden sıyah forever

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    bence beyaz. Çünkü beyaz daha kalıplı gösterir. Bu arabada da, motorda da hatta uçakta da aynıdır. Beyaz ninjaya bide kırmızı jant şeridi çekersin, güle güle kullanırsın =) ama tabi bize göre kötüde olsa iyide olsa yinede içinden geçeni al.
    Nomad_41 bunu beğendi.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Aynen öyle, yukarıda okadar yazdım ama anlatmak istediğim havada kaldı zaten

Demek istediğim, gidip sırf arkadaş çevren veya bizler beğeniyoruz diye beyaz alırsan, yolda gördüğün her siyah Ninja' ya dönüp dönüp baktıktan sonra ne kıymeti kalır ki

Yapıştır gönlündeki siyahı, 7/24 temiz tuttarsan, saçlarını gelip senin motosikletinde taramak zorunda kalırlar
    Nomad_41 bunu beğendi.

Motosikleti
    adamsın morukk !

Motosikleti
    Bir önceki konunuzda cbr mi ninjamı diye sormuştunuz.

20 kişiden 15 i cbr dedi , tınlamadınız, ninjaya karar verdiniz.

Bu konudada ağırlıklı beyaz deniliyor , yine tınlamıyorsunuz.

Madem bizi dinlemeyeceksiniz niye soruyorsunuz?

Gidin siyah alın madem, kirlilik yapmayın bari .
    Linwelin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)