Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Trafik,bayan,teknik...!

Motovento
    REKLAM ALANI
    destinyofrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Bi kere trafikteyseniz helede istanbul gibi bir yerde birde bayansanız üstünede güzelseniz bakılcak kadar (öle derler ) napardınız?

Kaçççççççççççççççççççççççççççç
    Aralardan aralardan
    Eeeeeeeeeee
    Birde sıkıştırılıyorsanız off off napcam ya bu istanbulda tek başıma nedir bu zaten 50 kilocuk bişeyim 120 kiloyu taşıyorum motor yan yatsa kaldıramam kaldırsamda kızara bozara kaldırırım

CBR'ım benim repsolüm canımmmmmmmm ama ses yok motorda kimisi matkapla deleriz eksozu ses çıkar desede ben eksoz taktırcam ses olduktan sonra geldiğim anlaşılır en azından trafikte bayanım diye çok sıkıştırılıyorum çok iyilerde var çok kötülerde örneğin minibüs şöförleri

İşin bide teknik kısmı var ben zaten uçak teknisyeniyim elim cır cır tornavida tutuyor ama uçak üzerinde bu böle aradada parmaklarım yoruluyo pc başında mesleğimiz bu fakat motorsikletteki teknik kısım zor...
    Saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    @hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    ne diyeyim allah yardım etsin... aynından bendede var ama benim derdim çukurlar bu yolları yapan belediyelerede karayollarınada........ neyse sen yinede dikatli ol öyle anlarda soğuk kanlı olmaya bak zamanla sen onları kendi tuzaklarına düşüreceksin ve hatta zevk bile alacaksın onlar zor durumda kalacak sen kafana takma...

saygılar bizden...

Mozaik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gözyaşartıcı sprey var , motorun üzerinde iken camı tıklat
    adam açarsa direkt gözüne sık

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Kınıyorum...kızıyorum...ben güzel bir bayanı motor kullanırken gördüğümde gurur duyorum..selamlıyorum her seferinde..yol veriyorum..kazasız sürüşler diliyorum...çoğalsınlar istiyorum
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Valla bayan şöferler mi!!! Hepsinin ehliyetini alırım elimde bir imkan olsa! Geçen gün Antalya da yol yapımı çalışmaları yüzünden çift yön verilen bir yolda ilerliyordum. Dönmem gereken viraja kendini F1 plotu zanneden ailerimiz, ablalarımız içten girdiği için kaldırıma çıkayım dedim. Hem kendi can güvenliğim hemde onların ki için, neyse motorun burdunu dayadım kaldırma ve çıkarttım, arka tekere geldi sıra ve gazı verdim arka birden kaydı ama teker kaldırıma dayalı bir şekilde kaydı yani yola filan fırmaladı. Köeden bir hanıfendi geliyor ama nasılllll geliyor. Bir dönüş yaptı ayakta alkışayasım geldi ve benim motorun topcaseine vurduuu geçti . Tabii bende koptum zaten sinirliydim. Küçük bir kardeşimizde önümden geçiyordu ehliyetim olmayabileceğini düşündü galiba ve "kaç abi kaç" dedi . Ben kaçrmıyım ilerde durmuş ablamız el kol hareketleri yapıyor bana . Sanki ben ona çarptım! Bir ışımla gazladım gittim yanına söylenip duruyor. Diyalog şöyle geçti;

Bayan Sürücü: Ne yapıyorsun sen ya!
    Ben: Asıl sen ne yapıyorsun! Neyse sana sadece bir sual soracağım ona cevap ver kafii
    Bayan Sürücü: Neymiş!
    Ben: Burası tek yön mü çift yön mü?
    Bayan Sürücü: Çift yön
    Ben: O zaman kaldırıma çıkmasaydım sen benim üstüme çıkacaktın Allahtan kaldırıma çıkmışım ne kadar hızlı geliyorsun biraz dikkat et burada okul var çocuklar var!
    Bayan Sürücü: Mosmor

yanında çocukları olduğu için pek tartışma ortamınada girmek istemedim. Çocukları korkabilirdi. Çağır polisi gelsin dedim ama gerekte yoktu sadece yaptığı hatayı anlaması için söylemiştim ve baktım oralı değil bende bastım gittim. Ahhh şu bayanlar ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

erkek gibi giyin, saçlarını sakla. bol bir kot git, altına pijama eşofman vs şeklinde vücut hatlarını ortaya çıkarmayacak şişman ve biçimsiz bir vücut gösterecek hatta hatta erkek diye tahmin edilebilecek bir hale bürünürsen biraz daha rahat edersin.

ha hiç sıkıştırmazlar diye bir olay yok, psikolojik olarak düşünme olayı ben hatunum ondan yapıyorlar diye. erkekleride, kadınlarıda, gayleride sıkıştırıyorlar. görmüyorlar, sallamıyorlar ama bir şekilde hepimiz sıkışıyoruz o nedenle güzelim özelim diye böbürlenene kadar hemen hemen kalkışta birçok arabanın önüne geçebilecek bir motorun var özellikle ışıklarda direk öne çık sıkışma derdinden kurtul.

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Alıntı haasta adlı üyeden alıntı
    erkek gibi giyin, saçlarını sakla. bol bir kot git, altına pijama eşofman vs şeklinde vücut hatlarını ortaya çıkarmayacak şişman ve biçimsiz bir vücut gösterecek hatta hatta erkek diye tahmin edilebilecek bir hale bürünürsen biraz daha rahat edersin.

ha hiç sıkıştırmazlar diye bir olay yok, psikolojik olarak düşünme olayı ben hatunum ondan yapıyorlar diye. erkekleride, kadınlarıda, gayleride sıkıştırıyorlar. görmüyorlar, sallamıyorlar ama bir şekilde hepimiz sıkışıyoruz o nedenle güzelim özelim diye böbürlenene kadar hemen hemen kalkışta birçok arabanın önüne geçebilecek bir motorun var özellikle ışıklarda direk öne çık sıkışma derdinden kurtul.
    öle yapıyorum zaten ışıklarda hep öndeyim birde bol giyin falan denilmiş işim gereği öle tarz giyinemem anca haftasonu arahat giyiniyorum gerçi biraz aşıyorum kuralları ama

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Keske sizden daha fazla olsada bizde gurur duysak , kiz arkadasima da motor alacam yakinda acikcasi dusunuyorum bu serseri alayi ile ne yapilir.Gayette gusel suruyorlar motoru.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Bunları yaşamak için motor kullanmak şart değil, otomobil kullanan, bisiklete binen hatta yaya gezen bayanlar bile bunları yaşıyor Bilindik şeyler yani, sanırım destinyofrock arkadaşımız biraz hava atmak istemiş Havalar nasıl olursa olsun, sizin havanız iyi olsun şekli
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    mozaik bu fikre ayıldım
    lacivertsarıoyle bi yazmıssın ki sadece GUZEL bayanlara mı selam veriyorsun::!
    METALsana denecek bi sey yok Semihcim... Buna bi atasozu soylerdim ama uygun dusmez simdi
    Shamly nin dedigine katılıyorum...
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Ne giyerse giysinler, isterse saçlarını da saklasınlar motoru bir bayanın sürdüğü hemen anlaşılıyor Kendilerine güvenleri yok, tedirgin bir tavır sergiliyorlar ve üstüste bir sürü hata yapıyorlar. Ben motoru bir bayanın sürdüğünü farkettiğim zaman araya mesafe koyarak bir süre izliyorum. Siz de deneyin ne demek istediğimi anlarsınız. Keşke böyle olmasalar, daha iyi, korkusuzca kullanabilseler. Leyla (eşim) da motor kullanmak istiyor, bu aralar çalışmalara başlayacağız. Umarım arabayı kullandığı gibi güzel kullanabilir. Ancak bayanların işi gerçekten zor. Biz erkek olarak trafik magandalarından rahatsız oluyorken, bayanlar bunlarla aynı trafikte nasıl motor kullanacak bilemiyorum.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    normal şeyler bunlar yaaa. bunlrla yaşamanız lazım. bizede oluyo boyle şeyler. benim cok geldı basıma boyle ısıklarda kapısalım sınyallerı veren,sıkıstıran bayanlar.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    ben ağır bişi yazardım rahatsızlık verenlere ama neyse bayan motor kullanan arkadaşlara sabır diyorum yada bir tane silah alsınlar ayılara sözle degil kaba kuvvet uygulamak lazım sözle düzelmez çünkü

atarealmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm sizi sıkıstırıp kendını bısey sanan taksı münübüs lere fılan dıkkat edin onlar cok dıkkat sız ve motorunusun eksosu ses cıkmı yorsa.osaman biran önce abat eksos yaptırın görmüyalar duysunlar
    !!!!!!

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    valla arkadaşlar kelin ilacı olsa....
    bayanları geçtim bizlerde sıkıştırılıyoruz..
    benim egzoz yaptırdım bağırtarakda kullanıyorum
    arabanın dıkız aynasından beni gördüğünüde görüyorum adam gene üstümüze kırıp şeridi ortalıyor ''napıyorsun'' dediğimde '' sende bizim gibi şerit içerisinden gidiceksin'' diyo dava......rrrr dövermisin sabahamı bırakırsın..
    buna benzer örnekler cok...
    bence bize düşen sabır aşırı dıkkat güveli kıyafetler...

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Bayan erkek farkı yok şoförlükte.Tamam bayanlar biraz daha nazik,tedirgin ama temelde erkeklerde gördüğünüz şför tipleri bayanlarda da mevcut.Beni bisikletle otoban çıkışında görüp arkasındaki trafiği ve magandaları göze alarak yol vereni de var,motorla iken sıkıştırıp refuj dışına atanı da.Yalnız motorlu bayanları erkeklerden de fena taciz ettiklerini bizzat gözlemledim.Kolay gelsin sizlere,iki tekerli melekler

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Fikir verenlere teşekkürler bu arada amacım hava atmak değildi beni yanlış anladınız öleyse bidağa yazmam:(

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    bayanlari ne kadar kolay elestiriyorsunuz ya.. turkiye gibi bir yerde yasiyoruz. attigi her adim kontrol altinda olan milyonlarca kadin var bu ulkede. insan haklarina aykiri, adil olmayan bi hayat var bayanlarin karsilastigi-karsilasacagi.. daha yillar surer motosikletli bayan sayisinin artmasi. sosyal varliklariz, dolayisiyla is, beyler, size de dusuyor.

siz ne kadar anlayisli olursaniz, siz ne kadar destekleyici davranirsaniz mırın kırın etmek yerine, bayan sayisi o kadar artacaktir.

gidin sosyoloji okuyun, psikoloji okuyun, gidin bildiginiz psikologlara danisin, anlamlandirin.ne bilim... ama kafaniza gore yorumlar yapmayin.

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Küsmek yok , yazmaya devam Biz sizin tarafınızdayız
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    Kendilerine güvenleri yok, tedirgin bir tavır sergiliyorlar ve üstüste bir sürü hata yapıyorlar. Ben motoru bir bayanın sürdüğünü farkettiğim zaman araya mesafe koyarak bir süre izliyorum. Siz de deneyin ne demek istediğimi anlarsınız. Keşke böyle olmasalar, daha iyi, korkusuzca kullanabilseler.
    Bayanların trafikte olduğu gibi,sosyal yaşamlarında da korkak demeyelim ama ürkek bir tavır sergiledikleri doğrudur.Çünkü tüm Türk Milleti olarak biraz baskıcı,tutucu,gelenek ve göreneklere bağlı büyümüş insanlarızdır.Mesela anne babamızın yanında sigara-alkol kullanamayız;fakat birey sağlığı ve aile ilişkileri açısından kötüdür.Aile içindeki iletişim bağlarını koparır.Bireyin ruh sağlığını bozduğu gibi fiziksel olarak da kendisine zarar vermesine neden olur.Erkek çocukları genellikle daha serbest,başına buyruk yetiştirilmiştir.Bu başına buyruklukta bayanlara olan saygının yitirilmesine sebep olmuştur-olmaktadır.Günümüzde hâla eşini döven erkeklere rastlanmakta,bunların %85 e yakın bir bölümünü de,eğitim seviyesi düşük-doğu medeniyetinde yetişmiş insanlar oluşturmaktadır.
    Kimsenin unutmaması gereken bir gerçekte;
    Cennet Annelerin Ayakları Altındadır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler