Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Mont-Ceket Tavsiyesi (Mümkünse Acil... )

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mevsimlik olarak çok iyimiş ozaman. Ben yanılmışım, yakından görmedim de, fileli sanıyordum ben o montu... Peki yazın için nasıl olur, gündüzleri malum ülkemizde çok sıcak. Yani rüzgar geçirmiyor demişsiniz de, yazın da biraz terletir gibi ??

Sanırım yanlış yönlendirmişim seni, kusura bakma, 3 mevsim için ideal bir mont gibi. Ayrıca bende de bering var, 600TL fiyatı varken bering'in aynı deriye sahip 1-2 marka bakmıştım 1000 TL den aşağı değildi. Yani bir yerden sonra tamamen marka ismi satış yapıyor. Bence gönül rahatlığı ile kalitesine güvenilcek bir mont diye düşünüyorum
    Yaz mevsimi, öğlen sıcağında tabikide terletir... Ben yazlık-fileli mont içerisinde pişiyordum Gülü seven dikenine katlanır misali. Canınızı veya ailenizi düşünüyorsanız, terlemeyi göze alarak giyeceksiniz...

Malum sonbahar ayındayız. Hava kaç derece tam bilmiyorum fakat öğlen 3-4 sularında ışıklarda durduğum zamanlar hariç bir terleme olmadı... İçerisinde bunalmıyorsunuz yani...
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotoAVM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beysan sanayi sitesi dereboyu cad. no : 6 beylikdüzü / istanbul
    www.motoavm.com bir ziyaret edin derim...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaz mevsimi, öğlen sıcağında tabikide terletir... Ben yazlık-fileli mont içerisinde pişiyordum Gülü seven dikenine katlanır misali. Canınızı veya ailenizi düşünüyorsanız, terlemeyi göze alarak giyeceksiniz...

Malum sonbahar ayındayız. Hava kaç derece tam bilmiyorum fakat öğlen 3-4 sularında ışıklarda durduğum zamanlar hariç bir terleme olmadı... İçerisinde bunalmıyorsunuz yani...
    Güle güle kullanın, mont gerçekten güzel Ben sadace şu klasik prohel fileli montlar ile kıyaslamak istemiştim, 30~40 kmh den sonra rüzgarı zbam diye göğsümüzde hissettiğimiz Onlar kadar geçirgen değil anladığım kadarıyla, ki böylesi daha sağlıklı. Kenarların deri olması ise favorim zaten, asfaltta yazlık ince tekstilin pek bir şansı yok gibi...
    #sürenadam

garabel67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125, CBR 250R, VFR 800, Tracer 700
    Konu biraz dağıldı mı sanki? Kim hangisinden neyden bahsediyor karıştı galiba.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Ben aldim kushitani motomaxtan.

Kemer hizasinin tam uzerinde duruyor motora binip kollarinizi uzattiginizda beliniz acilicaktir.bana gore kisin kullanmaya pek musait degil. Dirseklerde ve omuzlarda korumalari var.hakiki deri dericiye gisterip onaylattim :p kalitesi 10 numara.

Fakat ben dahil birkac arkadasimada denettim uzerine iyi oturmuyor koltuk alti hizasinda arka taraftaki koruk gibi zimbirtilar cok kaba arkadan bakinca bir potluk olusturuyo kollari gidona uzattiginizda bile potluk kaliyo.goruntu cok rahatsiz edici. Ben degisim istedim hafta sonu gidip farkli bir model alicam. Deneyerek. Deneme sansiniz varsa deneyin belki bizde iyi durmadi arkadan bakinca ucgen vucut gibi gozukuyodum :D
    dockerengin bunu beğendi.

Motosikleti
    Dün sipariş verdim sonunda. Sipariş vermeden motomax'ı aramıştım, oradaki bayan daha sonra isterseniz değiştirebilirsiniz dedi hatta 1 defaya mahsus değişimlerde kargoyu da onlar karşılayacaklarmış. Ürün elime geçti ilk önce acaba " oknglr " in dediği gibi kötü mü olacak diye düşündüm, ama benim vücuduma güzel oturdu hatta iş yerindeki arkadaşlarıma da sordum subjektif bi yorum yap miyim onlarında görüşünü alayım dedim, onlarda bana hak verdiler. ben 54 bedenini aldım 1,87 boyunda 98 kilo biri olarak, koltuk altlarında abes durmayacak şekilde az bi potluk var kabul ediyorum ama abartılı bi durum söz konusu değil bende. Olsa da değişim yapabiliyordum sonuçta. Neyse ürün kimilerinin dediği gibi suni deri falan değil bildiğin halis muhlis okkalı deri yani Fiyatı 500 tl ve üzeri olsaydı alternatifler değerlendirilebilirdi fakat 249 tl gibi bi rakama oldukça uygun bence, ederi daha fazla bu ceketin. ilk giydiğimde fermuarı biraz zor kapattım, fermuar kısmındaki derisi biraz sert açıkçası zamanla alışacağını umuyorum... sormak istediğiniz bişey olursa ceket hakkında cevaplayabilirim. Bu arada üzerindeki 359 Euro'luk etiketi görünce inceden bi tebessüm etmedim değil.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    korumaları ne alemde bilgi verirseniz seviniriz
    gerçi jel koruma var diye biliyorum ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:38 ----------

Alıntı motoavm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.motoavm.com bir ziyaret edin derim...
    bu arkadaş yerine ben ziyaret ettim sitenizi müthiş derecede pahalı.sitenizdeki aynı ürünler piyasada başka mağazalarda 200-300 tl daha aşşağı fiyata
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Kushitaninin korumaları jel koruma sert koruma degil birde fiyatın uygun olma sebebi o ürünün oldukca eski olması sanırım 2009 veya 2010 sezon urunu kushitanin sitede falan yok nettede doru düzgün satan yer yok kalanlar donuyor pıyasada

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kushitaninin korumaları jel koruma sert koruma degil birde fiyatın uygun olma sebebi o ürünün oldukca eski olması sanırım 2009 veya 2010 sezon urunu kushitanin sitede falan yok nettede doru düzgün satan yer yok kalanlar donuyor pıyasada
    Motomax bir kaç yere yeni şube açıyor. Ellerinde çok fazla olduğu için stok eritme adına fiyatları düşürülmüştür diye tahmin ediyorum....
    Green Arrow bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    K-Foam yazıyor sitede, sert olmayan yumuşak bi malzeme ama jöle gibi bi şeyde değil. Dirsek korumaları dirsekten başlayıp kol manşetlerine kadar devam ediyor, omuzlarda ise aynı malzemeden ama biraz daha kalın korumalar mevcut.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)