Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kısa Gelen Dizlik Alt Bağlantıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar yeni dizlik aldım,Alt 2 bağlantı kısa geliyor bağlarsam bacaklarımı hissetmem.Aldığım satcıya sordum yanlışmı verdin çocuk dizliğimi diye hayır bana bile oluyor dedi değiştiririm diyor sorun yok fakat git gel 100km değmez diyorum.Standart oldukları için denememiştim armore marka
    Resimleri.(Bağlantı lastikleri ayrı satılıyormu acaba yedek olarak?)
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bence git mafsallı dizlik al.hem daha çok rahat edersin hemde bağlantıda bi sorun olacağını düşünmüyorum.
    hem alırken orda denemedinmi

mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    En kestirme çözüm:o lastikler tuhafiyecide satılıyor,metresi 1 TL falan.Al dizliği,uygun lastikten 1-2 metre kestir.Cırcırın gerisinden kes lastiği,gerekli eklemeyi dikerek,elinden geliyorsa sen,yoksa annene ya da dikiş diken bir hanıma yaptır.
    Ben de yeğenime motor öğretirken;dirseklik,dizlik kaykaycı seti almıştım,lastikleri kısa geldi,ayni şeyi yaptım.Sıkıntı yok.
    Sermayesi din olanın rehberi şeytan olur.

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    Ben bunu kullanıyorum. Değiştirmek istemezsen de terziye gidip aynı renk lastikle uzatabilirsin.
    http://urun.gittigidiyor.com/garaj/t...oruma-88678282
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Venom'um Mavsallı dizliğini aldım memnunum 40 TL. Fiyatıda uygundu diğer dizliklere göre tavsiye edebilirim eğer şansın varsa paranı geri alabilirsen ya da başka bir dizlik seçme şansın olursa.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Sayın abim kaça aldın bunu ya. Ahh.. abim ah... Prohel Venom un mafsallı dizliklerinden alsaydın ya 60-70 lira bişey. Bunlar düşmüş olsan Allah korusun parçalanır gider. Bana pek güvenli gibi gelmedi...

radyasyonlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250
    merhaba adil abi onlar dirseklik olmasın sakın aynısı bende var dirseklik.. çok küçük görünüyolar..
    yusufozugenc bunu beğendi.

Cevaplar için teşekkürler.Standart olduklarını zannediyordum denememiştim(evde sonradan farkettim M yazıyor zannedersem çocuk için),kredi kartıyla aldım geriye para alma durumu yok,bende düşündüm dirseklikmi acaba diye neyse,yarın Tekirdağa gidip değişicem gezmek için bahane

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)