Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

35 000 bınde ki bir beverly 500 alınırmı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    2005 model 35000 bınde bir beverly 500 alınırmı ...
    Siz olsaydınız?
    1- Ucuza alan iki kere alir
    2- Calisiyorsa kurcalama
    3- Her zaman Gülümse ve tesekkür et.Hem maliyeti sıfır hem de değerine paha biçilmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    waeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Sportcity 250ie vardı satıldı :( (2009)
    Bu ucu açık bir soru eğer linkini atarsan burada ancak motoru bilen biri yorum yapabilir. Yağı suyu zamanında değişmiş ve debriyaj bakımı zamanında yapılmış ise alınabilir. Özellikle kayış, varyatör ve debriyaj çok para tutar onların değişip değişmediğini sor/kontrol ettir.

Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 (2013)
    Motor bakımlıysa bu motor için 35bin demek bitmiş demek değildir. Motor bakımlıysa olabilir aslında bi motorcuya göster daha iyi bilgi alabilirsin motoru görüp bakmak dinlemek hissetmek lazım

35 milyon kilometrede bir motor müzeye yakışır ancak. Ya da, okuma yazma öğrenmek lazım. Eğitim şart.
    fabrisio ve erro bunu beğendiler.

bakımlıysa alınır. ama almadan önce servise göstermen daha mantıklı olur.

Brkcnky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zc
    HORTT

> 35.000 bin < diye bir ifade ilk kez duyuyorum.
    35 bin mi demek istedigin. Ya da sadece 35.000
    yanlis anlamadıysam ve 35binse şayet hiç yol gidilmemis demektir. 2013 model 125lik motorlarla daha ilk yılında 15bin kmde oluyorlar. Yani km ye pek takmamak lazım. Önemli olan nasıl kullanıldığı.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı vecix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 model 35000 bınde bir beverly 500 alınırmı ...
    Hayır yakılır...
    #sürenadam

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Bence 2005 model ve hale 35.000 de oluşu çok manidar : )) bir kontrol ettir sen onu 35.000 çok bir km değil ama bu yaşa o km az geldi bana
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Ben italyada arkadaşımla kiraladım bendeki 170 bin deydi 500 lüğü arkadaşımdaki 140 küsur bindeydi.. 60-70 model vespalar tıkır tıkır gidiyor yollarda..

piaggioda motor bitmesi diye bir şey yok.. 100-120 bin km arası atarsın bir segman motoru sıfırlarsın buda ortalama parça maliyeti 700-800 tl tutuyor gerisi işçilik ustanın aldığı paraya bakıyor.

usta işçilik ne alırsa artık piyasada genelde 1500-2000 tl arası segman atıyorlar herşey dahil.. segman attınmı 100-120 bin km kafan kulağın rahat fabrikadan çıkmış gibi.. arada bir varyatör debriyaj masrafın olur 20-25 binde bir oda çok pahalı bir şey değil..

Km yi çok dert etmeyin uyguna almışsanız içinizede sinmiyorsa en fazla bir segman atarsınız yolunuza bakarsınız.

Onlardan mühim iki tane lastik alsanız 500 tl ön arka michellin.. diskleri pahalı grenajları çok pahalı aynaları bile çok pahalı tanesi 120 tl.. o yüzden ben olsam karoseri grenaj ekipmanları sağlam mı ona bakarım.. gerçi eski fiyatlara göre şimdiki fiyatlar çok iyi oda ayrı mesele. onlar sağlamsa motor önemli değil her şekil halolur.

italyada her yerde 1960 model 63 model sprintler,vespalar kaynıyor millet tıkır tıkır gidiyor.. yani km yi çok dert etmeyin kısaca..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)