Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoser Denen Firma

Motovento
    REKLAM ALANI
    caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Selam millet;

Motosikletim için arka fren hidrolik pompası arıyordum, sahibinden sitesinde buldum. İki rengi vardı biri gümüş rengi diğeri, sarımtrak bir şey
    benim motorumdaki gümüş rengi olduğu için ondan sipariş verdim. Birde zincir ve sinyal aldım. Satıcıya yani Motoser denen firma yetkilisine mesaj attım dedim ki
    ben 3 parça ürün aldım bunları bir kargo yollayın hani karışıklık olmasın diye, zaten aldığım zincirde ücretsiz kargo ibaresi bulunmaktaydı. Kargo elime ulaştı 10tl kargo ücreti verdim!!

Sonra ürünleri açtım, motorumla uyumlu diye sattığı fren hidroliğinin alakası yok ama resim aynısı veeee rengi de sarımtrak olanından, uyumlu dediği sinyaller aynı şekilde uydurabilirsen uyumlu...

Zincirden 3-4 bakla çıkarınca uyumlu hadi o neyse önemli değil Allah'tan yerine oturdu gözlerim yaşardı ama oldu...

Hidrolik pompasının sadece keçe ve sekmanları lazımdı, onları söktüm aldım ama rengide uyumlu olsun ki yarın bir gün bir şey olursa diye yedek dursun dedim..

Neyse bunun üzerine satıcıyı aradım.

Karşımda ki insan sesi çıkaran kişinin 5 dakika sonra insan olmadığını anlayınca dedim durum vahim, sadece neden resimde görünen ürünü göndermediğini ve kargoyu karşı ödemeli gönderdiğini sordum. ''Beğenmediysen geri gönder arkadaşım.'' diye cevap verdi. ''ben sana zaten üç ayrı kargo göndermedim hepsini bir paketledim, ne olacaktı ya arkadaşım'' diye de bir ekleme yaptı. Ben de ona ben senin arkadaşın değilim, ikide birde arkadaşım diye konuşma dedim (Haa bunda bir şey yok diyeceksiniz ama tonlamayı duysaydınız bana hak verirdiniz). Veee son vuruş adam bildiğin telefonun ta öbür ucundan Kırklarelin'den bana küfür etti ve kapattı. Tekrar aradım. Dedim bak bu yaptığın ayıp ya neyse işte, sonra sahibinden yorumları okudum, asıl hata bende imiş, o insancığın hiç bir suçu yokmuş....

Bilgilerinize....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...0976504/detay/

çok fazla olumsuz yorumu var. bu arada linkdeki motor bana ait mt de paylaşmıştım burdan alıntı yapmış heralde
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    aboov şu yorumlara verdiği cevaplara bak bu heriften alışveriş mi yapılır.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yorumlarda aslinda olumlu oy almislarinda en az yarisi olumsuz yorum gecmis olsun.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Keşke yorumlara bir göz gezdirseydiniz...Geçmiş olsun.Herkesin başına geliyor bu tip olaylar.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

brtvrdrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Motor yedek parca saticilari nedense hep bu tip oluyor. Piyasada yedek parcaci az oldugundan adamlar artik tok satici olmus. Musteriyi tinlamiyorlar.

Bende gecenlerde motoruma parca almak icin istanbul avcilarda MOTOSTAR adinda bi yer var FIRAT KAYNAK adamin adi, oraya gittim. Sahibindende ilanin fiyati 40 lira oraya gittigimde o 2 senelik fiyat diyerek bende 55 tl fiyat istedi. Neyse parca lazimdi aldim. Motora takacagim parca uymuyor. Gittim geri goturdum sanki kendi yanlis parca vermemiste ben yanlis almisim gibi sesini yukseltmeler falan. Bu tip saticilari ifsa edelimki musteriye davranmayi ogrensinler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)