Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Sıfırından pahalı 2. el motosiklet satmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Alıntı furkanesen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr touring olmuş resmen ) açıklamalara bittim motoru anlatmamış millete giydirmiş resmen :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o motor ybr değil honda cbf dir sen aşağıda romanı okuyunca kafa gitmiş heralde
    cece89 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı varan22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al sana bir tane daha 2011 ÖZEL ÜRETİM. Yamaha mühendisleri bu motosikleti özel olarak yapmışlar..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33514486/detay
    Hacı jantlarında sineklik var
    forewer, zerzura ve varan22 bunu beğendiler.

romanın sonuna tercüman lazım apaçinin biri laflarından belli oluyor

arba alcagımdan satlıkkk arabya takas belkı olabıLR.

Ölücüler bebeler aramasınnn olu motr alıp motrcu dıe geznn bebeler aramasınnn . fıyat nyse o

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Bir de BAYANDAN diye ilan koyanlar var.
    Koşarak kaçıyorum.
    Green Arrow bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Geçen Aprilia Mana bakıyım dedim hani otomatik varya 850 cc scooter sistemi olan touring motoru,Türkiyede yapılmış testi var hürriyette fiyatı yazılmış 21-22 bin lira bişeymiş 2008 senesinde.Neyse sora forumlarda test motorunun 17 bine falan satıldıgı yazılmış yetkili biri tarafından o firmada,baktım 2 ilan var biri 18 istio biri 21 komedi şurda başlıor ikiside motorun sıfırı 36 bin lira yazmış :D.O adamı arayıp temelden bir ekonomi bilgisi vermek lazım ama ben bildiklerine ve insanları nerden dolandırırız kafasında olduklarından eminim.Satmıcaksanda koyma kardeşim neyin reklamını yapıyorsun.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı tanertc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı jantlarında sineklik var
    Araba teyibi takmış hanzo ya ybr yi tasarlayan mühendis görse harakiri yapar
    sahil bunu beğendi.

Motosikleti
    Duke 390
    shooter1 aynen abi
    En çok vakit harcadığım siteyi kapattım zaten sonra canım sıkıldı benim

Motosikleti
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araba teyibi takmış hanzo ya ybr yi tasarlayan mühendis görse harakiri yapar
    Bence ybryi tasarlayan onun kadar vakit harcamamıştır öyle şeyleri yapmak için :D
    varan22 bunu beğendi.

Motosikleti
    Duke 390

Pardon shooter benim baktığım buydu ya bu ybr125 ?

sahibinden.com neden açılmıyor şuan

Alıntı cece89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    Site bize küsmüş olabilir eleştirilerden dolayı :D

yaw sıfır bu fiyata çıkmaz arkadaşım kafası güzeldi galiba ilanı yazarken. sıfır plaka hariç 4950 tl şu anda acayip bir iş alacak insanı merak ediyorum varmı böle araştırmadan alanlar diye
    4 teker bedenimi 2 teker ruhumu hareketlendirir
    hayat ya 2 kişilik yaşanır ya da 2 teker üstünde yaşanır.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı cece89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bende eski ybr mi angara ya sattı kim bilir ne hale soktular canım motoru
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

aritmik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    herkes şanslarını deniyor

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Kendi çevresinde aynı kafada kendisi gibi cahiller var, onlara şişirip şişirip kaktırmaya çalışıyor. Onların en büyük hayali de zaten böyle bir motora sahip olmak. Şu Ankara apaçilerinin üç tane aynayı üdt üste dizme saçmalığı nedir anlamıyorum. Bu kadar iğrenç bir görüntü olabilir mi ?

alper_sahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 200
    abi herifler aldığı tank pad ' in parasını bile ekliyorlar fiyata birde uzun uzun yazıyorlar çok kaliteli tank pad aldım 70 lira ( ulan 10 lira verdin )

merak etmeyin arkadaşlar bunlara kimse msj atmıyor zaten onlarda ilan 6 ay kadar boş boş duruyor sonra bu salaklarda anlıyor satamıcağını fiyatı düşürüyor bu seferde niye fiyat düşürüldü acaba bozukmu deyip o zamanda alıcısı olmuyor onlarda SALAK salak gidip bi galeriye 5.900 yazdığı cbf150 motorlarını 3 bin liraya veriyor ulan salak git hevesli bi gence ver 3.500 e o sevinsin mutlu olsun ama yok olmasın ya 5 bin lira versin yada almasın. Bunlar FESAT insanlar bunlar CİMRİ - KENDİNİ ÇAKAL SANAN ŞEREFSİZLER

BEN FATURALI PLAKA VS HARİÇ 5250 TL FİYATA ALDIĞIM MOTORUMA - 280TL PLAKA MASRAFI YAPTIM ( SİGORTAYI YAZMIYORUM )

BÜTÜN BAKIMLARINI KAN EMİCİ SERVİSİNDE YAPTIRDIM ( YAKLAŞIK Bİ 4 BAKIMDA 400TL YE YAKIN PARA ALDILAR )

VE 360 TL LİK ( TOPCASE - ÇANTA DEMİRİ - İRİDYUM BUJİ- PERFORMANS HAVA FİLTRESİ ) FALAN TAKTIRDIM SERVİSİNDE

VE BEN TERTEMİZ MOTORUMA 4.400 LİRA DEĞER BİÇTİM HERİFLER 5.900 TL YAZIYOR BEN YAZMAM ABİ

gelene pazarlıkta yapacaksın Sünnettir diye olay kapanıcak......

ama şunuda anlamam yani bir lauk ölmüş plakasız ruhsatsız harap olmus titanic 200 motorunu 3bin liraya satışa koydu diye bütün titanic 200 leri 3bin liraya satılacak sanan ve bu konuda msjlar atan arkadaşlar var - BAK birisi 3bin liraya koymus niye sen 4bin lira istiyorsun sende3bine ver diyor :D bu tip arkadaşlarda var içinizde onlarıda bir ifşa edin yani insanoğlu bu öyleside var böyleside.

benim makinem ( sakarya - kocaeli arasında ) bu makineye niyetlenmiş insan gidip hatAY daki motosiklet ile kıyaslamasın burdan hataya yapılan masraf 400 lirayı geçer. kaldıki ordaki yabancıya ne kadar güvenilir kocaelide oturan adam gelip bakıcak yabancı değil 24 senedir burdayım masrafı çok az olucak al bin git...

bununda motora kattığı bir değer var
    purenake bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha cryptone
    O motorlara 2- 2,5 tan fazla para veren enayi bulabilirlerse satarlar. Ha adam ister de alan kim?

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    afedersin siz eşek oldukça semer vuran çok olur. bu motor 2.500 -3bin tl olsa amenna lafım yok.

kimse bana alınmasın sizleri sevdiğim için yazıyorum kendinizi ezen aslında sizlersiniz başkaları değil. gider innova125 e binerim (ki yıllarca öyle yaptım) yine o motora 5.5bin tl vermem... site üyelerinden arkadaşım hattathasan 2010 da sıfır innova125i aldı şu anda 40bin km de. enjeksiyonlu yağ gibi cub. 1 gramda yağ eksilmez kendisine sorabilirsiniz.

bak adam bu scooteri (scooter dersin mok atarsın bişey diyemem) 6000tl ye satıyor

enjeksiyonlu , ön arka disk cbf150 den daha güvenli olduğuna kalıbımı basarım kimse küçük teker muhabbeti yapmasın..
    yeni teknoloji 13.5hp 3 valf motor var. ayağın kıçın başın çamur olmaz. dizlerin üşümez. yakıtı çok sıkıştırmazsan o rahatlığa 100km / 2.5litre

haa şimdi bakımı diyeceksin. bakımı her 6000 km de bir . geçen gün 140tl ye sadece honda serviste yağ değiştiren ve genel bakım yaptıran arkadaşın kulakları çınlasın.
    yağ filtresi ve yağ ışığı koymuş adam bu motora. başka hangi markanın 125cc scooterinde yağ basınç müşür ikaz lambası var?

markacılık yapmıyorum ama kimsede parasının kıymetini bilmiyor aga. tabi bugün 4 e aldın yarın 5 e okutursun cbf i ona lafım yok. bunu alsan öyle kolay okutamazsın. ama ben piaggio biniyorum dersin...

http://www.fercomotor.com.tr/web/4-2...er/fly_125_3v_

tabii sizler ağır abisiniz ya bozar sizi kalite..

http://img41.imageshack.us/img41/2940/n00o.jpg

http://img405.imageshack.us/img405/2082/qr4b.jpg
    Hocam merhaba. Şimdi baktımda Aprilia Scarabeo modelinde de var aynı göstergeler. Sizce 2200 TL fazlasına scarabeo dururken fly mantıklı mı? Mantıklı ise neden?

Motosikleti
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam merhaba. Şimdi baktımda Aprilia Scarabeo modelinde de var aynı göstergeler. Sizce 2200 TL fazlasına scarabeo dururken fly mantıklı mı? Mantıklı ise neden?
    Tabiki scarabeo çok daha mantıklı duruş,rahatlık,rüzgar yememe gibi ancak zaten o sınıfta motor alan için 2200 lira pek az bir para değil.10 bin lira altı motorlarda 300-500 lira bile etken faktör olabiliyor.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)