Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet hakkında iki türlü sorum var yardımcı olabilir misiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar herkese iyi günler, 28 Temmuz Pazar günü yani yarın direksiyon sınavım var. İki şey sormak istiyorum birincisi; sonuçları ne zaman açıklanır.

İkincisi; Ehliyetimi elime ne zaman almış olurum bileniniz var mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Sonuclar sinavdan hemen sonra aciklaniyor , ehliyeti elinize almak bayramdan sonraya sarkicak gibi

Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonuclar sinavdan hemen sonra aciklaniyor , ehliyeti elinize almak bayramdan sonraya sarkicak gibi
    Çok teşekkürler umarım biraz daha erken olur. Ehliyeti çıkarttırmak için herhangi bir şey isteniyor mu sertifika dışında bilginiz var mı?

Motosikleti
    Bildiklerim saglik raporu, temiz kagidi(sicil), 4 adet fotograf, diploma veya ogrenci belgesi hatirladiklarim bunlar

Onları kursa kayıt olurken istemişler idi tekrar mı vereceğiz ya........

Motosikleti
    Yok hayir kurstan size bir dosya vericekler bu saydigim seyler onun icinde olucak. Trafikten randevu alip sertifika ve dosyayla birlikte gidiceksiniz

Tamam çok teşekkür ediyorum yardımınız için iyi günler

Motosikleti
    Rica ederim iyi gunler

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim iyi gunler
    Defterdarlık'a para yatırcaksın. ondan sonra Trafike qideceksın oradada ehliyete para yatırcaksın :D sonra gazı kökleyecen
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

sinanozcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter arıyor
    bayramın son günü falan alırsın kardeşim
    Orkun709 bunu beğendi.

suatt22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o ehliyeti unut kardeşim sen ben 4 aydır bekliom hala alacam

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Direksiyon sinavina girdigin gun aciklaniyor. Kursun sertifikayi hazirlamasi tam bir hafta. Ben bugun girdim. Slalomda Motoru yatiran kiz bile gecmis. Sertifika haftaya pazartesi verilecek. 5 agustos gibi...
    Kurs sana sertifikan ve bir dosya verecek, o dosyaya adliyeden alinmis bir sabika kaydi (internetten alinani kabul etmiyor emniyet) 110 tl harc makbuzu (bazen emniyetin ocinde vezne olabiliyor) parmak izi vermek veya daha once verdiysen onun ciktisi. Diplomanin asli. Ehliyet kart ucreti 102 tl.
    Orkun709 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cb125e
    Bugün 9 da sınava girdik.Saat 16.00 gibi sonuçları öğrendik.Kurs yetkilisi perşembe günü sertifikayı alabileceğimizi söyledi.
    Ancak yeni ehliyet düzenlemesi gündemde olduğu için acele etmememizi önerdi.

suatt22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    diğerleri nezaman girecekler acaba birde herkes kendi emniyet müdürlüğündenmi alacak ehliyeti

Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direksiyon sinavina girdigin gun aciklaniyor. Kursun sertifikayi hazirlamasi tam bir hafta. Ben bugun girdim. Slalomda Motoru yatiran kiz bile gecmis. Sertifika haftaya pazartesi verilecek. 5 agustos gibi...
    Kurs sana sertifikan ve bir dosya verecek, o dosyaya adliyeden alinmis bir sabika kaydi (internetten alinani kabul etmiyor emniyet) 110 tl harc makbuzu (bazen emniyetin ocinde vezne olabiliyor) parmak izi vermek veya daha once verdiysen onun ciktisi. Diplomanin asli. Ehliyet kart ucreti 102 tl.
    Teşekkür ederim aynı gün içerisinde kart çıkar mı peki?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:22 ----------

Alıntı adilku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün 9 da sınava girdik.Saat 16.00 gibi sonuçları öğrendik.Kurs yetkilisi perşembe günü sertifikayı alabileceğimizi söyledi.
    Ancak yeni ehliyet düzenlemesi gündemde olduğu için acele etmememizi önerdi.
    Haklısınız bir de o var ama tatile gideceğim için hemen elimde olmasını istiyorum orada kiralayacağız

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:24 ----------

Alıntı suatt22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğerleri nezaman girecekler acaba birde herkes kendi emniyet müdürlüğündenmi alacak ehliyeti
    Diğerleri haftaya girecekler sanırım. Evet kendi emniyet müdürlüğünüzden alıyorsunuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)