Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor büyük geldi :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    uur52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    İlk motorumu almak için bi kaç gündür araştırma yapıyodum. Dün SYM HD Evo 200 görmeye gittim üzerine oturduğumda beklemediğim bi şekilde ayaklarım yere değdi. Motoru ileri geri yapma da sıkıntı yaşamadım (ki yine de alçaltıcam) Ama boy 1,60 olunca üzerinde kayboldum Zaptedemem diye bi korku yaşadım. İlk motor için büyük mü yoksa ilk defa bi motorun üzerine çıktığım için mi böyle geldi size sormak istedim. Bu arada motoru gerçekten beğendim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Sana Honda Today gider

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı KTM07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana Honda Today gider

Ehahehehaha sabah sabah iyi güldürdün :D

Ayaklarınız yere değiyorsa,motosikletin altında kalacak gibi hissetmiyorsanız ve istanbul gibi bir şehrin trafiğine çıkmadan önce eğitim alacaksanız ilk motosikletiniz olabilir...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayaklarınız yere değiyorsa,motosikletin altında kalacak gibi hissetmiyorsanız ve istanbul gibi bir şehrin trafiğine çıkmadan önce eğitim alacaksanız ilk motosikletiniz olabilir...
    Yarın eğitime başlıyorum. ama motosikletin altında kalacak hissi biraz da olsa var

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    emin ol motorun üstünde büyük kalmandan daha iyidir. bazen 1.90cm 130kilo adamlar ufacık vespalarla geziyorlar. çok komik görünüyorlar

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    buyuk motor hoşgeldi. öyle başlığa böyle cevap

Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buyuk motor hoşgeldi. öyle başlığa böyle cevap
    Motora küçük geldim diyemedim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emin ol motorun üstünde büyük kalmandan daha iyidir. bazen 1.90cm 130kilo adamlar ufacık vespalarla geziyorlar. çok komik görünüyorlar
    Sürebilirsin diyosanız sıkıntı yok. Trafikten, deneyim kazanmaktan yana korkum yok. Sadece bana göre olup olmadığını merak ettim. İlk deneyim sonucta.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı uur52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora küçük geldim diyemedim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

Sürebilirsin diyosanız sıkıntı yok. Trafikten, deneyim kazanmaktan yana korkum yok. Sadece bana göre olup olmadığını merak ettim. İlk deneyim sonucta.
    kullanırsın. gayette rahat kullanırsın. scooterları kullanmak çok daha kolaydır. ama trafikte kendine çok güvenme,temkinli ol, böylece başına gelebilecek kaza tehlikelerini kötü sonuçlanmadan atlatıp tecrübe kazanabilirsin.. zamanla da zaten çok rahat ayak uydurabilirsin trafiğe
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanırsın. gayette rahat kullanırsın. scooterları kullanmak çok daha kolaydır. ama trafikte kendine çok güvenme,temkinli ol, böylece başına gelebilecek kaza tehlikelerini kötü sonuçlanmadan atlatıp tecrübe kazanabilirsin.. zamanla da zaten çok rahat ayak uydurabilirsin trafiğe
    Çok teşekkürler. İnsan motorun üzerine oturduğu an anlıyor zaten temkinli olup korunması gerektiğini. Motor almayı ilk düşündüğüm zamanlarda bi kask yeter diyodum ama şuan motoru almadan montunu kaskını eldivenini araştırır oldum.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı uur52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler. İnsan motorun üzerine oturduğu an anlıyor zaten temkinli olup korunması gerektiğini. Motor almayı ilk düşündüğüm zamanlarda bi kask yeter diyodum ama şuan motoru almadan montunu kaskını eldivenini araştırır oldum.
    bunların bilince olman çok güzel..
    TRANSALP XL700

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Az önce nostaljimi sattım hadi hayırlısı tvs yolu gözükçek hayırlısıyla... Motor ilkte büyük gelebilir ama alışırsın sukuter abi zaten basıyon gidiyo senin yerle bi alakan yok. senin iki ayağın yere tam basıyosa sıkıntı yok...

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    spacy ile başlayabilirsiniz. Veya Fizy... Ama cesaretiniz varsa amaaaaan al gitsin hacı. Tutupda Goldwing değilya gidi...

Dentist76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scarabeo 200ie
    Motorun büyüklüğü hiç sorun değil ayağınız yere yetişiyorsa. Yalnız ilk başlarda yavaş dönüşlerde motoru yatırmayın fazla.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)