Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni motor alicam yardim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba. Ilk motorum olucak 2500-2600 tl butcem var . 2. El istemiyorum. 0 da birtek cinlere yonelmem gerekiyor . Parcalanir dokulur diyenler var . Sadece ben binicm yazlikta kullanmak icin . Bakimlarini eksiksiz yapsak uzer mi beni? Tavsiyeleri alablir miyim? Kanuni yada motoran dusunuyorum?
    rangers07 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Scooter mı Motosiklet mi? Kaç cc bakıyorsun?

scooter istiyorum 125 ya da 150 olabilir. Motoran da Fever 150 ,Maxima 150,Wind 125 . Kanuni de rs 125,cs 125 ,ronny s 150 olabilir. Düşündüklerim bu fakat önerileride açığım.
    Not: Max bütçem 2600 tl.

Motosikleti
    Satıldı
    100 cc deseydin Vento diyebilirdim. Kullanıcıları memnun. Bende motosikletimi sattığım halde almayı düşünüyorum. Arkasında SYM var birde yani markanın.

Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 cc deseydin Vento diyebilirdim. Kullanıcıları memnun. Bende motosikletimi sattığım halde almayı düşünüyorum. Arkasında SYM var birde yani markanın.
    Vento da 2 kişi bindiğinde tümseklerde altını vuruyorlarmış motorun.Bu şekilde bir kaç şikayet gelmiş Motorana .

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı Erims1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vento da 2 kişi bindiğinde tümseklerde altını vuruyorlarmış motorun.Bu şekilde bir kaç şikayet gelmiş Motorana .
    Benim için önemli bir şey değil. 2 kişi 40 yılda 1 binerim o da belki.

sinanozcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter arıyor
    2. el yönel honda beat bak

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Sadece yazları ve kapalı bi mekanda her gün sağını solunu kontrol ederim az km yaparım dersen alınabilir. Ama bebek gibi bakman lazım yedek parçası bol olsun ne kadar binmesende eskiyecek bakım isteyecek tabikide. Sonuç olarak bana fazla hız yapmasın yavas yavas giderimde dersen hondanın uygun scooterleri var genede çinliyi önermiyorum bak. Ama illa çinli dersen scooter alacağına 100 lük mondial veya asya cup bak hem daha iyi kaçar lastikler büyük kolay kolay yap boz gibi dağılmaz senelerce binersin hemde baya baya binersin. Yakıtı koklar resmen çok ekonomiktir cuplar ayrıca seçim senin

Ilgin icin tesekkur ederim. Dedigin gibi cok km yapmiycam bakimlarinida zamaninda yapicam scooter istiyorum kesinlikle ama..motoran hakkinda bilginiz var mi benm evime cok yakin bayi ve servisi odemeside cok uygun suan sicak bakiyorum

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    bende yeni başlayan biri olarak salcano wolf s istiyorum ama alışma ve bütçeden dolayı... tercihimi Cup tan yana kullanmış durumdayım.. mondial 100 mfh şu an ki tercihim.... sana da tavsiye ederim...

Ben scooter düşünüyorum

Narchotich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    kardes çok geziceksen ki bak gezersin söyliyim scooter alma çok şişer ama hani az gezicem diyorsan ki kandırma kendini o zaman al, Ama 2500'e felan git 0 Kuba Strike 150 al bak keyfine çin malı motoruna bakarsan seni üzmez istediği kadar çinli olsun bakarsan seni üzmez, milletin japon motoru var parasıda var alıyor sadece binio o motor tabi arızalanmaz kolay kolay japon çünkü ama sen çinli al bak oda aynı performansı verir kalite olarak bile burun buruna gidersin yeni çıkan çinlilerle diyorum.

Yok mu hic motoran hakkinda bilgisi olan ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    motoran fever150 düşünüyorum ben de. motoran sağlam firma sonuçta; çinli de olmaz üzmez herhalde sıfırı. Bana gezmeye değil ev-iş yapayım yeter. haftasonları ailecek otomobille gezilir.

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    motoran'ın kalitesi, servisi nasıldır bilmiyorum ama mondial 150 mash hem 13" jant hem arka fren disk hem de biraz daha güclü bi karşılaştır derim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)