Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Abi sen niye oynarsın ki motorla

Motovento
    REKLAM ALANI
    Re!S*33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı alacak :)
    yani nedir amacın nedir ? o aynalar bi tarafına zarar mı verıyor yada arka ayaklıklar acıttı mı senı Su motorlarla oynayanlar gıcık kapıyorum kendı motorum olsun baska motosıklet olsun. Gecen kalktım işe gitmke için aynalar bükülmüş, arka ayaklıklar biri acık biri kapalı. O aynayı bi düzeltişim var her döndürmemde bi sövdüm, sabah sabah kulakları çınlasın

ama bi gün denk gelecek sen misin o yapan, senın ben diyip cekecem köşeye yemın olsun
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Bizim ev bahçeli Allah tan. Yoksa bende kafayı yerdim herhalde .

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Öylelerini r6 egzozuna kafası yere gelecek şekilde bağlayıp son sürat giderken kafasının yere sürtüp kıvılcım çıkartmasını istiyorum. Benim motorun 2 kere aynası kırıldı o yüzden!

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Sanırım motosikleti sokakta bırakıyorsun. Bu genelde çocukların işi oluyor, kendine sana gıcık giden düşman arama

Motorumu apartmanın bahçesinde koyuyorum ancak pazar günleri evden haliyle geç çıktığım için benzeri sorunları yaşıyorum.
    Çocukların oynamak için bahçeye döküldüğü saate kalmışsam, boş viteste bıraktığım motoru genelde 1. vitese takılmış buluyorum.
    Kontağı çeviriyorum sinyallerden biri yanıp sönmeye başlıyor.
    Marşa basıyorum bir türlü motor çalışmıyor, bakıyorum acil stop düğmesi çevrilmiş.
    Sol arka ayaklık genelde indirimiş oluyor.
    Hareket ettikten sonra farı açayım diyorum, sağolsunlar benim yerime zaten açmış oluyorlar, hem de uzunda
    Neyse ki henüz jikleyi keşfetmediler

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    geçen baktım 55/60 yaşlarındaki bir adam benim motorun üstüne oturmuş,çocuk gibi oynuyor...la bari yaşından utan be adam...taşıyamıyorsun zaten motoru ne halt etmeye biniyorsun...motoru olduğu yerde yere bir yatırsa tamam hapı yuttuk...çocuklara zaten alıştım ama onlar ayaklık üstündeyken biniyorlar ama büyükler ayaklıktan indiriyorlar bir de motoru....ya çocuk gibi bin ya da hiç binme

Re!S*33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı alacak :)
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım motosikleti sokakta bırakıyorsun. Bu genelde çocukların işi oluyor, kendine sana gıcık giden düşman arama

Motorumu apartmanın bahçesinde koyuyorum ancak pazar günleri evden haliyle geç çıktığım için benzeri sorunları yaşıyorum.
    Çocukların oynamak için bahçeye döküldüğü saate kalmışsam, boş viteste bıraktığım motoru genelde 1. vitese takılmış buluyorum.
    Kontağı çeviriyorum sinyallerden biri yanıp sönmeye başlıyor.
    Marşa basıyorum bir türlü motor çalışmıyor, bakıyorum acil stop düğmesi çevrilmiş.

Sol arka ayaklık genelde indirimiş oluyor.
    Hareket ettikten sonra farı açayım diyorum, sağolsunlar benim yerime zaten açmış oluyorlar, hem de uzunda
    Neyse ki henüz jikleyi keşfetmediler

aynı bende öyle işte :D zaten cocuklar olur genelde, ama bellide olmaz Her zaman diyorum müstakil ev candır diye her konuda

---------- Post added at 12:03 ---------- Previous post was at 12:01 ----------

Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen baktım 55/60 yaşlarındaki bir adam benim motorun üstüne oturmuş,çocuk gibi oynuyor...la bari yaşından utan be adam...taşıyamıyorsun zaten motoru ne halt etmeye biniyorsun...motoru olduğu yerde yere bir yatırsa tamam hapı yuttuk...çocuklara zaten alıştım ama onlar ayaklık üstündeyken biniyorlar ama büyükler ayaklıktan indiriyorlar bir de motoru....ya çocuk gibi bin ya da hiç binme

yav hiç binme yani bindin ne oluyor eline gecti. bide ayaklıktan indirmiş töbe yarabbim
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    benim motor la da sürekli oynuyorlar her geldiğim de vites oynanmış oluyor deli oluyorum bi gün düşürecekler gösterecem gerekeni

haydaraslan3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R 2013
    abi bende aynı durumdan muzdaribim afedersiniz b*k varmış gibi oynuyolar üstüne oturuyolar..

geçen bi baktım arka sağ plastik çizilmiş bembeyaz çizgiler var ulan bi sinirlendim söve söve .. moralim bozuldu..

aklıma bi cif krem geldi cifle siliyimde belki çıkar dedim babam arabaya öyle yapıyodu... sildim çıktı .. ohhhhhhh çektim .. kkoltuklar ayak izi dolu
    www.facebook.com/haydaraslann ..... www.facebook.com/haydaraslancom
    Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir." www.haydaraslan.com
    A Rh (+)

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Benim motorlada oynuyorlar hergün ayna düzeltiyorum arka ayaklıkları kapatıyorum ve sinyali kapatıyorum zannediyorum aynaları saçlarını düzeltmek için kullanıyorlar yoksa başka bir açıklaması olamaz.

güvenyahya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette hemide 2005 70 cc oldu
    bi ara bende yaşadım bu sorunu sonra evin bodrumunu biraz genişletip hem tamirhane hem motor koymaya yer yaptım ama motoru çıkarırken 6 7 basamak yukarı çıkarıyorum onun içinde tahta yaptırdım bodrumuma bilgisayarımıda koydum 2 +1 ses sistemini de koydum elektrik var benden iyisi yok

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alarmlı disk kilidi tak. Benim de seleye oturuyorlardı, artık oturmuyorlar.

haydaraslan3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R 2013
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alarmlı disk kilidi tak. Benim de seleye oturuyorlardı, artık oturmuyorlar.
    alarm takıcam ama bende
    www.facebook.com/haydaraslann ..... www.facebook.com/haydaraslancom
    Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir." www.haydaraslan.com
    A Rh (+)

dtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 S 2013 / Pcx 2019
    Dün benim motorun üzerinde gençten bi arkadaş sigara içiyordu.Dostum öyle yakamazsın motoru anahtarı vereyim sigarayı depoya at dedim.Nasıl uzaklaşacağını şaşırdı arkadaş
    Re!S*33 bunu beğendi.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Ben sırf bu durum için alarm taktırdım. Şimdide pasaj alarmın sesinden rahatsız oluyor. Kusura bakmasınlar

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    sen yine dua et aynalarla oynuyorlar falçatayı koltuğa takanıda gördüm , beterin beteri var
    güvenyahya ve Re!S*33 bunu beğendiler.

güvenyahya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette hemide 2005 70 cc oldu
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen yine dua et aynalarla oynuyorlar falçatayı koltuğa takanıda gördüm , beterin beteri var
    amma öyle bişey yapacak var ona bütün sevgi fantazilerimi uygulamalı olarak gösteririm ondan sonra motor gördügü yerden koşarak uzaklaşır

PİSTON SARMIŞ HAYATIMA SEGMAN ATSAN NE FAYDA...

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    motosikleti muhafaza edecek kapalı ve kapısı kilitli bir garajınız yoksa yada süper sote biryer bulamadıysanız [süper sote de nasıl olur bilmem ama] bu tarz şeyleri yaşamak kaçınılmaz

ben motorumu çalıştığım yerde bırakıyorum.ne zaman eve getirsem kaşla göz arasında öyle bir kurcalıyorlar ki anlatamam aynen arkadaşların dediği gibi viteste oluyor,sinyal yanık ve uzun far açık bir vaziyette buluyorum motosikletimi çalıştırmak için geldiğimde.
    yani motorda ; münasip yerine girebilecek tüm uzantıları ,çıkıntıları kurcalamış oluyor meraklı vatandaş ne diyeyim alışmış kudurmuşdan beter olurmuş

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    Ama arkadaslar cok zevkli oluyor oynamak :(kendimi motor kullaniyomus gibi hissediyorum ha arka ayakliklari indirmemin sebebi arkaya oturuyorum acaba arka rahatmi diye sinyaller ayri bir zevk sanki son suratte gidipte omzumu yere degdirecek kadar yatirmadan hemen once sinyal veriyomusum gibi hissediyorum acil stop düğmesi sizin icin bakıyorum ki motorun acil durumlarinda telasa kapilmadan dugmeyi ezberleyip basin diye basıyorum ona (herhalde boyle bir aciklamasi vardir )

murat0642 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öylelerini r6 egzozuna kafası yere gelecek şekilde bağlayıp son sürat giderken kafasının yere sürtüp kıvılcım çıkartmasını istiyorum. Benim motorun 2 kere aynası kırıldı o yüzden!
    puuuu o nedir ya :D hocam güldüm k.bakma aynanın kırılması kötü tabide kıvılcım egzos felan mütiş fantazi
    EcelE GitmeK CoK KolaY , SevdiğinE GiT SeN Yava$ Yava$...!!!

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    bide buji ye kagıt sıkışltırıp kapatanlar ve rölenti ayarını sökselten saygı değer kardeşlerimiz var onları saygıyla anıyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)