Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İstanbuldan Samsuna motor taşıma ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Arkadaşlar ;

İstanbulda Bir hyosung gt 250 R var almak ıstedıgım fakat İstanbuldan samsuna getırmek konusunda karar veremıyorum :S

1.Binip gelmek ama Uzun yol gözüm pek kesmıyor Yolu bılmıyorum sonucta
    2.Otobus 200 kılo motoru almazlar alsalarda Sıgmaz zaten ebatlarından dolayı

Denız taşımacılığı hakkında bilgisi olan varmı ? y ada başka bir vrebileck

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR ( 2008 )
    Kardeş bnde bi çare bulamadım 15 gün sonra tın tın Malatya'ya götürcem motoru
    Otobüs almıyo motor büyük diye , kargolarda almıyo , tırcılardan korkuyorum
    Kullanarak götürcem 1050 km ...

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    bn derim ki bin götür. benim fikrim..
    xawa, KeaSH-07 ve Brakers bunu beğendiler.
    birGarip..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    aynaları söktüğün zaman travegonun altına sığıyopr.. ben defalarca taşıdım.. yapman gereken motoru aldıktan sonra seferi yaklaşan otobüsün kaptanına 100-200 atman...

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynaları söktüğün zaman travegonun altına sığıyopr.. ben defalarca taşıdım.. yapman gereken motoru aldıktan sonra seferi yaklaşan otobüsün kaptanına 100-200 atman...
    benzın yagın bosalmasına gerek yokmu ?

+ nasıl sabitliyebilirim otobüsün altına ne öneriyorsnuz cızılmesını ve dusmesını engellemek ıcın malum orta sehpa yok

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı Emiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş bnde bi çare bulamadım 15 gün sonra tın tın Malatya'ya götürcem motoru
    Otobüs almıyo motor büyük diye , kargolarda almıyo , tırcılardan korkuyorum
    Kullanarak götürcem 1050 km ...
    Emre, sen ne alaka? Motosikleti mi sattın yoksa? Sattıysan neden alıcı gelmiyor?
    Emiroğlu bunu beğendi.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR ( 2008 )
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre, sen ne alaka? Motosikleti mi sattın yoksa? Sattıysan neden alıcı gelmiyor?
    İsmail abi bn İzmit'te üniv okuyorum . Malum okullar tatile girdi , memleket malatya ... Motoru İzmit'te bırakıp 3 ay Malatya'da duramam . Anca beraber kanca beraber
    Ben bakkala gitmek için motosiklete binmem , motosiklete binmek için bakkala giderim ... N'okta !

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı korayysezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzın yagın bosalmasına gerek yokmu ?

+ nasıl sabitliyebilirim otobüsün altına ne öneriyorsnuz cızılmesını ve dusmesını engellemek ıcın malum orta sehpa yok
    bak ben genedel şöyle yaparım.. evim pendik te... pendik esenler arası ortalama 70 km .. ben evde motorun depoyu boşaltıp 2 litre benzin atıp gidiyorum... oraya vardığımda benzin bitmek üzere oluyor.. yani benzin boş olmalı.. yağı boşaltmaya gerek yok... motor çizilmesin diye özel bişey yapmadım... üzerine battaniye benzeri bişey örtüyor muavin.... amortisör ve maşadan bağlıyorum... ama araç travego olmalı...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak ben genedel şöyle yaparım.. evim pendik te... pendik esenler arası ortalama 70 km .. ben evde motorun depoyu boşaltıp 2 litre benzin atıp gidiyorum... oraya vardığımda benzin bitmek üzere oluyor.. yani benzin boş olmalı.. yağı boşaltmaya gerek yok... motor çizilmesin diye özel bişey yapmadım... üzerine battaniye benzeri bişey örtüyor muavin.... amortisör ve maşadan bağlıyorum... ama araç travego olmalı...
    Hım ozaman otogara gidip Travego şöförleriyle pazarlık yapıcaz Boş bilet yoksada muavin koltuğunda gideriz napalım

otobusden baska fıkrı olan ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Geçenlerde Ankara'dan Balıkesir'e sıfır motosiklet nakliyesi için biraz araştırma yapmıstım.

250-300 lira gibi bi ücret söz konusu denmişti, motosikleti alacagımız bayiiden.

Nakliye şirketlerinden de fiyat almakta fayda var.Ama ne kadar ücret çıkar bilemiyorum.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Nakliyat ambarlarınıda araştır bence sevkiyat günü güzelce sarar sarmalar kamyona elinle yüklersin geleceği günü öğrenir Samsunda karşılarsın kamyonu elinlede indirirsin

Motosikleti
    XMAX250
    geçen ekimde antalyadan istanbula 200 liraya getirdiler kamyonla ambardan zeytiunburnu ambardan konuşup fiyat alman lazım samsuna giden firmalardan internetten bir araştır bence otobüs seçeneği olmazsa.

ambar nakliyat olayını yeni duyuyorum guven konusunda sıkıntı çıkarmı ?

Motosikleti
    Güvenli bir firmaya taşıttıktan sonra hiç bir sıkıntı olmaz neden olsun sonuçta elinde bir taşıma belgen olacak

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Motorunuz var yola çıkmaya korkuyorsunuz Demekki siz o motoru sürebilecek tecrübeye sahip değilsiniz.

Satın motorlarınızı gözü kapalı her yolda kullanabileceğiniz motorlardan alın. Yeterli tecrübeye ulaştığınıza inandığınızda motorlarınızı ve tarzınızı belirleyin.

Bidahada böyle ayıp başlıklar açmayın.

Biz fırsat bulsakda yollara atsak kendımızı diye bi takla atmadığımız kaldı sizin elinizde fırsat var nazlanıyorsunuz.

Doldurun sırt çantanızı çıkın yola. Yorulduğunuz yerde durup dinlenin yuruyuş yapın yemek yıyın. Varsın yol uzun olsun, yorucu olsun. Bunlardan korkacak birşey yok. Gençsiniz 2 saat uyuyunca geçer hepsi. )

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    istanbuldan samsuna motor sürülebilir
    ama arazi lastiğine sahip atvyi manisadan Antalyaya götürecek ne yapsın ?

Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunuz var yola çıkmaya korkuyorsunuz Demekki siz o motoru sürebilecek tecrübeye sahip değilsiniz.

Satın motorlarınızı gözü kapalı her yolda kullanabileceğiniz motorlardan alın. Yeterli tecrübeye ulaştığınıza inandığınızda motorlarınızı ve tarzınızı belirleyin.

Bidahada böyle ayıp başlıklar açmayın.

Biz fırsat bulsakda yollara atsak kendımızı diye bi takla atmadığımız kaldı sizin elinizde fırsat var nazlanıyorsunuz.

Doldurun sırt çantanızı çıkın yola. Yorulduğunuz yerde durup dinlenin yuruyuş yapın yemek yıyın. Varsın yol uzun olsun, yorucu olsun. Bunlardan korkacak birşey yok. Gençsiniz 2 saat uyuyunca geçer hepsi. )
    ayıp başlıklık bişe yok arkadaşım burada Rahat olsun diye arabayla birlikte Scooter suruyordum askerden geldım vıteslıye alısayım dıye ybr aldım 5 -6 ay surdum sımdı 250 cc ye yukseltıyorum Sen doğarken SuperSport mu suruyordun ? Alıcaz öğreniz oturuş pozisyonu motoru tanıma ws uzun yol diyorsunda Ya yolda Kaldık ? motorun huyunu suyunu bılmezsın Yol ız bılmezsın ? O cumlen yanlış.

Olmadı iş başa düşücek atılıcaz yola bi otobusun peşinede Gelicez

Motosikleti
    Sinan ayıp derken latife yapmış sanırım Koray sakin ol yahu ayrıca motorculukta Murphy kanunları geçerlidir ya yolda kalırsam dediğin anda yolda kalırsın yukarıda yazdıklarına göre aslında tecrüben müsait bencede binip gelebilirsin sadece motoru aldığında 1-2 saat alışman açısından sürmen gerekli sonrasındada fullersin deponu biner gelirsin ha yoldamı kaldın o zaman en yakın benzinliğe bırakırsın motoru kendin çıkar gelirsin memleketine sonra bakarsın çaresine (ama çok düşük bi ihtimal olarak gör bence bunu %2-3 gibi yani)
    Sinan Er bunu beğendi.

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan ayıp derken latife yapmış sanırım Koray sakin ol yahu ayrıca motorculukta Murphy kanunları geçerlidir ya yolda kalırsam dediğin anda yolda kalırsın yukarıda yazdıklarına göre aslında tecrüben müsait bencede binip gelebilirsin sadece motoru aldığında 1-2 saat alışman açısından sürmen gerekli sonrasındada fullersin deponu biner gelirsin ha yoldamı kaldın o zaman en yakın benzinliğe bırakırsın motoru kendin çıkar gelirsin memleketine sonra bakarsın çaresine (ama çok düşük bi ihtimal olarak gör bence bunu %2-3 gibi yani)
    Bakalım Niyetim var da yol biraz uzun ozellikle SS sürüş pozisyonu İlk zamanlarda İnsanı çok zorladığını söylüyorlar bundan dolayı Vucudun Vereceği tepki de var onları düşünüyorum uzun yol için

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)