Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

b ehiliyetim var a2 de alacam

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar ben motor ehliyetide alacam bugün kursa gittim konuştum b ehliyetim var diye sadece motor direksiyon sınavına girecekmişim orada da vitesli motor sürdürülüyormuş süremem ben sadece mobilet sürdüm vitesli motor kolay mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    Alıntı mehmet2344 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben motor ehliyetide alacam bugün kursa gittim konuştum b ehliyetim var diye sadece motor direksiyon sınavına girecekmişim orada da vitesli motor sürdürülüyormuş süremem ben sadece mobilet sürdüm vitesli motor kolay mı
    başka kursa git ben scotarla girdim de zaten sınava kendi vitesli motorumla gitmiştim girceğim motoruda sınavdan once verdiler benzinliğe benzin almaya gittim ordanda motoru girceğimiz yere götürdüm sonrada o motorla sınava girdim.. :D

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    sürücü kursu yarım saatlik bi eğitim veriyo ona gir.vermiyolarsada sınav yerinde sürücü kursunun motorunu al slolom falan yap vites değiştirmeden geçersin...

jacks0n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMax250-TM-'20
    Alıntı mehmet2344 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki kaç para ücret alacaklarmış? Kaça patlayacak sana, onu da söyleyebilir misin ?

sağolun 500 e mal alacak emniyet falan herşey dahil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)