Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İstanbuldan Samsuna motor taşıma ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    hemşerim sen en iyisi bas git motorla - fazla yapıştırmadan 9-10 saatde samsuna inersin. yaklaşık 1 ay önce kendim o yollardan gittim ve oldukça zevkli geçtiğini söyleyebilirim, yol durumu ise 10 üzerinden 9.

yol bilmene pek gerek yok - zaten tabelalar ile yeterince yönlendirilmş.
    İstanbuldan TEM'e çık Boludan sonra TEM'den çıkıp E80'e samsun istikametine çık - merzifondan sonra E80'den çık ve samsun istikametine dön tamamdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Fazer
    Merhaba,Tekirdağdan Samsuna Cbr 250 getirdim,arkadaşlarımızın da dediği gibi travegoların altına sığıyor.Bagajın içindeki orta demire motoru sağlamca bağlarsan sıkıntı olmaz.Motosikletinin zarar görmemesi için teknolojik aletlerin içinden çıkan koruyucu naylon tarzı adı aklıma gelmedi onlardan sararsan grenajlarında zarar görmez.Binerek de gelebilirsin ama hyosung oturuş pozisyonu itibariyle seni yoracaktır 800 km az değil

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ben binerek götürme taraftarıyım ki kendi motorumu diyarbakır dan ankara ya adana da 1 gece konaklayarak 1000 km getirdim...ilk olmasa bile o zamana kadar en uzun yol tecrüben ankara-eskişehir arasıydı...ama o motorla o yolda bel fıtığı olursun onu da belirteyim..ki o motorla o kilometreyi denemiş bir arkadaşım bin pişman olmuştu...tabi seni etkilemeyebilir orasını bilemem..o motorla tecrüben olmadığını varsayıyorum...aynı motorla o kadar yol yapan bi kaç kişi de var sonuçta...

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    ermanay, sen anlattığında benim mondial xtreme max'ı giresuna götürme şekli aklıma geldi - harbi unutmuşum ki cbr'den daha yüksek bir motor.. sağını solunu styropor köpükleri ile o dediğin hava benekli plastik ile sarıp bagaja yatırmıştım.. her hangi bir sıkıntı yaşamadan, indirip bir süre yağın aşağıya inmesini bekleyip kısa kontrol sonrası sorunsuz şekilde köye gitmiştim..
    ücret olarak bilet parası kesmiştiler benden..

konu kılıtlenebılır samsundan aldım
    forzaBJK bunu beğendi.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Hayırlı olsun güle güle kullan

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)