Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kendimemi acıyayım yoksa milletemi bilemedim

Motovento
    REKLAM ALANI
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın altındaki makina eknomik seviyesini gösterdiği gibi aynı zamanda da zeka seviyesini gösteriyor.

Onun düşüncesine göre "param var bişey olursa basarım parayı en kral hastanede tedavi olurum."

Paran var dilediğin gibi harca ama bu para pul işi değil. Birazcık aklı olan ınsan sağlığının kımetını bılır ve her fırsatta korur.

Ehliyetin olmadan trafiğe kapalı alanlarda yada köy yollarında kullanmak sana daha çok yakışırdı. Ehliyetli araç kullanman hepimize, Korumalı motosiklet kullanman sana fayda sağlar.
    Parası olsa nolucak hocam topu topu eczaneden 3 liralık pamuk bide 2 metre beyaz bez Dediğiniz gibi önce sağlık sağlık içinde önce EMNİYET
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Brakers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı gokayugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ecnebi filmografisinde "süper kahraman" karakteri vardır. Bunlar halk içinde normal yaşarlar, atraksiyon durumlarında özel elbiseleri, pelerinleri ve genelde kafalarında maske ile olaya dahil olur, dünyayı falan kurtarır sonrada herkesin gönlünü fethettikten sonra normal kılıkta halkın arasında yaşarlar. Herkes onlara gıpta eder

İşte full koruma ile bizler "süper kahramanız" aslında. Kullandığın motorun hangi marka model olduğunun o kadarda önemi yok, full koruma ile kim olduğun belli değildir ama inanın trafikte, sağda solda takdir topluyoruz ve serseri motorcu imajını bir nebze değiştirdiğimize inanıyorum. Ben Çanakkale'deyim. Burda çoğu motorcu sallamaz kask mont falan. Geçen gün normal hızda seyrederken polis durdurdu. Evrak kontrolü yaptı. Kask, mont, eldiven, dizlik ve fosforlu yelek vardı üstümde. Adam "Sizin gibisine rastlamıyoruz, bilinçli kullanıcılar çok az falan diye dert yanıyor. Teşekkür edip hayırlı yolculuklar diledi"

Ama senin bahsettiğin adamın şahsi kimliğini ön plana çıkartarak hava atmaya ihtiyacı var. Çünkü "Filan abiyi gördüm 600 rr la gazlıyordu diyecekler" O 600 rr la gazlarken full koruma giyse, hele tulum falan mesela, tam yarışçı gibi olur, daha çok dikkat çeker bence.

O kadar şık, güzel desenli, kaliteli ekipmanlar var ki... Bütçe dahilinde tepeden tırnağa bürüneceksin. Hem koruma, hemde "SÜPER KAHRAMAN" .....
    Ah be abi küçüklüğümden beri tek hayalim 600 rr. Dediğin gibi ekipmanlı olunca çok daha şık gözüküyorsun ve kahraman oluyorsun. İşte, tek hayalim bu!

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Bir zamanlar bizim burada siyah 600 RR la dolaşan bi efsane sürücü vardı Siyah tulum siyah vizörlü siyah kasklı siyah çizmeli siyah eldivenliydi
    Kimse bilmezdi kim olduğunu bir acayip adamdı

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birincisi ehliyetsiz kullanmamanı tavsiye ederim.Biliyosunki ehliyetin olmayınca 1. derecede haksızsın haklı olduğu yerde bile.
    Diğer mevzuya gelince adam dünyanın parasını verip motor almış nasıl hava atacak???Gülcemalini göstermesi lazım.Bende oğlumla beraber takılırım genelde.Bizide gören yahu amma abartmışsınız bu motora bu kadar koruma fazla değilmi diye...Bence az bile.İstersen bi düş dene şansını.Trafik oküz dolu,artık herkeste araç var aga.

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...39.jpg</a></a>

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...4c.jpg</a></a>
    Örnek aile

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kafasını asfalta sürttür belki anlar kaskın ne olduğunu

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    cbf li bi amca vardı bizim köyde - bi kere kasklı görmedim kendisini- geçen cumada kafası sarılı geldi öğrendim ki motordan düşmüş

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Çoğu yerde trafik artık çekilmez oldu.İnsanlar bilinçsiz.Çok nadir motosiklete yol veren insanlar var.Çoğu yan gözle baka baka önüne çıkıyor.Her motosiklet kullanıcısı trafik kurallarında geçiş hakkı kanununu unutup kendini korumak zorunda.Yol benim diye yavaşlamamak ya da durmamak hata olur.Motosikletlerin kanun kitabındaki yeri araç muayenesi,vergi ve trafik sigortasından ibaret...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)