Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha aerox hakkinda bilgi almak istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar oncelikle herkese merhaba ben 2 zamanli scooter hastasiyim ve aeroxu com seviyorum almak istiyorum motorun performansi son hizi ve kalitesi hakkinda bilgi vrrirmisiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    yamaha bws ile aynı motora sahip

2 zamanlı hava soğutmalı 8 beygir

oldukça seri sağlam bir scooter

yedek parça konusunda sıkıntı yaşabilirsin. yedek parçası stoklarda olmasa karaborsa yada belirli bir süre içinde temin edilebiliyor

devir saati var.

2. eli yaşlı olabileceği için oldukça temiz ve sessiz çalışanına tercih ediniz.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    1 litre iki zamanılı yağ ile 1000 km gidiyor.
    Ortalama yakıt 2.5-3 arası. Kullanıma bağlı değişiyor. Çok yakıyor diyenler bol keseden sallıyorlar inanma.
    Düzgün bir makinenin yapıcağı sürat ortalama 100km filan. Eğim,rüzgarsız hava hızı etkiliyor haliyle.
    Türkiye turuna çıkan forumdan bir arkadaşımız var. Sağlamdır yani için rahat olsun.
    2 zamanlı haliyle seri. Bir çok motoru kalkışda tokatlarsın.
    Arka kampana ön disk. Genelde bir çok motorda arkada takoz vardır. Zamanla erir ve kıçı başı oynar virajlarda. Bu motorda yok. Rulman var... Kolay kolay dağılmaz, sıkıntı yaratmaz.
    Yedek parçada sıkıntı yaratmaz. bws ile aynı motor. Aşağı yukarı herşeyi uyuyor. Uzun yolda dinlendirilmesi gerekiyor ara ara. Yoksa şişer...
    Piston filan sirkeciye gidilip 100 liraya alınabiliyor. Yani aşağı yukarı işçilik ile motoru 150 liraya sıfırlarsın.
    Ön far pek aydınlatmıyor bildiğim kadarıyla. Kullananlar bundan şikayetçiydi.

Şimdilik aklımda kalanlar bunlar. He bana dersen 2 zamanlımı ? Asla... Aprilia sr150'den dolayı çok çektim. Tabi yedek parçanın bulunamaması ve sadece çift sinyallerin 120 küsür tl olması faktörleri yüzünden....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)