Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbf 600 satıyorum yerıne apache mi cbf 150 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Slm arkadaşlar cbf 600 2007 satıyorum.onun yerine çok keyif alamayacağımı biliyorum ama tvs apache mi alayım cbf 150 mi alsam 2011 2012 gibi bişe alıcam.uzun süredir bu motorları kullananlar yazarsa sevinirim.formlardaki başlılardan baktım biraz çok fazla bişeler yazılmamış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    eyvah birazdan burda çok pis kavga çıkacak
    gacayım
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Son cümlene malesef katılamıyorum. O kadar çok şey yazılıp çizildi ki bu iki motor hakkında, herhalde buradan uzaya yol olur. TVS iyi kaçar titreşim var. Honda gidiş pert ama konfor üst düzey titreşim yok yağ yakma kroniği var. Birde honda kalitesi tabi.

kocaolgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbf 150 tavsiye ederim ben farkını verebılsem takas yapardık sizinle

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    Bende ıkı motor arasında bayagı bı kararsız kalmıştım daha sonra gorunus ıtıbarıyle daha spor olan ve serı olan Apache yı tercıh ettım

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamamen beklenti meselesi, küçük motorlardan da gayet güzel keyif alınabiliyor.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    benze tamami ile sizin zevkinize göre olmalı.. kalıp görünüş gidilecek yerler vs.

ben bişey derim diğeri birşey.. daha da karışır kafanız

bu arada, arkadaşlar haklılar.. bir sürü yazı var bu konu hakkında ben bile bulmaya üşeniyorum eminim size okumayabilmek için upuzun süre lazım

bu arada, cbf yağ yakar.. takıntı varsa sizde de yağa karşı hiç almayın
    ercan41 bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    pulsar 200 abs
    baktım sadec bı konu bulabıldım

HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    ŞİMDİ BANA HONDACILAR KIZICAK AMA NE YAPALIM ÇOK OLSA KULAGIMIZ ÇINLIYCAK CBF LER YAG YAKIYORMUŞ KULLANANLARIN DEDİGİNE GÖRE BEN ŞUAN İÇİN ALICAK OLSAM KESİNLİKLE APACHI DERİM PARÇA OLARAKDA HONDADAN HESAPLIDIR TAHMİNİM

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Kanımca 2013 apache ,müthiş bi tasarım + başarılı bir motor kısmı...Cbf 600 den sonra karizmadan eksilme olmaz...
    Cbf 150 ise bilindik ve aşina tasarım üst düzey konfor + honda kalitesi...Ama alıştık artık yaw çok sıradan...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    CBf kaç km kazası değişeni falan var mı
    Bilgi verirseniz talip olabliriz fiyat falan da :D

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    Cbf ve Ybr arasında kalmıştım. Çok yazı okudum ve kuryeler ile konuştum.

Kurye arkadaşlar Apachi'yi de düşün dediler ama kesinlikle japon dışına çıkmam ben. Zaten 2 teker bi sakat, bi de güvenmediğim markayla hepten sakata bağlamamak lazım diyorum.
    Tam CBF'ye karar vermiştim ki, başka bir kurye arkadaş neden CBR125 değil dedi.
    Baktım hakketen doğru.

Kredimi bile CBF alacağım diye çekmiştim. Şimdi üzerini tamamladım CBR125 bakıyorum.

Geçenlerde 1 tane buldum, tertemizdi çok güzeldi. 2012 model 4.000 km beyaz renkteydi. 1 hafta şehir dışına çıktım, döner dönmez aradım bugün satıldı dedi.

Bugün 400 km yine 2012 model siyah bir motorun sahibini aradım. Akşam görüşelim dedik, tam motoru görmeye gideceğim, telefon açtım o da satılmış.

Herhalde sıfır alacağım en sonunda.
    7.250 TL anahtar teslim.

Millet uçmuş. 6.500-6.750 fiyatlardan bahsediyorlar. 300 TL sigorta ve alım satım koy araç gelir 7 bine. 250 tl için mi 5-6 bin km'ye gelmiş motoru alıcam.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Salı günü tvs mi aldım yeni kasa çok rahat eski kasaya göre oturuşu daha rahat cbf den bence daha iyi zaten seçimimde cbf den yana olmadı.Amcamda cbf aldı şimdi seri degil hız yok diye yakınıyo

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı nietzsche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf ve Ybr arasında kalmıştım. Çok yazı okudum ve kuryeler ile konuştum.

Kurye arkadaşlar Apachi'yi de düşün dediler ama kesinlikle japon dışına çıkmam ben. Zaten 2 teker bi sakat, bi de güvenmediğim markayla hepten sakata bağlamamak lazım diyorum.
    Tam CBF'ye karar vermiştim ki, başka bir kurye arkadaş neden CBR125 değil dedi.
    Baktım hakketen doğru.

Kredimi bile CBF alacağım diye çekmiştim. Şimdi üzerini tamamladım CBR125 bakıyorum.

Geçenlerde 1 tane buldum, tertemizdi çok güzeldi. 2012 model 4.000 km beyaz renkteydi. 1 hafta şehir dışına çıktım, döner dönmez aradım bugün satıldı dedi.

Bugün 400 km yine 2012 model siyah bir motorun sahibini aradım. Akşam görüşelim dedik, tam motoru görmeye gideceğim, telefon açtım o da satılmış.

Herhalde sıfır alacağım en sonunda.
    7.250 TL anahtar teslim.

Millet uçmuş. 6.500-6.750 fiyatlardan bahsediyorlar. 300 TL sigorta ve alım satım koy araç gelir 7 bine. 250 tl için mi 5-6 bin km'ye gelmiş motoru alıcam.
    7250 lira sıfır cbr 125 alacaksan orada dur derim.
    8 bin tl ye 12 model 9 bin km de cbr 250 aldı arkadaşım.
    en azından al sat yapmazsın. cünkü cbr 125 bir süre sonra sıkar insanı. keşke 500 1000 daha koysaydım da 250 lik alsaydım dersin
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    pulsar 200 abs
    alacağım motor 4 bin lırayı gecmemesi lazım.aslında gönlüm apacheden yana hoş duruyor ama parça olsun servisi olsun hakkında bılgım yok.ılk motorum honda beat sonra transalp sımdı cbf 600 servıs parca hakkında bılgım var yanı hondayı tanıyorum.apache'nin parca fıyatları servısı hakkında bılgı alsam daha ıyı olur sankı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:56 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-esengul-bakimli-127321526/detay?showViewPreferences=false

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    8 Bin nakit çıkaramam şu anda. 6 Bin peşin verebilirim max. Yoksa ben de 250 lik çok istiyorum.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önceden olsa direk cbf150 derdim ama 2013 yeni kasa Apache yi görünce ben bile istedim yani.direk Apache yi öneriyorum bende 2006 model scooteri var çok sağlam motor markasıdır,yeni model Apache çok hoş bende istiyoruuumm

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı HEROCAN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ŞİMDİ BANA HONDACILAR KIZICAK AMA NE YAPALIM ÇOK OLSA KULAGIMIZ ÇINLIYCAK CBF LER YAG YAKIYORMUŞ KULLANANLARIN DEDİGİNE GÖRE BEN ŞUAN İÇİN ALICAK OLSAM KESİNLİKLE APACHI DERİM PARÇA OLARAKDA HONDADAN HESAPLIDIR TAHMİNİM
    Cbf nin yan sanayi parcalarinin cok ucuz oldugunu unutmamak lazim

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Ikinci el cbr125 almak cok zor temizine 6500 diyolardi 7400 e taksitle sifir aldim hem nakitimi bozmadim hemde kiz aldim tavsiye ederim apacheden sonra fark super geldi

Motosikleti
    Yamaha Crypton
    Sürekli gittiğim motorcu da cbf kullanıyor 1 sene sonra hepsi yağ yakmaya başlıyor, tvs apache arkadaşım kullanıyor tek sorunu titreşim oda 2013 modellerinde biraz azalmış gibi spor ve dikkat çeken bir şey isterseniz apache fakat bana konfor lazim derseniz cbf.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)