Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Rx 135 King Bi bakarmısınız...

Motovento
    REKLAM ALANI
    osmanonder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR
    Arkadaslar bu benim motor nasıl

yorumlarınızı bekliyorum...

Marka: Yamaha Rx 135 King
    Model: 2001

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Çok çinliyi cebinden çıkarır gibi duruyor

Modeli,kmsi ,teknik özellikleri hakkında birşeyler yazarmısın?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

gcc_ondr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    vay vatandaşın bitanesi bu motorla 170 km hız gördüğünü söylüyordu, sende bu motorun sahibi olarak ne dersin üstad buna, açıkçası bana abartı geldi, gerçi iki zamanlıymış sanırım bu motor güç olarak farklıdır ama yine de abartı ne bileyim, akira hocamın dediği gibi bahsetsana motorun özelliklerinden, yakıtından, gücünden falan, işte benim motorum deyip fotoğraf koymakla yetinmeyiz biz...kazasız belasız sürüşler sana...

bir gün gelecek, gelecekte gelecek...B RH+

Motosikleti
    Yamaha YBR
    Bu motor tam bir yer ucagı anlayacagınız ben bunla 130 yaptım ustunude bassam yapardı ama yapamadım yemedi yani

tek binemiyorum atar diye korkuyorum o yuzden basacagım zamanlar 2 kişi biniyorum..

Benim ilk motorum böle bir motorla başladığım için cok mutluyum daha önce motora bile binmiş biri değildim ama bu motor cok hosuma gitti dendiği gibi gösteriş değil zevk alınacak bir motor...

Km de :70 kuruş yakıyor

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Başka bir başlıkta bu motoru satıyorsun. Nasıl iş anlamadım
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

extacy77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de
    [COLOR="Indigo"][/COLOR][B][I]Patatessogan geri döndü[/I][/B]

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    galiba piyasasını ölçüyo
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Motosikleti
    Yamaha YBR
    evet satıyorum...

Sadece sizin göruslerinizi merak ettim...

Aranızda bu motoru fazla tanıyan olacagını sanmıyorum ama yinede sorayım dedim...

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    2001 model deniyor ama sanki 70'lerden kalmış bir motor havası var alette
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    hocam bu motor 2 zamanlıdır ve su gibi benzin içer hızıda o yuden fazladır ama sağlamlık açısından süperdir ankaraya kadar bu motorla giden bi arkadaşım var yanılmıyorsam 300 mılyon falanda benzın yakmıştı gidiş dönüşe ama uzakdoğunun turing:D aracıdır lux gerektirmez acil işlere kullanılır...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

thedentist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha cygnusX ve honda VFR 800

çok atik bi motor

o motorun 150 yaptığını biliyorum
    amam 170 yaparmı dersenizz bi daha düşünün derim.amam motor gerçekten çok seri.bide aynı buna benzeyen yamaha rx115 ler var.bu onun bi üst modeli.sinek gibi ses çıkarır ve gerçektenn deli bi alet...hafif olduğu için yüksek hızda oynamaya başlıyo.aman dikkat
    120 den sonra gazı kısın derim anca...

kazkesmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 mondial 150 zat
    bana kalırsa zevk için binilecek bı makına değil bıde gorunuşü sankı cok eskı bır makına gıbı duruyooo... bılmıyorum belkı meraklıları vardırrrr....
    ağzınla yaktığın ateşi kıçınla söndüremezsin

desertstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha rx king 135
    kardeş bende de bu motordan var mükemmel bi alet 18.5 beygir 135 cc 2 zamanlı.. bunların en kötüsü bile 140 basar ama yakıtı fazla 120bin civarında.. ama binilecek motordur.. debriyajsız 2. vteste bile önünü kaldırır.. 0-100 km arası hızlanma 8yada 9 saniye falan... ayrıca 5 vitesli...veeeee yamaha kalitesi...

ahmetkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abiler bu makina süper bişey ben bunun üstüne 2 zamanlı çıkmaz derim bende almayı düşünüyorum bizim memlekette arkadaş rx115 le racer 200 e meydan okudu birde vitesi 5 lemeyecek 4 vitese çıkamadı yarışa 170 i bilemde 150 devirir
    MOTOR ZEVKSE YAMAHA RX KİNG TUTKUDUR KRAL SENSİN

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    bısım akrabadada var super bısey bu yaa cok hızlı gıdıyo ıkı kısı 160 gorduk cevre yolunda super bısey bana gore pek cok yakmıyor
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

apachehasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amaaa artık Beldeyama bu motoru ithal etmiyor. Neden mi ? Beldeyama bilir en iyisini. Bana sorarsan Beldeyama nın Çinden ithal ettiği bir Yamaha modeli bu. Yamaha bunu Japonya da üretmeyeli 30-40 yıl olmuştur. felaket süratli gidiyor ve 5000 kmde motor bitiyor olay bundan ibaret. Eğer illaki bu kasada motor ve Yamaha olcaksa rx 115 derim en azından motoru daha uzun ömürlü. Görünümüde çok yakın bir birine. Bu motorsikletin tek zevkli yanı şu. Tipinden beklenmeyen bir sürati var. Porche motoru takılmış vosvos gibi bişey.

Motosikleti
    Yamaha YBR
    Alıntı apachehasan adlı üyeden alıntı
    Amaaa artık Beldeyama bu motoru ithal etmiyor. Neden mi ? Beldeyama bilir en iyisini. Bana sorarsan Beldeyama nın Çinden ithal ettiği bir Yamaha modeli bu. Yamaha bunu Japonya da üretmeyeli 30-40 yıl olmuştur. felaket süratli gidiyor ve 5000 kmde motor bitiyor olay bundan ibaret. Eğer illaki bu kasada motor ve Yamaha olcaksa rx 115 derim en azından motoru daha uzun ömürlü. Görünümüde çok yakın bir birine. Bu motorsikletin tek zevkli yanı şu. Tipinden beklenmeyen bir sürati var. Porche motoru takılmış vosvos gibi bişey.

Arkadasım 5000 km de motor değişmiş olasa bu bendeki motor 25,000 de suan ve motora tornavıda bile girmedi...

ceza_srad_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha rx135king
    slm arkadaşlar bende king var Kastamonu'da şehir içinde geçemeyeceğim araba yok desem yeri var ama ben biraz acemiyim benim motoyu arkadaş vermiştim 2006 model focusu kalkışta kapışmışlar biraz uzadıktan sonra adam yememiş benim aradaşın üstüne sürmüş arabayı eziyomuş nerdeyse yani size anlatacağım o dediğiniz 4 zamanlı ybr felan varya onlarla oynuyorum 135 deli makina büyük makine almak için parası olmayanların tek ideal motor 135 bence
    hıZlı Y@şA génÇ öL

hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    rx 135 benimde ilgi alanımdır görüntü yoktur ama şöyle söyliyeyim 250 cc lik honda twisterla dalga geçer makinası iki zamanlı ve turbo beslemelidir şöyle düşünün opel vectra 2000 cc ile subaru 2000 wrc arasında cc farkı olmadığı halde biri 136 beygir biri 236 beygirdir ve subarı tam bir ölüm makinasıdır bu rx 135 de kendinden hiç beklenmeyecek derecede 135 cc de dehşet bir makinadır yani 125 cc lik honda cbr dı ybr idi 250 twister dı bunları yanına bile yaklaştırmayacak derecede güçlü ve bi okadarda süratlidir şöyle söyliyeyim kadranını görür yani 180 km sürat tek kişi affı yoktur

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motorun teknik özellikleri şöyle:

Engine 2 Stroke, Single Cylinder, Air Cooled
    Cubic Capacity 132cc
    Max. Power 12 BHP @ 6500rpm
    Gear Box 4 Speed
    Ignition CDI
    Front Brakes Drum
    Rear Brakes Drum
    Front Tyre 2.50 X 18
    Rear Tyre 2.75 X 18
    Wheelbase 1240mm
    Ground Clearance 145mm
    Dry Weight 100 Kg
    Tank Capacity 10.5 Litres

Turbo olayını nereden çıkarıyorsunuz anlamadım ? Turbosu falan yok bu motorun. Teknik özellikleri de olması gerektiği gibi. Sadece motoru kasasına göre fazladır ve o yüzden hızlı gidiyordur. 160- 170 yapmaya çalışan arkadaşlara da motorun ömrü açısından devir saatindeki kırmızı çizgiyi geçmemek gerektiğini hatırlatmak isterim. Bu devirde 2 zamanlı bir motoru abartmaya gerek yok diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler