Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Yamaha Rx 135 King Bi bakarmısınız...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6
    Alıntı apachehasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amaaa artık Beldeyama bu motoru ithal etmiyor. Neden mi ? Beldeyama bilir en iyisini. Bana sorarsan Beldeyama nın Çinden ithal ettiği bir Yamaha modeli bu. Yamaha bunu Japonya da üretmeyeli 30-40 yıl olmuştur. felaket süratli gidiyor ve 5000 kmde motor bitiyor olay bundan ibaret. Eğer illaki bu kasada motor ve Yamaha olcaksa rx 115 derim en azından motoru daha uzun ömürlü. Görünümüde çok yakın bir birine. Bu motorsikletin tek zevkli yanı şu. Tipinden beklenmeyen bir sürati var. Porche motoru takılmış vosvos gibi bişey.
    !!!!!(5000)!!!! km'de motor bıtermı_?
    Arkadaslar RX 115 veya RX135 arıyorum
    bu motor hakkında bır turlu bılgı alamıyorum, nedense pek yardımcı olan motorcu arkadaslarımız yok????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erhan_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki burgma uh 200 abs
    Bu motor tam bir canavar gerci sürücüsüne de bağlı.Benim yaşadığım sehirde bir elamanda var elaman genelde hep tek teker gidiyor.İnanılmaz seri bir motor sesini çok başka vızır vızır gidiıyor valla...

Motor süper arkadaşlar 170 km hız gördüğü doğru bu motordan artık çıkmıyo 600 lük motorlarla yarış yapıyo ve kullananda ii oldumu kafa tutuyo..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:05 PM ----------

apachehasan Nickli Üyeden Alıntı
    Amaaa artık Beldeyama bu motoru ithal etmiyor. Neden mi ? Beldeyama bilir en iyisini. Bana sorarsan Beldeyama nın Çinden ithal ettiği bir Yamaha modeli bu. Yamaha bunu Japonya da üretmeyeli 30-40 yıl olmuştur. felaket süratli gidiyor ve 5000 kmde motor bitiyor olay bundan ibaret. Eğer illaki bu kasada motor ve Yamaha olcaksa rx 115 derim en azından motoru daha uzun ömürlü. Görünümüde çok yakın bir birine. Bu motorsikletin tek zevkli yanı şu. Tipinden beklenmeyen bir sürati var. Porche motoru takılmış vosvos gibi bişey.

MOTOR ÇABUK ÖLMÜYO ARKDŞIM SANA YANLIŞ ANLATMIŞLAR YADA YANLIŞ BİLGİ ALMIŞIN BU MOTOR Bİ ABİMİZDE VAR MANİSADA YA 3 YADA 5 TANE VAR ONLARDA YARIŞCI ZATEN MOTORUN KM Sİ 6700

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:12 PM ----------

ERHAN_39 :: arkdşım gerçekten motor genelde tek teker gidiyo:D:D kullananlardan mı kaynaklanıyo acaba:D

Motosikleti
    yamaha rx-king
    orjinalliği kalmamış önden 55 model bmw lere benziyor arkası ne o öyle demir eklemişsin flan :(

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    rx 115 le 135 öle 10 binde 20 binde bitecek motrlar degıl bızdekı 115 155 BİNİ devirdi hala canavar gibi bi piston sekman yedi okadar :D şöle bişide var orjinal 115 le 135 kalksın 2 ye tek 135 i yakalayamaz aralarında bukadarda fark var ama cok dayanıklı serı motordur bilmeyen binmeyen anlamaz

Nipp10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    91 Honda CG 125
    Tipini nasıl sevmezsiniz yaa. Ben İleride CG nin yanına RX koymayı düşünüyorum.
    тнє ρσωєя σƒ ∂яєαмѕ... www.facebook.com/ugurbas

Motosikleti
    rxking 135 cc yeşil tr de son bende
    slm millet 2004 yeşil kasaya sahip bir gencim. motor hastasıyım ve 2005 te ilk kazamı kanuni ile yaptım. 115 le giderken malın birisi önüme çıktı arabayla çarpıştım. ölümden döndüm. sonra hurdamı satıp bir motor almak istedim. o da king ti. abimden bulaştı bana.3 tane king aldı ve 4. yü ben aldım tek şuan bizde 2004 king var.160 ı çift kişi gördüm yalan söylemeye gerek yok. motor tam anlamı ile orjinaldir aldıgımda 750 km deydi motor. sahibi ölünce mirasçılarına kalmış ve geçen yaza kadar satılmamış ve ben o garaja girdiğimde motorun deposu ibre saatine kadar toz doluydu. ve temizlendikten sonra bu ne dedim kendime.. şu an motorum çok iyi durumda iyi baktım.. ..satmayı düşünüyorum bilginize 13000 km de şuan. benzin çokı az yakıyor ayarlı.abim ayarladı 10 tl lik benzin ile 70 km ye yakın yol kat edebilirsiniz.. ilginize tşkler.. (her türlü yedek parçada size yardımcı olurum.japonyadan orjinal parçalarını getirttirebiliyorum. kadro,depo,ön ibre ne isterseniz.) saygılar.. satmak istememin sebebi ögrenciyim. ve evde duruyor. abim kullanıyor o da araba almak istedigi için satıyoruz araba ile takas yaparım.. 0505 964 3719 ilgilenenlere

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    kardeş 2004 king yok 2002 de bitti trafiğe çıkış tarihi 2004 tür
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

arkaDaşLar ßu m0t0ra arı diye taßi ediliy0r ßizim ßurada 0kuduğum 0kuLda ßi arkaDaşda war ç0k harika ßişey yha ßu canawar şey :D cßr125 lik halt etmiş yanında :D (hız k0nusunda) düz y0Lda 160 yaptık iki kişi ßen 0nu ßili0rum 170de yapar yani tek kişi . . .

Nipp10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    91 Honda CG 125
    Alıntı cbrk0Liqh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkaDaşLar ßu m0t0ra arı diye taßi ediliy0r ßizim ßurada 0kuduğum 0kuLda ßi arkaDaşda war ç0k harika ßişey yha ßu canawar şey :D cßr125 lik halt etmiş yanında :D (hız k0nusunda) düz y0Lda 160 yaptık iki kişi ßen 0nu ßili0rum 170de yapar yani tek kişi . . .
    Aferin sana.
    тнє ρσωєя σƒ ∂яєαмѕ... www.facebook.com/ugurbas

Motosikleti
    Alıntı Nipp10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aferin sana.

valla doğru söylüyor tek kişi ibre biile devirirde. arkadasın yazıda zor okunuyo ya türkçe tarzanca oldu:D
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

yamaha king

bakın arkadas ben de rx kıng var abımde de aynısından var dede motoru gıbı duru gercekten motor dayının kısı cunku 2001 moden bunların 2000 modellerı daha spor zaten 2000 ler daha cok tutuluyo bi de bunların rx kıng zt lerı var 6 vıteslı kasası bıras daha yarış motoru gıbı turbolu 5 bın dervırden sorna + benzın gelıyo motora arkadaslar mz le karsılastırıyo motorun ismi yeter bi kere yamaha kalıtesı ıle uretılmıs japoon malı yakıt sorunu da bu motorla basarsan yakar basmassan yakmas her motor da oldugu gıbı cok seri bi motor su anda bısde kılerle 301 mz lerle oynuyoruz yolda ;)

arkadaşlar öncelikle diyarbakırlıyım burada jawa da war mz de war king de var
    arkdaştaki king 6 vites di bendeki mz 301 etz bide jawa 350 twinsporter bizde vardı king kalkışta jawa yı geçiyordu mz di ama mz az farkla ama snradan bizm mz kinge taş çıkartıyordu sen mz kulanmamış sın kulansaydın oza man görürdün king i

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Namıdeger Sinek. Burda bir tane var. Adam Resmen Uçuyor.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

yzf_orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsr600
    oncelikle herkese selamlar.ben rx 135 hastasiyim elimden 2 tane gecti ilki 99 model siyahti ikincisi 2001 model yesildi.yazilanlara biraz goz attim.birincisi bu motor diger motorlara benzemez.bu motora hayatinda binmemis bi adam bu motorun nasil bi hiz makinesi oldugunu bilmez.BINEN BILIR.sehiricinde racing motorlar haric butun motorlara arabalara toz yutturursunuz(sahsen cok yaptim)adrenalin severlere siddetle tavsiye ederim.bizim burda bu motora OLUM MAKINESI derler zaten her adam binemez her adam hakkini veremez tecrube isteyen bir motordur.benim gibi kullanirsaniz benzini yakmaz resmen icer.ama basmazsaniz mutevazi yakar.son hizi ve seriligi motorun sihhatine gore degisir.0-dan 100e cikmasi 6 saniye civari.son hizi eger motor saglikli ve bakimliysa 170i rahat gorur.eger bide orjinal piston ile rektefe edilmisse kadrani vurur 180i devirir.benim siyah olanla en son 170 yesil olanla 175 gordum.ikisinide sattim.ama en yakin zamanda bir tane daha alicam.bu motor hakkinda daha fazla bilgi almak isteyen olursa her zaman yardimci olurum.saygilar.
    -----------------------------------------

Motosikleti
    Alıntı yzf_orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oncelikle herkese selamlar.ben rx 135 hastasiyim elimden 2 tane gecti ilki 99 model siyahti ikincisi 2001 model yesildi.yazilanlara biraz goz attim.birincisi bu motor diger motorlara benzemez.bu motora hayatinda binmemis bi adam bu motorun nasil bi hiz makinesi oldugunu bilmez.BINEN BILIR.sehiricinde racing motorlar haric butun motorlara arabalara toz yutturursunuz(sahsen cok yaptim)adrenalin severlere siddetle tavsiye ederim.bizim burda bu motora OLUM MAKINESI derler zaten her adam binemez her adam hakkini veremez tecrube isteyen bir motordur.benim gibi kullanirsaniz benzini yakmaz resmen icer.ama basmazsaniz mutevazi yakar.son hizi ve seriligi motorun sihhatine gore degisir.0-dan 100e cikmasi 6 saniye civari.son hizi eger motor saglikli ve bakimliysa 170i rahat gorur.eger bide orjinal piston ile rektefe edilmisse kadrani vurur 180i devirir.benim siyah olanla en son 170 yesil olanla 175 gordum.ikisinide sattim.ama en yakin zamanda bir tane daha alicam.bu motor hakkinda daha fazla bilgi almak isteyen olursa her zaman yardimci olurum.saygilar.
    kesinlikle katılıyorum.BİLEN VE BİNEN BİLİR BU MAKİNALARI çamura gerek yok.rx 135 king=ölüm makinası

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle katılıyorum.BİLEN VE BİNEN BİLİR BU MAKİNALARI çamura gerek yok.rx 135 king=ölüm makinası
    enes senin kinin keyfi nasıl ?
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enes senin kinin keyfi nasıl ?
    iyi ya bi sorunu yok suan

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bende geçen bi tanıdıkda gördüm baya temizdi.Kingcüneyt in motorunun kasası sanırım. Nasip olsada binsek bi gün
    HONDA

bizim arkadaşda yeni aldı bu motorlardan arkasına bindim 2 kişi çok süratli kalkıyor motor
    hemde rx 115 cc olanlarından 160km hıza çıkmış bu motorla.

sahil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5, yamaha xcity 250
    mevlananın bir sözü var "ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol " bu motor bu söze uymayan bir motor. görüntüsü 100 km sürat görmez gibi dede motoru ama asfalta çıktığında iş değişiyor bunun 135 liklerinin modifiye edilmiş durumdakileriyle drag videolarını izledim youtube de karşısına çıkan motorlar 500 cc ile 1100 cc arası SS makinalar nasıl işse alayıyla dalga geçiyor

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler