Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Nasuh Mahruki ağır yaralı (motosikletine sıkılan tazyikli su ile kaza geçirmiş)

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı

Nasuh Mahruki'nin durumu hakkında

"arkadaşlar az önce ziyaretinden gelindi, durumu iyi. iki bacağı kırık ( bir bacakta iki kırık ), bir kol kırık. motoru ile harbiye'de akut noktasına giderken tazzikli su yiyor ve motordan uçup metrelerce sürüklenip bir ağaca çarpıyor. halkı için canını vermeye hazır bu adamın kemiklerini paramparça eden orantısız güç sözkonusu..."

çok üzücü bir olay, çok talihsiz bir kaza
    regal bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Çok yazık olmuş,geçmiş olsun...Gerçekten Türkiyenin gururlarından birisidir Nasuh Mahruki,Ancak bilinşli bir haraket olduğunu düşünmüyorum...
    Yakın zamanda sağlığına kavuşur inşallah...

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Orantısız güç kullanılıyor olaylarda.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    sen kalk bütün extreme sporları yap çizik alma gel taksimde polis seni su ile sakat bıraksın vay anasını

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    ben bir ara polisler için ak partinin köpekleri demiştim millet bana demediğini bırakmamıştı ama laf yine oraya geliyor
    c3nk, Tolga Can, antilop_skul ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Polis suyu nişan alarak sıkıyor. Caydırıcı değil cezalandırıcı gibi. Polis ceza vermeye kalkışamaz.

Bu suçtur..

Nasuh a yazık olmuş. Acaba o polis geceleri rahat uyuyor mudur?

Çok yazık, çok geçmiş olsun.

volkanocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scarabeo 200
    arkadaşlar eleştri yaparken dozunu ayarlayalım.tabiiki düşmanca orantısız güç kullanan polisi kınıyoruz ama sıfat yakıştırmak bizlere yakışmaz.bende eşimle birlikte 2 saat önce taksimdeydik gösterilere destek için.nasuh mahruki ye acil şifalar diliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    He bir de az sonra iki tane makarna beyinli gelir adamı provakatör ilan eder utanmadan.
    Mengu16 ve xawa bunu beğendiler.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı tanertc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He bir de az sonra iki tane makarna beyinli gelir adamı provakatör ilan eder utanmadan.
    hacı yanlış anlama nasuh mahrukiyi tanıyorum malesef çok provakatör bi adamdır (bu olayla ilgili değil)
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bir ara polisler için ak partinin köpekleri demiştim millet bana demediğini bırakmamıştı ama laf yine oraya geliyor
    Kurunun yanında yaşta yanıyor ama geneli köpek olmuş Türk bayrağını elinde tutan vatandaşını tazyikli su ile metrelerce yere savurtturuyor

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    polisler ayrancının paralı askeri gibi.. facebookta polislerin konuştuğu muhabbetleri bir görseniz.. bir kere denk geldim nasıl copladık şöyle vurdum rahatladım böyle yaptım gibisinden konuşuyorlar...

bu ülkede protesto yapmaya kalktınmı solcu ilan ediliyorsun ama öyle birşey yok kafası basmayanlar öyle düşünüyor bu her hangi bir siyasi ideolojinin yaptığı şey değil polisin son zamanlarda her protesto yapanı öldürmekten beter etmesine bir tepki daha başka sebeplerde varda söylemiyorum bilirsiniz..

sonuç olarak protestoculara şiddet uygulayan tüm polisler o. çocuğudur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Nasuh Mahrukiye su sıkan polis tanıyamış mı acaba gerizekalı.Su sıkacak başka adam mı bulamadın?Gerçi normal vatandaşa da aynı hareket yapılmaması gerekli ama suyu belli bir mesafeden sıkması gerektiğini bilmiyo mu polis.Kasıt var demekki.Kimse o gerizekalı polis görevden alınmalı.

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasuh Mahrukiye su sıkan polis tanıyamış mı acaba gerizekalı.Su sıkacak başka adam mı bulamadın?Gerçi normal vatandaşa da aynı hareket yapılmaması gerekli ama suyu belli bir mesafeden sıkması gerektiğini bilmiyo mu polis.Kasıt var demekki.Kimse o gerizekalı polis görevden alınmalı.
    Geç allasen adı nasuh olunca mı polis görevden alınsın.. hiç mi görmedin alternatif kanallardan gerçek olayları.. iç işleri bakanından başlayarak o kadar çok kişi görevden alınmalı ki. Kafaların bakış açılarının değişmesi gerek.. yandaş medyayı izleyip olayın iç yüzünü merak etmeyen, seni göz göre göre kandırdığını bildiğin kanalları izleyerek rahatsız olmayan var ise yazık..

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Hareket halindeki bir motosiklete tazyikli su sıkınca sürücünün başına neler geleceğini bilmemek için zeka özürlü olmak gerekir. Bunu yapan zeka özürlü değilse vicdansızdır. Nasuh Mahruki'ye acil şifalar dilerim...

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    sen kalk bütün extreme sporları yap çizik alma gel taksimde polis seni su ile sakat bıraksın vay anasını
    Kardeş bide gülücük koysaydında tam olsaydı. Adamın karşısında babası belli olmayan okuma yazmayı zar zor bilen bir it olursa kazada yapar her şey olur.

hacı yanlış anlama nasuh mahrukiyi tanıyorum malesef çok provakatör bi adamdır (bu olayla ilgili değil)
    Ha o zaman haketmiştir. Bende tanıyorum nasuh'u benim okulumdan mezundur. Bir örnek verirmisin provakatörlüğüyle ilgili.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Haber asılsız çıktı. Nasuh Mahruki ayağının polis müdahalesi nedeniyle kırılmadığını duyurmuş. Facebook hesabında.
    https://www.facebook.com/mahruki?fref=ts

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha motorla giderken provakasyon yapmıştır ve polisi deli etmiştir diyorsun yani..seyir halinde bunu yapabiliyorsa nasuh mahruki benim düşündüğümden de becerikli bir adammış o zaman..saygım biraz daha artmaya başladı.köpeklik konusuna maalesef ben de katılmak durumundayım,üstelik bir sürü polis akrabası olan biri olarak..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman silahla vurmaları gerekliymiş ya o kadar provakatörse...insaflı davranmış polis...

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bayrağında artık bir değeri kalmadı. O bayrak yere değmesin diye ne kanlar aktı.
    Polis tarafından bir bez parçasıymış gibi çekiştirilip yerlerde sürünüyor. Taş atana sık o suyu, elinde bayrak tutan adama neden tutarsın anlam veremiyorum.
    Artık polisler yabancı uyruklu mu işe alınıyor acaba ? Türk bayrağını çekiştirdikleri gibi şu terör örgütlerinin bayraklarını çekiştirmiyorlar. Onlarda mı yoksa terör örgütü ile mi birleştiler acaba ?
    Toplum yeşil alan istiyor. Sen AVM, Sanki memlekette avm kıtlığı var. Millet de tonla para var. Adam paraya doymadı hala nerden para yesem diye kara kara düşünüyor.
    Türkiyenin üzerine sülük gibi yapıştı.... Yakıp atılması gereken bir insan, Ben diğerlerinin de başa geçmesini istemem. Hepsi birbirinin aynı....
    xawa bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bayrağın değeri tabiki var.Değeri olmayan onun arkasına sığınandır.Mustafa Kemal ATATÜRK,din ve inanç arkasına sığınılıp kolayca her türlü haltı yiyebileceğin değerlerdir.R.Tayyip ERDOĞAN ın neden sevilmediğini herkes biliyor zaten.Ama bu gezi olayının ortalığı karıştırmaktan başka hiçbir maksadı yoktur bence.Eğer o avm yapılırsa en baş protestocular gidecek.Her zaman olan budur.Başbakının yaptığı şeyleri en öncelikli ve en iyi şekilde onu sevmeyenler kullanır.Ne kadar iyisi de yapılsa hiçbir zaman memnun olunmaz.
    Bu olaya en güzel protesto çemkirdiğiniz cümleler kadar ağaç dikmek.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)