Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

15 Bin TL'ye Motosiklet ile ilgili hangi iş yapılır

Motovento
    REKLAM ALANI
    caDo. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sibief 150
    Merhaba arkadaşlar;

Birikmiş bir miktar (15 Bin TL) param var. Motosiklet ile ilgili bir iş yapmak istiyorum. Motosiklet tamiri ustası olmadığım için teknik servis yerine bayii açmayı daha uygun buldum. Sizinde görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi yazarsanız çok memnun olurum. Saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    o paraya işlek bir caddede simit arabası anca belki kiralayabilirsin.
    antilop_skul bunu beğendi.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Bir işe gir,

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Hangi işi yapmak istiyorsan paraya değil o işle ilgili tecrübeye ihtiyacın var.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    bayi acmak icin surekli motor cekimi yapmanız lazım ( tanıdıgım bayilerden biliyorum ) örnek == ayda 20 motosiklet

20 motosikleti ilk etapta aldın dıyelım masrafların hariç ortalama sana maliyeti ( mondial den bahsedeyim ) 3 E satılan motoru 1 e alamazsın en az 2 ye alırsın 20 x 2 = 40 bin tl dukkan kirası depozıto cart curt bu iş tırt

ama internetten biseler satabilirsin
    caDo. bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bizim bayi motor başı 700 lira karı cebe indiriyor

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    hocam en ilkel ama tutarsa sağlam olan işlerden AL- SAT.
    caDo. bunu beğendi.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    10 bin daha biriktir araştır ucuz yollu bir honda araba bul.Altın gibi sürekli prim yapıyo namıssızlar.Çok ekmeğini yersin...
    caDo. bunu beğendi.

alper_sahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 200
    15 bin lirayıda batırırsın geçmişin olmadna bayilik alman zor teknik servis açman zor internet üzerinden al-sat yap dicem ama onada maliye izin vermiyr artık 1 yıl içinde birden fazla araç alım satımı yaptığında yüklü bir vergi ve denetime tabi tutuluyosun zorr işler yani. Git bir çiğköfte + pilavcı falan yemek le ilgili dükkan aç yemeğin modası geçmez para herzaman vardır o işte...
    caDo. bunu beğendi.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    15 bin tlye işlek bir yerde köfte salonu açarsan güzelde yaparsan kazanırsın.
    Ps3 kafe aç diyeceğim sermayen az
    caDo. bunu beğendi.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    bence o paranın bir miktarını kendinizi geliştirmek için kurslara harcayın. 3D çizim kursu, dil kursu vb. aldığınız eğitim sonucu size verilecek sertifikalarlada bir iş arayın..
    FatihC bunu beğendi.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    vala önce meslegin olucak ve yapıcagın meslegi sevicen 5 sene bilgisayar dükkanı işlettim tamir olayına girince maliyet çok düşük oluyo 3,500 lira falan vardı cebimde dükkanı actıgımda aylık 2binden aşşa cirom düşmezdi sade format zart zurt her akşam mangal şehirler arası gezi vs derken bi akşam kapattım kepengleri ama meslegin kurduydum yani elinde bilezik olcak bir tecrüben olcak ki müşteriyi asla geri cevirmeyesin.parayla açıpta batan çok motosiklet olayınca parcadan zor kazanırsın amcamın oglu actı yeni bu işler tamirsiz yürümez hizmetten kazanırsın yada sahibinden de al sat yap.
    yapcaksan bi tane usta bul dükkanı ac ustanın maaşı cıkar zaten merak etme cin malı motorlar hiç ayar tutmaz devamlı gelirler ekmegini yersiniz sende ustanın yanında ögrenirsin işi.
    ya bana arkadaşım devamlı abi acalım abi acalım dio kafamı davul ediyor her türlü motoru tamir edebiliyorum ama pis iş bide sorunlu müşteri olayını sevmiyorum abi sen burasını yaptın şurası bozuldu yok yaptın olmadı olayı öle çok oluyoki hiç yapmıyacagın şeyi yaptırıyolar sana bigün bi müşteriyi tokatlayıp kovmuştum yada müşteriye vuramadıgım için arkada koltugu kırmıştım stres o bicim şimdi askeri üçrete talim çalışıyorum en azından kafam rahat iyi düşün bence.
    FatihC ve caDo. bunu beğendiler.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    İhaleyle hacizli araç işine bir bak,iyi para var.Bizim bir tanıdık 2006 yılında bize Honda Titan satmıştı,motosikletle işe başladı,şu anda Florya,Bakırköy'de ev alıp satıyor.

caDo. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sibief 150
    Cevaplar için çok teşekkür ederim. açıkçası bayii açmanın masraflı ve zor bir iş olcağını düşünmemiştim. Peki güvenilir bir motosiklet ustası bulsam. Bu parayla ufak bir dükkan açabilirmiyim ? Benim ufacık dükkandan milyarlar kazanıcam diye bir beklentim yok. Yaşım 25 ufakta olsa kendi işim olur artı yanımda çalışan ustadan işide öğrenirim.

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    aksesuar al motosikletle ilgili sahibinden de dükkan kirala senelik 1250 tl resimleri çek çek sat sattıkçada yeni mal al paran değer kazansın ayrıyettende herşeyi satabilirsin sahibinden de arsa tapu ev araba motosiklet kiralık ev eşya herşeyin ilanını veririrsin alırsın komisyonunu bakarsın keyfine iyi para yapınca da açarsın bi tükkan sırf motosiklet aksesuarı yasıl
    caDo. bunu beğendi.
    1. FYM MASAİ 250 CC CHOPER 2. HONDA CBF 150 CC COMMUTER
    3. ASYA GY 200 CC ENDURO 4. HONDA CB 125 E YİNE COMMUTER ve commuterin kralı son MCX 162 CC

bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Uluslararası ticaret okumak istiyorum ilerde sizin için yurt dışından ucuz marka ürünler getirmek istiyorum umarım hayal kırıklığına uğramam.

Motosikleti
    MCX 162 CC
    ilerde değil şimdi getirtebilirim size yurtdışından motosiklet giyim aksesuarı burada 150 ise 50 tl ye getirtirim yasıl
    3. ASYA GY 200 CC ENDURO 4. HONDA CB 125 E YİNE COMMUTER ve commuterin kralı son MCX 162 CC

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı caDo. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevaplar için çok teşekkür ederim. açıkçası bayii açmanın masraflı ve zor bir iş olcağını düşünmemiştim. Peki güvenilir bir motosiklet ustası bulsam. Bu parayla ufak bir dükkan açabilirmiyim ? Benim ufacık dükkandan milyarlar kazanıcam diye bir beklentim yok. Yaşım 25 ufakta olsa kendi işim olur artı yanımda çalışan ustadan işide öğrenirim.
    sakın ha başkasından iş öğrenirim meslek sahibi olurum diye sanma
    bizde de kuaför dükkanı inan çırak bulamıyoruz
    usta çok ama iş olmadığında ustanın maaşını ceb ten ödemek çok zor
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    korbygs. Kime getirttiriyorsun. Açalım şu konuyu biraz.

Motosikleti
    MCX 162 CC
    bana da gerek yok EBAY a gir al ben alırsam komisyonumu alırım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)