Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Malatya'dan - Konya' ya motosiklet göndermek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yeni Çelik Crown 150
    Malatya Merkez'den Konya Merkez/Meram 'a motosikletimi göndermek istiyorum. Kargolar malumunuz çok çok yüksek fiyatlar istiyorlar. Ben ise mazlum bir öğrenciyim
    Bana yol gösterecek, Malatyalı olup yardımcı olacak ya da nereli olduğu önemli değil akıl verecek çözüm üretecek bir fikri zihniyete ihtiyacım var. Kısacası lütfen şu kardeşinize bir yardımcı olun...
    Sizler bir yerlere gidebilmek için demir yığınlarınıza binersiniz, biz ise motosikletimize binebilmek için bir yerlere gideriz... Not : '' İmza Çalıntıdır...''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    tren le gönder.

Motosikleti
    Yeni Çelik Crown 150
    Hocam Malatya-Konya arası tren yok maalesef.
    Sizler bir yerlere gidebilmek için demir yığınlarınıza binersiniz, biz ise motosikletimize binebilmek için bir yerlere gideriz... Not : '' İmza Çalıntıdır...''

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Otobüslere ne olmuş ki ?

Motosikleti
    Yeni Çelik Crown 150
    Elazizli abim otobüsler stabil, çalışıyorlar. Akıldaki iki fikir 1. otobüs 2. ambar zaten de. Firmalar sıkıntı yapabiliyor. Bir keresinde denk gelmiştim maştide şöför almamak için elinden geleni yapmıştı üstelik otobüsler de boştu. Benimde verebileceğim rakam mesela 100 lira. Bu rakamı dikkate alıp tamam derler mi, deseler bile motor Mct küçük değil yani. Nasıl olur ne olur ne biter...

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    sürmeyi dene

Motosikleti
    Yeni Çelik Crown 150
    Yaklaşık 650 km. Motosiklet üzerinde hepi topu 5000 km yapmış biri olarak hiç mi hiç gözüm kesmiyor. Bir diğer sorun ise motosiklete sığmayacak kadar da eşya ile beraber gidecek olmam

Motosikleti
    CBR600RR
    Alıntı i.tufekci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 650 km. Motosiklet üzerinde hepi topu 5000 km yapmış biri olarak hiç mi hiç gözüm kesmiyor. Bir diğer sorun ise motosiklete sığmayacak kadar da eşya ile beraber gidecek olmam
    Esyayi bir sekilde kargola sonra sen ve motorun yalniz kalin. biraz bir birinizi taniyin. ne guzel bu sebeb ile 5650km tecruben olmus olacak.
    cenkito, waxow ve hgdr bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yeni Çelik Crown 150
    Alıntı Tolqa Sonmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esyayi bir sekilde kargola sonra sen ve motorun yalniz kalin. biraz bir birinizi taniyin. ne guzel bu sebeb ile 5650km tecruben olmus olacak.
    Hocam aslında benim istediğim şey de bu ama şartlar,birçok etken el vermiyor diyelim. Öyle uzun bir yolu konya-çanakkale olarak yapacağım ağustos başı gibi inşallah Motosikletimden memnunum ama bu gönderme vs meselesi yüzünden satmayı bile düşünmeye başladım. Yani acil yardımlarınıza ihtiyacım var

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Elazizli abim otobüsler stabil, çalışıyorlar. Akıldaki iki fikir 1. otobüs 2. ambar zaten de. Firmalar sıkıntı yapabiliyor. Bir keresinde denk gelmiştim maştide şöför almamak için elinden geleni yapmıştı üstelik otobüsler de boştu. Benimde verebileceğim rakam mesela 100 lira. Bu rakamı dikkate alıp tamam derler mi, deseler bile motor Mct küçük değil yani. Nasıl olur ne olur ne biter...
    Bu aralar ölü sezon otobüsler genelde boş oluyor. Motosikletin otobüsteki raconu genelde bir yolcu parasıdır. Sen otobüs şöförü kadar yazaneciyi ayarlamaya bak muhakkak bir firma kabul eder. Yada o hatta gidip gelen sebze kamyonlarına falan bak derim.
    cenkito ve 35emre35 bunu beğendiler.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu aralar ölü sezon otobüsler genelde boş oluyor. Motosikletin otobüsteki raconu genelde bir yolcu parasıdır. Sen otobüs şöförü kadar yazaneciyi ayarlamaya bak muhakkak bir firma kabul eder. Yada o hatta gidip gelen sebze kamyonlarına falan bak derim.
    cok mantıklı

hatta garajda yüklemeye sorun cıkarırlarsa otobus garaja girmeden yada cıktıktan sonrada yükleme yapabilirsiniz, tabi daha önce muavin ve söför ayarlanmalı
    35emre35 bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Yeni Çelik Crown 150
    Firmalarla da görüşeceğim ama Sebze kamyonu da mantıklı aslında yarın hale gidip bakayım bakalım ne olacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:19 ----------

Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok mantıklı

hatta garajda yüklemeye sorun cıkarırlarsa otobus garaja girmeden cıktıktan sonrada yükleme yapabilirsiniz, tabi daha önce muavin ve söför ayarlanmalı
    2-3 sene önce diyarbakırdan malatyaya bir arkadaşımız için elektrikli bisiklet getirtmiştik 1 yolcu parasına hiç sorun olmamıştı. Ama tabi bi elektrikli var bi de Mct. Büyüklük sorun. Bir de sadece yan ayak var sorun olmaz değil mi sabitlenir bir şekilde?
    cenkito bunu beğendi.

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    ben bir iki görüşme yapayım sana mesaj atarım

Motosikleti
    Yeni Çelik Crown 150
    Mesajını bekliyorum abi çok memnun kalırım yardımcı olursan

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Firmalarla da görüşeceğim ama Sebze kamyonu da mantıklı aslında yarın hale gidip bakayım bakalım ne olacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:19 ----------

2-3 sene önce diyarbakırdan malatyaya bir arkadaşımız için elektrikli bisiklet getirtmiştik 1 yolcu parasına hiç sorun olmamıştı. Ama tabi bi elektrikli var bi de Mct. Büyüklük sorun. Bir de sadece yan ayak var sorun olmaz değil mi sabitlenir bir şekilde?
    en kötü ihtimalle yana yaslarlar yada esyayla sabitlerler, ben adanadan konyaya scooter yolladım otobüsle metronun kargosuyla, hiç sorun olmadı, aldılar bagaja yani
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Yeni Çelik Crown 150
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en kötü ihtimalle yana yaslarlar yada esyayla sabitlerler, ben adanadan konyaya scooter yolladım otobüsle metronun kargosuyla, hiç sorun olmadı, aldılar bagaja yani
    Metro olsa zaten Konya nın metrosu tanıdık sıkıntı olmaz aslında ama vandan başlayıp gidiyor,transit yani. O yüzden Malatya dan başlayan bir otobüs olması gerek
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    ne güzel işte madem metro tanıdık onlara söyle yardımcı olurlar, sen öteki şöförleri firmaları tanımazsın ama onlar tanır

Motosikleti
    Yeni Çelik Crown 150
    Metro nun konyadakiler tanıdık ama mantıklo sonuçta burdakilerle bi muhabbetleri irtibatları vardır yani

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    kesin vardır, ya eskiden iş arkadasıdır yada köprü meselesi kesin vardır aralarında, tanımasalarda tanıdık bulurlar isterlerse merak etme

Motosikleti
    Yeni Çelik Crown 150
    Köprü meselesi olmuştur illaki bütün şıkları değerlendirecem bakalım. Bir yol bulacağım, boşu boşuna aceleye getirip bi de ucuza satmam motorumu

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler