Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ehliyet Randevu Alma Çilesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    İnsanlar aylardır (6-7 ay hatta 1 senedir) randevu alamıyorum diyor!
    Şöyle bir google'da arama yaptığınızda insanların nasıl feryad-ı figan ettiğini siz de görebilirsiniz
    2005 de B sınıfı ehliyet alırken böyle uğraşmamıştım şimdi A2 sınıfı ekletmek için çile çekiyorum...
    Bir arkadas da 30 - 40 TL verince emniyet karşısındaki evrak dolduran bürolar (rüşvet ile) emniyette randevu sistemini açan kişiden 1-2 gün içinde randeu alıyorlar diyor
    Zaten 45 Krş olan dosyayı 20 TL ile (yasadışı bir ücret) karşılığı dolduruyorlar
    çağdışı bir mantıkla elle kolayca dolduracağımız bu formları daktilo ile doldurulması emir vaki olduğu için (emniyet elle doldurulan evrakları kabul etmiyor)
    Evrak dolduran yerler de vatandaşı soyuyor Ek-1 Ek-18 gibi dosyaların adedini 10-20 TL arası ücretler karşılığı dolduruyorlar
    Bu sistemi kurmaktaki mantık nedir?
    Sistem sadece insanları mağdur ediyor ayrıca mağduriyetten rant sağlamaya çalışan fırsat taciri çakallar da vatandaşı soyup soğana çeviriyor
    Her yıl ruhsat plaka ehliyet muayene vs. işlemleri için milyonlarca vatandaş aynı mağduriyeti yaşıyor ve devlet bu yasadışı işlemlere NEDEN göz yumuyor!?
    omeruby, babaduru, thb ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rr6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cruiser
    çok haklısın

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sürücü kursu zaten dosyayı hazır vermiyormu trafik tescile git ehliyetini çıkarttır diye ?
    hakanuygun bunu beğendi.

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürücü kursu zaten dosyayı hazır vermiyormu trafik tescile git ehliyetini çıkarttır diye ?

Tam o noktada sıkıntı var dostum. Konya da zannetmiyorum ama

İstanbul da öyledir. Bir de motoru ilk aldığımda ek belgelerini

sigortacım ayarlamış hatta daktiloyla kendi yazmış bana da helvayı yemesi kalmıştı

Araştırmak gerekiyor biraz ellam
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Malesef e-randevu sistemi işliyor istanbulda internetten randevu saatleri de hep dolu gözüküyor
    Her gün saat 9:00'da bir sonraki günün randevu saatleri sisteme giriliyor ama 9:00-9:05 arası ne zaman baksam daha ertesi günün randevu tarihleri girer girmez dolu gözüküyor
    Özellikle şikayetlerin Bağcılarda olduğu dikkatimi çekti
    Diğer yerlerde de çok şikayet var ama istanbulda en çok bağcılar emniyette sorun var
    Bir diğer sıkıntı da illa ki kurs neredeyse kursun bulunduğu yerdeki emniyet müd. olmak zorunda başka emniyetten randevu alıp gidince işlem yapmıyorlar...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Randevu felan bilmeyiz biz Sabah sıra numarası aldım evime gittim sonra öğlen sonuna doğru gittim ehliyeti teslim aldım

omeruby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZNU
    Çok çakalca para oyunları var. Bir ek-1 formu var dillere destan alması bir dert doldurtması ayrı dert. Sabıka kaydını sanki tc kimlik no ile sisteme işleyemiyorlar. İlla para verilip alınacak 5 lira. Masraf : kagıt parası.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    muameleciler rüşvet ile bu işleri hallediyor. öyle gizli saklı da değil hemde. gözümüzün önünde.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Bağcılar gerçekten problemli. İlk önce rüşvet ile birçok randevuyu ayarlayıp ondan sonra çok az sayıda rendevu verecek şekilde sistemi açıyorlar diye düşünüyorum. Yoksa sistem bu kadar hızlı dolamaz.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    küçük bir hort olacak ama..

Randevu almaya çalışıyorum

şu an saat 11:23 kadıköy emniyeti hala açmadı. tüm emniyetler açıldı doldu. hatta kadıköy emniyetinin diğer birimleri de açıldı.
    dün de 11:00 ile 11:30 arasında açılmıştı. açıldığı zaman kaç günlük açılacağı da belirsiz. işyeri bilgisayarındayım, şuraya gitsene diyorlar çok önemli mail bekliyorum gibi yalanlarla oyalanıyorum. Patronun sabrı taştı taşacak... Ne diyim. çok bedduam var. tutmuyor demek ki. bu adaletsizlik Allah katında onay buluyor olsa gerek...

Not: 1- keşke ehliyeti Sarıyer'den alsaymışım. bir tek o emniyet adam gibi çalışıyor. zaten şu ehliyeti alayım. bu konuda sağlam bir başlık açacağım.

Not: 2- Hani şu forumda ehliyetsiz dolaşanlara oh olsun, inşallah ceza yersin diyen tipler var ya, Allah'tan dileğim, bu e-randevu çilesine onlar da düşsün!

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Randevu felan bilmeyiz biz Sabah sıra numarası aldım evime gittim sonra öğlen sonuna doğru gittim ehliyeti teslim aldım
    Aynısı bende oldu calısıyordum,Gittim verdim evrakları parayı verdim,parmak izi falan aldılar vesselam saat 4 te gel dediler 3 te gittim cıkmıstı aldım

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynısı bende oldu calısıyordum,Gittim verdim evrakları parayı verdim,parmak izi falan aldılar vesselam saat 4 te gel dediler 3 te gittim cıkmıstı aldım
    ne zaman oldu? çünkü randevusuz salona bile almıyorlar kadıköyde

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Sizi bilmiyorum ama ben geçen sene İstanbul'da sadece 1 gün randevu alamadım 2. gün randevuyu aldım 10 dakika işimi hallettim 1 sene bekleyenler acaba almak için çok geç mi siteye giriyorlar?

Alıntı Pangea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizi bilmiyorum ama ben geçen sene İstanbul'da sadece 1 gün randevu alamadım 2. gün randevuyu aldım 10 dakika işimi hallettim 1 sene bekleyenler acaba almak için çok geç mi siteye giriyorlar?
    nereden aldığına göre değişir. mesela saat 12:00 ve ben hala "BU İŞLEM İÇİN SEÇTİĞİNİZ BİRİMDE HENÜZ BİR PLANLAMA YAPILMAMIŞTIR!" uyarısını alıyorum. dolu olunca dolu uyarısı alıyorsun. Ehliyeti aldığın sürücü kursunun ilçesindeki emniyetten alabiliyorsun randevu sadece. tüm emniyetler 9 gibi açmak zorundalar. ama öyle olmuyor. çünkü her departman kendisi açıyor sistemi. bu emniyette işler "kolay" yoldan nasıl halledilir bulamadım yoksa vereceğim üç beş çıksın yeter ki.. kadıköy emniyetinde iş takibi yapan bilen varsa lütfen bana PM atsın.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne zaman oldu? çünkü randevusuz salona bile almıyorlar kadıköyde
    Randevu falan almadım ben A2 1 sene oldu B yi de bu hafta cıkartıcam işte.

Aldım blgeleri gittim emniyete sıra aldım ordan,Dediler ne için beklion ehliyet cıkartıcam dedim yukarı cık dedi sıram geldi,Gittim verdim evrakları imzaladım öyle yani

ayrıca örnek vermeyeyim buradan ama başka bir ilçe emniyetinde sistem gece yarısı 3.02:15 (bakın saniye veriyorum) de açıldı. 3 bilgisayar ayrı ayrı reload yapıyorduk sayfayı. o saniyede açıldığında kalan kişi sayısı 4 idi. yani sistem önceden doldurulup açılıyordu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Randevu falan almadım ben A2 1 sene oldu B yi de bu hafta cıkartıcam işte.

Aldım blgeleri gittim emniyete sıra aldım ordan,Dediler ne için beklion ehliyet cıkartıcam dedim yukarı cık dedi sıram geldi,Gittim verdim evrakları imzaladım öyle yani
    senin manisa ama biz istanbul'dan bahsediyoruz. istanbulun sistemi ayrı.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Randevu almak zahmetli bi iştir Her sabah site yenileniyor. Alamayanlar iyi okusun. Sabah saat 9da başlayın beklemeye sayfayı her 30 saniyede yenileyin. ben 9:30 civarında bakırköydekinden aldım baktığımda bütün saatlerde toplam 7-8 tane kalmıştı gerisini siz düşünün. Yani hızlı olmanız gerekiyor bilgilerinizi iyice kontrol edip randevu aldıktan sonra takip fişi çıkarıyosunuz. Onuda dosyanıza koyup emniyete gidiyosunuz sıraya hiç bakmıyolar ben gittiğimde direk almışlardı. Randevu sistemi milleti mağdur etmek için kurulmuş...

Saat 14 oldu sistemi hala acmadilar. Gorursunuz gece yarisi 3-4 gunluk acip bu haftayi da bitirecekler. (kadikoy)

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    Bende Kadıköy'den aldım. Cumartesi günü sistemi açıyorlar. Bunu pek kimse bilmiyor.
    Ben cumartesi baktım, Salı günü boştu. Aldım randevumu ve gidip hallettim işimi.

Ayrıca EK-18 mi ne bi kağıt var. Ara sokakta bir yerde 1 tl'ye satıyorlar. Emniyetin kapısının sol tarafındaki muameleci boş satmıyor fakat 5 TL'ye doldurarak satıyor. evraklarını da kontrol edip zımbalıyor.

4 tl için uğraşmak istemedim. Yok şurası eksik burası yanlış falan derler, uğraşmayalım dedim.

Oradaki muameleciler aynı güne randevuda çıkarıyorlardı galiba. birisi sormuştu ve adam birine yönlendirdi. ihtiyacım olmadığından hiç sormadım da, ilgilenmedim de.
    rumelian bunu beğendi.

Alıntı nietzsche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Kadıköy'den aldım. Cumartesi günü sistemi açıyorlar. Bunu pek kimse bilmiyor.
    Ben cumartesi baktım, Salı günü boştu. Aldım randevumu ve gidip hallettim işimi.

Ayrıca EK-18 mi ne bi kağıt var. Ara sokakta bir yerde 1 tl'ye satıyorlar. Emniyetin kapısının sol tarafındaki muameleci boş satmıyor fakat 5 TL'ye doldurarak satıyor. evraklarını da kontrol edip zımbalıyor.

4 tl için uğraşmak istemedim. Yok şurası eksik burası yanlış falan derler, uğraşmayalım dedim.

Oradaki muameleciler aynı güne randevuda çıkarıyorlardı galiba. birisi sormuştu ve adam birine yönlendirdi. ihtiyacım olmadığından hiç sormadım da, ilgilenmedim de.
    Allah razi olsun. Tam kapinin karsi tarafindaki muameleci mi randevu ayarliyordu? Ben baska goremedim orada. İstersen ozel mesaj ile de yazabilirsin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)