Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Yeni Motorumdan Bir Kaç Kare (Arara AR 180-19)

Motovento
    REKLAM ALANI
    AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çadır dediği motosiklet brandası.
    (: vay be hocam çadır diyince (: neyse artık çadır konusunda decathlon a kaldık o zaman...

Olsun siz yine de söylerseniz serdar1547 motoru görmüş olurum en azından

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı AsyMeTRiQue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım. Teşekkür ederim uyarın için. Birde bu motoru internetten mi sipariş etmiştin? Öyleyse neredendi hatırlıyormusun? Çadır falan diyorsun ve tam benim motoru alma sebebim gezmek kamp yapmak falan. Fiyatları uygunsa bende senin aldığın yerden alabilirim bu tür malzemeleri. Ayrıca istanbuldaysa kargoya gerek te yok bende gidip alabilirim depolarından yada yerlerinden en azından motoru da bir görme ihtimalim olabilir
    ben motoru istanbulda poyraz motosiklet den aldım sahibinden comda ilanı vardı oradan buldum,motorun yanında bir adet motorsiklet çantası ile motosikleti yaşdan yağmurdan korumak için brandayı da hediye olarak aldım...
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

mustafaferah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco super 8 - KYMCO DİNK 200İ - LİFAN PONY 100
    hayırlı olsun kazasız belasız bının ınsallah
    serdar1547 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motoru istanbulda poyraz motosiklet den aldım sahibinden comda ilanı vardı oradan buldum,motorun yanında bir adet motorsiklet çantası ile motosikleti yaşdan yağmurdan korumak için brandayı da hediye olarak aldım...
    Teşekkür ederim bilgiler için. Bu arada konu dışı olacak ama sizin bölgenin eczaneleri hangi kooperatife bağlı?

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Teşekkür ederim bilgiler için. Bu arada konu dışı olacak ama sizin bölgenin eczaneleri hangi kooperatife bağlı?
    kayseri eczacı odasına bağlıyız.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    ilk kez görüyorum bana göre cbf ve ybr den daha güzel görüntüsü var hayırlı olsun kazasız belasız sürmeler
    not: zevkler ve renkler tartışılmaz

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk kez görüyorum bana göre cbf ve ybr den daha güzel görüntüsü var hayırlı olsun kazasız belasız sürmeler
    not: zevkler ve renkler tartışılmaz
    hem görüntü hem özellik bakımından dediğiniz gibi ybr den ve cbf den üstün bir motosiklet ama insanlar ARORA deyince hemen geri kaçıyor ama ben seviyorum ARORA yı,şu an kullandığımız bir de aroranın cup modeli var bu sene üçüncü senesi motorun ama daha tık demedi ondan sonra geçen yıl boyu da ARORA TİGER 200 kullandım aynı şekilde hiç arıza felan vermedi ama gel bunları japon takıntısı olanlara anlat,neyse boş ver anlatma.

Motosikleti
    hem görüntü hem özellik bakımından dediğiniz gibi ybr den ve cbf den üstün bir motosiklet ama insanlar ARORA deyince hemen geri kaçıyor ama ben seviyorum ARORA yı,şu an kullandığımız bir de aroranın cup modeli var bu sene üçüncü senesi motorun ama daha tık demedi ondan sonra geçen yıl boyu da ARORA TİGER 200 kullandım aynı şekilde hiç arıza felan vermedi ama gel bunları japon takıntısı olanlara anlat,neyse boş ver anlatma.
    eheheh "japoncular" böyle yorumları pek sevmez ama
    Bütün Sosyal Medya Mecralarında DoganLokman işte... lokmandogan.com

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    yorumumda sadece görüntüsü güzel dedim altınada notumu eklemişim zevkler ve renkler tartışılmaz diye ancak üstünlük bakımından aynı kanıda değilim maalesef yani motosikleti bilmiyorum ne desem yalan olur tek bildiğim gördüğüm görüntü olarak cbf ve ybr den daha hoş göze hitap ediyor bana göre.kalite olarak hangisi daha kaliteli orasını araştırmak lazım bilmiyorum.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Arora diyince aklıma YEBERE geliyo yebere, karizmalarını yükseltmeyi düşünüyorlarsa keşke önce şu ybr kopyaları motorlarına yebere demeselerdi. İyiki konuda sözü geçen motorun adı APAÇİ değil

Motosikleti
    Arkadaşlar az önce sitesine girdim tekrar bu modele bakmak için ama değişiklikler gördüm...

Model adı ARORA AR 180-19 ARS olmuş. Ayrıca silindir hacmi 197cc değil 178cc yazıyor! Bu konuda bilgisi olan varmı?

He bu arada hala LET inatları devam ediyor orası ayrı! ehehehe aklıma neler geliyo ya bunlar yoksa LET olayında olduğu gibi ilk seferde 178cc yerine yanlışlıkla 197 mi yazdılar yoksa

ARS eklenmesi kötü olmuş sankim. Fiyatı aynı mı kalacak acaba?

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Arkadaşlar az önce sitesine girdim tekrar bu modele bakmak için ama değişiklikler gördüm...

Model adı ARORA AR 180-19 ARS olmuş. Ayrıca silindir hacmi 197cc değil 178cc yazıyor! Bu konuda bilgisi olan varmı?

He bu arada hala LET inatları devam ediyor orası ayrı! ehehehe aklıma neler geliyo ya bunlar yoksa LET olayında olduğu gibi ilk seferde 178cc yerine yanlışlıkla 197 mi yazdılar yoksa

ARS eklenmesi kötü olmuş sankim. Fiyatı aynı mı kalacak acaba?
    aroranın sitesinde motor hacmi hiç 197 cc yazmamıştı 180 cc yazmıştı zaten faturasında da öyle yazıyor ama motoru 200 cc tıpkı mondialin drift modelinin 125 cc geçipte motorunda 135cc motor olması gibi
    motoru kötülemek için doğru düzgün sebep bulamayınca sanırım aklınıza let olayı geldi
    asr olayı motorda her zaman vardı motorun ön tarafında da yazıyor zaten ama bunu çoğu kişi abs olarak okumuş o farklı
    yıllardır arora kullanıyorum bu arora ilk aroram değil 3 yıl oldu hala cup modeli duruyor daha tık demedi
    1 yıl boyunca tiger 200 modelini kullandım bilmeyenler için diyorum tiger 200 de honda tiger 200 ün kopyasıydı hiç bir problem yaşatmadı bana
    şimdi de tvs nin kopyası denilen ar 180 modelini kullanıyorum makine gayet iyi,kullanımı oldukça zevkli ama bilen bilmeyen herkes yorum yapıyor
    motoru kullanıpta bu motor kötü diyeni duymadım daha hiç... zaten fazla bir kullanıcısı da yok önyargıdan dolayı ama kullanmayıpta olumsuz yorum yapan çok kişi var ama neye dayanarak bu yorumları yapıyorlar anlamadım henüz
    ben tigeri alırkende aşırı olumsuz yorum aldım ama motoruda gittim aldım hiç pişman olmadım 2,900 liraya da sattım motoru kuruş zararım olmadı...ikinci el olarak almıştım üstelik sıfır almamıştım tiger 200 ü

Motosikleti
    aroranın sitesinde motor hacmi hiç 197 cc yazmamıştı 180 cc yazmıştı zaten faturasında da öyle yazıyor ama motoru 200 cc tıpkı mondialin drift modelinin 125 cc geçipte motorunda 135cc motor olması gibi
    motoru kötülemek için doğru düzgün sebep bulamayınca sanırım aklınıza let olayı geldi
    asr olayı motorda her zaman vardı motorun ön tarafında da yazıyor zaten ama bunu çoğu kişi abs olarak okumuş o farklı
    yıllardır arora kullanıyorum bu arora ilk aroram değil 3 yıl oldu hala cup modeli duruyor daha tık demedi
    1 yıl boyunca tiger 200 modelini kullandım bilmeyenler için diyorum tiger 200 de honda tiger 200 ün kopyasıydı hiç bir problem yaşatmadı bana
    şimdi de tvs nin kopyası denilen ar 180 modelini kullanıyorum makine gayet iyi,kullanımı oldukça zevkli ama bilen bilmeyen herkes yorum yapıyor
    motoru kullanıpta bu motor kötü diyeni duymadım daha hiç... zaten fazla bir kullanıcısı da yok önyargıdan dolayı ama kullanmayıpta olumsuz yorum yapan çok kişi var ama neye dayanarak bu yorumları yapıyorlar anlamadım henüz
    ben tigeri alırkende aşırı olumsuz yorum aldım ama motoruda gittim aldım hiç pişman olmadım 2,900 liraya da sattım motoru kuruş zararım olmadı...ikinci el olarak almıştım üstelik sıfır almamıştım tiger 200 ü
    Sen beni yanlış anlamışsın, arorayı kötülemek için bunları söylemedim! LET olayında makara yapıyoruz kötülediğimiz falan yok. Motor performansı ile ilgili hiç bir zaman yorum yapmadım çünkü henüz motoru dahi görmedim buradaki bayiler ellerinde kalmadığını bu ayın sonunda geleceğini söylediler ancak inanın çok fazla inceledim sitesinden olsun

Sitesinde 197cc motor olduğu yazıyordu [buradaki konusunda] da eski resmi göreceksiniz zaten ancak benim sormak istediğim şey model ismine özellikle ARS yazmalarının sebebi yeni serilerde motorun özelliklerini (197cc motor yerine 178cc bir motor kulandıklarından dolayı da olabilir) değiştirmiş olabilirler mi? Yani AR 180-19 modeli ilk partide 197cc olarak üretilmiş satılmış olabilir, ancak daha sonra motor hacmini düşürüp aynı model ismi yerine AR 180-19 ARS adında farklı modelmiş gibi yeni bir seri mi çıkardılar acaba? Benim sormak istediğim bu... Bu konuda bilgisi olan varmı?

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    ben bu motoru alırken bayiye özellikle sordum motor 180 cc mi diye adam yok dedi,200 cc ama ruhsatta 181 cc geçecek(faturada motor cc 181 diye geçiyor) dedi
    belkide motoru 180 cc dir,bayi yanılıyordur.

Motosikleti
    ben bu motoru alırken bayiye özellikle sordum motor 180 cc mi diye adam yok dedi,200 cc ama ruhsatta 181 cc geçecek(faturada motor cc 181 diye geçiyor) dedi
    belkide motoru 180 cc bayi yanılıyor
    Yada yeni seri de özelliklerde oynama yaptılar. Yani sizin motor 197cc AR 180-19 ama yeni seri AR 180-19 ARS eklenmiş olarak 178cc çıkıyor olabilir...

Yada faturalarda 181 gösterttik sitede neden 197 yazıyoruz bu başımıza sorun açmasın düşüncesinden de sitede bunu değiştirmiş, ama aslında ustanın dediği gibi 197cc olarak üretmeye devam ediliyor olabilir... Bunu bi araştırmak lazım acaba gerçekten 178 ile mi değiştirildi motor...

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    oynama yapacaklarını sanmıyorum motorda...
    dediğiniz gibi ruhsatta farklı,sitede farklı olmasın diye yazılmış olabilir ya da bu motor gerçekten 180 cc ama bayi bana 200 cc demişti

Motosikleti
    Dur bakalım ay sonunda Poyraz'a gidicem yeni seri geldiğinde. Bana ustalarının birinin de bu motordan aldığını ve şu anda hala kullandığını, yeni siparişlerin gelmesini beklemek istemezseniz gelir ustanın motorunu da görebilirsiniz çalışır halde de bakabilirsiniz demişti... Yeni siparişleri geldikten sonra bir bayiye gideyim ustanın motoruyla yeni gelen motorları kıyaslayayım aralarında fark var mı bir de ben bakayım. O zaman anlarız motorda değişiklik yapmışlar mı yoksa bu fatura ve site farklılığı ortadan kalksın diye mi yapmışlar...

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    istek üzerine yüklüyorum

Thisfalse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan Yok
    Çok teşekkür ederim serdar bey. Gayet şık duruyor ledler. Güle güle kullanın

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

bu da yan taraftan ama çok parladığı için böyle duruyor resimde

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)