Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bugün de ölmedim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tekeri şişiriyorum 1 sn
    Şuan o kadar çok sinirliyim ki klavyeye sert basmaktan tuşlar içine kaçacak diye korkuyorum
    Az önce woslvogen Kedi markalı araca çarpmaktan son anda yırttım:@
    olay şöyle oldu çift şeritli yolda adam karşımda sinyal veriyor ara yola girecek ben hızlı geliyorum nerden baksan 70-75 selektör yaptım buna beklesin diye.
    Bu adam birden karşıya atladı karşıdada ordan çıkan bir arabayla burun buruna geldiler bu sırada ben yavaşlamaya çalışıyorum zar zor sola kırdım karşıdan gelen minibüse çarpmadan hemen şeridime geçtim.Evet belki şuan hastanedeydim santimlerle kurtardım. böyle davarlara çok dikkat edelim çok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozcanaykul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyük geçmiş olsun bende bu durumu bi kaç kez yaşadım.Artık Araç sürüleri Motosikletleri de trafıkte araç yerine koyun...

Motosikleti
    tekeri şişiriyorum 1 sn
    sağol kardeşim Allah razı olsun

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    Allah korumuş mert kardeşim çok dikkatli ol çok öküz var yollarda
    meto322 bunu beğendi.
    siz biyerlere gitmek için arabanıza binersiniz, biz ise motorumuza binmek için biyerlere gideriz... E.C.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Geçmiş olsun. Ben bütün sürücüleri bilinçsizmiş gibi görüyorum, ona göre hareket ediyorum.
    Çünkü memleketin her tarafı bunlarla dolu. Kendi iyiliğim için en güvenli yol bu.
    meto322 ve Esrarengiz03 bunu beğendiler.

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    yaklaşık olarak olayın aynısını ben de yaşadım az önce. ama ben hatamı kabul ettim biraz hızlıydım. allahtan çakılda sürmeye alışığım da birden yol kenarındaki çakıllı topraklı yere girince dengemi kaybedip düşmedim. selektör falan dinlyemiyorlar en garantisi bizi görmemişler gibi davranmak
    meto322 bunu beğendi.
    İdare-i maslahatçılar, devrim yapamazlar.
    M. Kemal ATATÜRK

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Çok geçmiş olsun. Arabalar bizi fark etsin demeden önce siz onların yapabileceği öküzlükleri hesaba katıp ona göre giderseniz kazaları minimum seviyeye indirebilirsiniz.Kaza yaptıktan sonra dibine kadar haklı olsanda olan biz motosiklet sürücülerine oluyor

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    bu gün dilovası-derince arası (kocaeli) bi kamyonun yanından geçerken dorseyi veriyodu az kalsın bana sanki ona agır geldi ben çekecem. korna çalıncada gülüyo şerefsiz
    ozcanaykul ve azizsele bunu beğendiler.
    siz biyerlere gitmek için arabanıza binersiniz, biz ise motorumuza binmek için biyerlere gideriz... E.C.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şehir içinde neden 75 ile gidiyorsun? Canını neden başkasına emanet ediyorsun? Suç senin başkasına mok atma. Sürüşünü bir an önce gözden geçir ve gerekli eğitimleri al. Dost acı söyler. Eyvallah.
    umurcan bunu beğendi.

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    geçmiş olsun inşallah bu duruma birdaha düşmessin yukarıda bir arkadaşta söylemiş en güzeli bizi görmüyormuş gibi davranmak trafik kurallarına uymak
    meto322 bunu beğendi.
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

Motosikleti
    tekeri şişiriyorum 1 sn
    Sövmekten başka bir şey gelmiyor elimizden..[COLOR="Silver"]

Ezilmemek için Reşitcim.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ezilmemek için şehir içinde 75 ile gidiyorsan motosiklet seni bırakmadan sen onu bırak.

ozcanaykul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aranel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Arabalar bizi fark etsin demeden önce siz onların yapabileceği öküzlükleri hesaba katıp ona göre giderseniz kazaları minimum seviyeye indirebilirsiniz.Kaza yaptıktan sonra dibine kadar haklı olsanda olan biz motosiklet sürücülerine oluyor
    Öyle değil kardesim bide gözümün içine baka baka yola çıkan öküzleri kastemiştim. geldiğimi göre göre yola çıkanlar

Motosikleti
    tekeri şişiriyorum 1 sn
    Ne yapmaya çalışıyon kardeş sen ben 75 le giderken arkamda ki arabalar benim dibime kadar yanaşıyor yavaş gidilmiyor anlatamadım galiba sana ? İşlek cadde.Kaldırama mı çıkıyım yayalar la birlikte mi gidiyim napiyim Allah aşkına?
    ozcanaykul bunu beğendi.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    geçmiş olsun öncelikle...siz istediğiniz kadar kurallara uyun ama diğerleri uymadığında hiç bir boka yaramıyor senin çaban...
    ondan dolayı kendini tam olarak güvende hissetmediğin yerlerde bir bisiklet gibi gitmekte fayda var eğer yol boş ise ve oralarda ara yolda yoksa bas derim basabildiğin kadar ama en hafif ayrıntıyı bile atlamak sana zarar verir...
    ben trafikde tüm sürücüleri motosikleti takmazlar diye hareket ederim yol benim hakkım olsa dahi onun hakkıymış gibi davranır hızımı keserim gerekirse durur tekrar hareket ederim
    sende öyle yaparsam güneydoğudaki askerlik psikolojisinden kurturlursun diye umut ediyorum
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    tekeri şişiriyorum 1 sn
    Çoğunlukla öyle yapmaya çalışıyorum Serdar bey.Görünmezmişim gibi kullanıyorum,teşekkürler
    serdar1547 bunu beğendi.

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    geçmiş olsun

Motosikleti
    Bisiklet
    Geçmiş olsun kardeş

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    geçmiş olsun. nedense yollarımız bu gibi öküzlerle dolu. bunun dışında yolun yapısından ya da araçların ön direklerinden gerçekten de görülmüyoruz.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun ancak sizde hatalisiniz sellektor yaptım deyip aynen devam etmememiz gerekir karşıdaki o an dalgın olur ya da umursamaz bunu bilemeyiz onun için en kötüyü hesap edip ona göre kendimizi ayarlamamiz gerek kaza olduktan sonra kimin haklı olduğu önemli değil
    fbcino ve meto322 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)