Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankarada motorsiklete tüp takan yer var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    arkadaşlar ankara da motorsiklete tüp takan yer var mı?
    varsa eger bilgimiz olsun. taktırmak isteyen arkadaşlar da bilgiden faydalanır.
    Rüyaları gercekleştirmenin en iyi yolu UYANMAKTIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bırak ankarayı ülkemizde takan tanımıyorum.

GeNç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    Mutfak tupumu taj
    Kicaksiniz ahahahaa birakin yaaa
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Konu egzoz tüpüyse baya yer var takan

Komutan1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Ben Konyada görmüştüm. Scooter motora takmışlardı. Piknik tüpünü topcase olarak montajlamışlar ve kamufle etmişlerdi. Karbüratöre giden lpg yi ısıtıp gaz hale çevirmek için ise egzoz borusunu kullanmışlardı. 5 Tl gaz ile 120 km felan gittiğini iddia ediyordu. Amaaaa motor bulunduğum tamirhaneye geldiğinde kendimi güvenli hissetmedim ve orayı terk etmiştim. Doğrudan felakete açılan kapı gibiydi. Asla tavsiye etmiyorum...

Motosikleti
    Calibre 250cc
    Ciddi ciddi takdrcaksan bana ulaş 1-2 tane bizm sitede tüp takanlar var onlara sorabilirm istersen dostum numaranı adını ve motorun markasını atarsan daha kolay öğrenirim

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    piknik tüpü yerine otomobillerde kullanılan tüp takılırsa, darbe ve ya kaçak anında gazı kesen parçalar kullanılırsa ve adam gibi monte edilirse gayet de kullanılır. forumda bir iki kişi bu işle ciddi şekilde uğraştı. binlerce kmdir kullanan biri var. özelden mesaj atıyorum, başlığa yazı da yazmayacaktım forumun iyice cılkı çıkmış çünkü. aylardır girmiyorum bile. ne biçim yer oldu burası?

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    yapmayın etmeyin arkadaş. arabayla bir değil motor, durduğu yerde kayıp devrilebilen bir makineye top case yerine tüp takmaktan bahsediyoruz. Direk füyeze otur ateşlesinler aynı şey bence.
    mc_shekil ve aladdin bunu beğendiler.

Motosikleti
    Zx6R Geliyor...
    bu bize adminlerin şakası mı?

omeruby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZNU
    Tüp neden patlasın ki çarpmayla ateş olmadan. Hadi kaza yaaptın sürtündü yerde motor asfattan kıvılcım çıktı tüp parçalandı patlattı. O sırada biz zaten motorun üstünde olmayacağız arabada sıkıntılı kabin içindeyiz ama motorda zaten en ufak kazada üstünden atıyor motor.

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    illa patlaması gerekmiyor 7 barla sıkıştırılmış lpg 'den bahsediyoruz. o tankın çatlaması bomba etkisi için yeterli.

Motosikleti
    ybr 125
    akılmantık işi degil bikere tüp takan adam 30 kişinin tüpünü takdı diyelim mutlaka30 kişi içinden biri mutlaka motoru düşürürek veya biyere çarparak patlatır ve ayrıca çevreye zarar verir onu bırak 2 tekerlegin motoru araba gibimi sanki dayansın 1 ay sonra o motor iflah olmaz

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Tupden cam kavanoz gibi bahsetmenizi anlayamıyorum. En ufak çarpmada patlayacakmış gibi düşünmeyin.

Araçlar için üretilen lpg tankları ( basınçlı kaplar ) belirli standartlara sahip olmak zorundalar. Bu standartları karşılıyorsa endişelenecek birşey yok.

2. önemli olan bağlantılar ve emniyet techizatı. Bu ekipmanlarında belirli standartları var. Doğru uygulandığı sürece benzin deposundan daha emniyetli.

Türkiyede yasal düzenlemesi henüz yok. Kontrol edecek bir birim de yok.

İnsanlar kafasına göre birşeyler yapıyor.

Türk insanının ve o sanayi ustalarının birşey olmaz zihniyetini düşündükce TR de uygulanmasının sakıncalı olduğunu unutmamak lazım. Yani ankarada falanca sanayide felancı usta yapıyor olabilir. Buna şaşırmam. Gidip ona güvenip yaptıranın aklına şaşarım.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)