Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bi yardimci olrsaniz sevinirim ,

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suanlık yok
    Oncelikle herkese gunaydin 1500 tl bi butcem var scooter tarzi ibi motor istiyorum 0 yada 2ci el ekipmanlarim hazir , motora ayirdigim para 1500 tldir yardimlarinizi ve onerilerinizi bekliyorum herkese hayirli bir gun olmasi dilegiyle simdiden tessekurler
    sistematik'' bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    1500 liraya iyi markaların ikinci elleri çok düşük modelli olur.

Çinli arkadaşların ikinci elleri de 1500 e değmez

En iyisi 0 yada 0 a yakın çinli scooterlar almak

1000-2000 km arası 100 lük scooter bulunur o fiyatlara

2. el temiz almanın avantajı plaka masrafı olmaması- 0 alırsanız da kk taksitli alabilirsiniz

Bende dolphin 100 var muadilleri motoran vento- mondial loyal e bakabilirsiniz
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

Motosikleti
    Suanlık yok
    Iyi marka zaten istemiyorum butcemiz belli , tessekurler yinede

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE 2013
    mondial 150 zc yi düşünürmüsün,? hiç fena değildir

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    sıfıra yakın mondial tavsiye ederim benzerlerine göre parçaları ucuz + km ye aldanma çok kolay oynayabiliyorlar, motorun gidişine, görünüşüne göre karar ver

Motosikleti
    Mondial 125 Mg Classic | T.A. Tuning farkıyla
    Merhaba KemaL*

Sıfır km bir motor düşünürsen yani bence 1500 liraya 2.el almaktansa 1900 liraya 0 km almak daha mantıklı kardeşim sonuçta o motoru kim nasıl kullandı allah bilir ben sana istisnasız Lifan Tay100'ü (Diğer adıyla Lifan LF100-A) öneririm
    Lifan Tay100'ün en önemli ve kendisini diğer cup motorlardan farklı kılan özelliği 3 subaplı (2 egzoz 1 emme) olmasıdır, 3 subap özelliği ile sınıfının en güçlüsü , yakıtta cimri , silindir hacminin 100 cc olması vergiden muaf olması demektir yani her 6 ayda bir vergi ödemene gerek kalmayacak

Ben senin için Lifan'ın 2013 e-kataloğunu bir tık kadar yakına getiriyorum bu linkten inceleyebilirsin = http://lifan.com.tr/katalog/#/Lifan Motosiklet/4-5

Ve bu da kullanıcılarının Lifan Tay100 hakkındaki yorumları = http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/78784-cub-lf100-a.html
    http://www.motosiklet.net/forum/commuter-cup-moped/83782-lifan-tay-100-a.html

Umarım bi yardımım dokunmuştur kardeşim
    [COLOR="#0000FF"][B][I][U]4 TekerLek [COLOR="#000000"]bedenini[/COLOR] , 2 tekerLek [COLOR="#FF0000"]ruhunu[/COLOR] hareketLendirir...[/U][/I][/B][/COLOR]:bounce::bounce::bounce:

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Plaka masrafı ne kadardırki mesela 2 el bi motosiklet alıyorsun noterde satışına 100 lira gitse

Sıfır aldığında yeni plaka çıkartmakta 200 tl tutsa pek bir zarar yok gibi yw 100 tl hiç bir şey sıfır sıfırdır

sSameT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim 2. el alırken dikkat et km sine belki düşürmüşlerdir km sini öle yapabilirler çızık ne varmı yada boya gibi şeyler kullanılmışmı onlara ne dikkat et kaza yapıp yapmadığı için ondan boyasına dikkat et ama bence 0 al derim paranı birazdaha biriktir yada taksit yap 0 al derim çünki o adam o motoru nasıl kullandı, bide sana şunu demek istiyorum ama fikrin senin fikrin aklında olsun diye söliyorum mesela 2. el bi motosiklet aldın demi satan kişi 20 bin km gitti belki az belki çok demişimdir sonra da km sıfırlar gibi azaltırsa bide sana km belli olmadan satabilirler onları göz önüne alarak bak iyi incele al oke kardeşim
    utkan35 bunu beğendi.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir.
    Ehliyet: A2 (01.10.2015)
    Motosiklet: 125 Mh Drift

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    kardeş 2.el 1.500 TLye çin malı bişey bulursun onlarında kaportaları filan kırılmıştır hep sonra aldığına pişman olursun biraz daha biriktirip 0 al derim yinede karar senın haa bende 2.el cup aldım 400 TLye masraf çıkardı sattım o yuzden diyorum hele anlamıyorsan motordan illet eder seni sürekli sorun çıkartır

Motosikleti
    Suanlık yok
    Rkadaslar herkese tessekkur edrim yorumlar icin yavastan 0 motora kaydim bakalim hayirlisi
    sistematik'' bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125 Mg Classic | T.A. Tuning farkıyla
    Alıntı KemaL* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rkadaslar herkese tessekkur edrim yorumlar icin yavastan 0 motora kaydim bakalim hayirlisi
    hayata "0" dan başla kardeşim :D
    yürekçe bunu beğendi.
    [COLOR="#0000FF"][B][I][U]4 TekerLek [COLOR="#000000"]bedenini[/COLOR] , 2 tekerLek [COLOR="#FF0000"]ruhunu[/COLOR] hareketLendirir...[/U][/I][/B][/COLOR]:bounce::bounce::bounce:

Motosikleti
    Suanlık yok
    insallah bakalim

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Cub motorlara bir baksan.Hem az yakar parçası da daha uygundur.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

0 etkisiz derler ama 0 herşeyin başlangıç noktasıdır kardeşim bence 0 al derim kardeşim. Sorun ne yaşamadan 0. el al garantili parça değişmiş mi değişmemiş mi derdinde olmaz rahat kafanla sürersin kardeşim.

Motosikleti
    Suanlık yok
    Evet 0 alicam arkadaslar simdi bana 1500 tl ye kadar 0 bildiginiz bi motor varsa link atin

kardeş baktım şimdi 1500 fiyatlara göre şunları buldum: Kuba Leopar 100, Kuba Hasat, Kuba XY100-E CUP diye bişey, Kuba Leopar 100, Bunları Buldum Kardeşim Senin İçin Araştırdım Hepsini Şimdilik Bunları Bulabildim. Tekerin Düz Basar İnşallah, Allah Kazasız Belasız Sürüşler Nasip Eder İnşallah Herkese, Şimdiden Hayırlı Olsun Allah Olmayanada Verir İnşallah Kardeşim.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    O fiyat aralığında Sıfıra yakın 100lük vergisiz Cuplar alabilrsin Debriyaj olayı gene yok Sadece hızlandıkca vites atacaksın tavsiyem Cup olur
    Linki İncele Hepsi sıfır ve arada Cup ve Scooter da var
    http://www.sahibinden.com/motosiklet...&a269_min=2012
    Sado

Alıntı sSameT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş baktım şimdi 1500 fiyatlara göre şunları buldum: Kuba Leopar 100, Kuba Hasat, Kuba XY100-E CUP diye bişey, Kuba Leopar 100, Bunları Buldum Kardeşim Senin İçin Araştırdım Hepsini Şimdilik Bunları Bulabildim. Tekerin Düz Basar İnşallah, Allah Kazasız Belasız Sürüşler Nasip Eder İnşallah Herkese, Şimdiden Hayırlı Olsun Allah Olmayanada Verir İnşallah Kardeşim.
    Arkadaşımız sana güzel alternatifler sunmuş.Bunlar arasından yeni başlayan için leopar 100 ü tavsiye ederim çünkü bende kullanıyorum hala.Vites sıkıntısı çok az gazı kes vitesi at sonra bas gaza devam basit iş.Düşsen bile sana birşey olmuyor çünkü küçük bir zararı dokunmaz maximum sıyrıklar olur biraz ama kırık kemikten iyidir.yakıtıda iyi , kalkışıda baya iyi tam yeni başlayan.ama baştan uyarıyım sinyaller en ufak şeyde kırılıyor 1 senede 6 kere sinyal değiştirdim.ama malzeme ucuz 2 sinyal 10 lira.Ama 2. el alırsanda dış aksamı boşver alt motoru bir ustaya göster öyle al.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    1.5 sene geçmiş,baştan uyarmanada gerek kalmamış

Tvs nin 75 lik scooter modelini oneririm. Kesinlikle bi çinli degildir.
    Az yakar titremez sıkıntı cikarmaz cikarsada parcasi surusune bereket ve pahalida değil.
    Neye dayanarak soyluyorsun dersende kendim 2 tane kullandim bundan suandada var kullaniyorum.
    Hatta suandada satilik dusunursen ulasabilirsin. Biraz reklam vermek gibi oldu ama :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)