Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hyosung 250 veya ktm duke 200 almayı düşünüyorum bu konuda bilgilendiriseniz seviniri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gilera runner
    hyosung biraz daha diri duruyor 600cc ye benziyor honda cbr 250 daha sönük duruyo o yüzden hyosung dikatimi çekti kore malı olmasından dolayı biraz çekiniyorum bu nedenlerden dolayı duke 200 daha iyi gibi geldi yorumlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    Duke 200 süper bir fikir olur yanlız çok atik bir motosiklettir eğer tecrübe yoksa DUKE 125 al derim ama DUKE süperdir DUKE candır

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bu konuda yazılmış çok fazla yorum var. Forumda ararsan kafandakı soruların cevaplarını fazlasıyla bulabılecegın gıbı birçok bilgide edinebilirsin.

Sana özel yazılmasını bekleme. Sen okumaya uşenme zira insanlar aynı şeylerı defalarca yazmak zorunda değil.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Umarım ikisinin birbirleriyle ne kadar zıt noktada durdugunu biliyorsunuzdur.Birisi racing motoru alabildigince rahatsız edebilecek sürüş konumu ve yorma getirisinin yanında yol tutuşu ve hız konusunda üstün iken diğeri tam bi eğlence makinası ve rahatlık abidesi diğerine göre.İki motorunda sayfalarca kaynağı var forumda araştırırsanız rahatlıkla bulabilirsiniz.

Motosikleti
    gilera runner
    daha önce cross motor kullanmıştım 125lik şimdi scooter kullanıyorum 180 lik şimdi yeni bi motor alırsam uzun süre değiştirmemeyi düşünüyorum onun için arayışlardayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

forumlarda genellikle motorların özelliklerinden bahsedilmiş bakınıyorum yine ama

Alıntı recep-burak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce cross motor kullanmıştım 125lik şimdi scooter kullanıyorum 180 lik şimdi yeni bi motor alırsam uzun süre değiştirmemeyi düşünüyorum onun için arayışlardayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

forumlarda genellikle motorların özelliklerinden bahsedilmiş bakınıyorum yine ama
    Forumun markalar bölümünde içeriklerde her şeyinden bahsedilmiş hız parça fiyatı servis aralıgı iyi kötü yönleri aradığınız 2 motor hakkında herşey mevcut.

ahmetant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xciting 250 i
    http://www.izlesene.com/video/250cc-karsilastirma/6905938
    250cc Karşılaştırma
    Bence bu videoyu izlemelisin,az çok fikir edinebilirsin.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Hyosung diri duruyor 600cc ye benziyor, Honda CBR daha sönük duruyo... Duke 200 daha iyi gibi geldi...
    Bu durumda Duke, Honda CBR250' den daha mı diri duruyor? Bu ikilinin senin gözünde 600 lük duranı Duke mü yani Ne demek istediğini tam anlamadım :/

Yinede yorumumu yapayım, Duke alırsan servise işin düşmediği sürece yüzün güler
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Ağırlıklı şehir içi kullanım ve çok uzun olmayan geziler yapıyorsanız ktm çok daha mantıklı ve eğlenceli olacaktır.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    ktm diyorum ben

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Son zamanlarda herkeste bi duke merakı oluştu ben dahil Piyasadaki tüm motorları toplasan bi keytiem etmiyor bunuda unutma
    philetoaster bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son zamanlarda herkeste bi duke merakı oluştu ben dahil Piyasadaki tüm motorları toplasan bi keytiem etmiyor bunuda unutma
    Haha Unutma ki en iyi gösterge de onda..
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KTM'ye yetecek paran varsa ve başka marka alırsan sonradan keşke dersin. Ama KTM alırsan iyi ki bunu almışım dersin.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    hyosung biraz daha diri duruyor 600cc ye benziyor honda cbr 250 daha sönük duruyo o yüzden hyosung dikatimi çekti kore malı olmasından dolayı biraz çekiniyorum bu nedenlerden dolayı duke 200 daha iyi gibi geldi yorumlarınızı bekliyorum
    Dostum sen ne istiyosan onu al ama kore malından neden çekiniyorsun anlamadım.Adamların dünya devi markaları var samsung,lg,hyundai,kia ,ssangyong hatta chevroletin bir çok modeli bile kore de üretiliyor
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Motosikleti
    gilera runner
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sen ne istiyosan onu al ama kore malından neden çekiniyorsun anlamadım.Adamların dünya devi markaları var samsung,lg,hyundai,kia ,ssangyong hatta chevroletin bir çok modeli bile kore de üretiliyor
    hyosung vitesi arıza veriyomuş bide crank çatlatıyo dediler çelişkide kaldım

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    hyosung vitesi arıza veriyomuş bide crank çatlatıyo dediler çelişkide kaldım
    ben 2 tane hyosung kullandım bizimkiler niye çatlatmıyo ayrıca forumda 70.000 km yapan hyo kullanıcaları var.Sana kim dediyse sallamış.Çok zorlarsan honda da kawasaki de krank kırar hatta örnekleri de var forumda.
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)