Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor şeçimi (yardım)

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    merhaba arkadaşlar
    bir yıldır beraber olduğum arora tiger 200 ümü elde olmayan sebeplerden dolayı satmak zorunda kaldım aslına bakarsanız sattığıma da çok pişmanım(üç gündür uyku uyayamıyorum)...neyse asıl konuya gelecek olursak üç gündür motorum yok ve ben şimdi lifan 150 discovery almak istiyorum ikinci el buldum bir tane fiyatı da uygun ve ben lifan 150 kullanıcı yorumlarını baştan sona kadar okudum olumsuz yorum yok tıpkı tiger 200 de olduğu gibi...şimdi bu motoru bilenlerden,tanıyanlardan yardım istiyorum...lifan 150 discovery nasıl bir motordur?lütfen bunu alma ybr al demeyin,ybr ye ayıracak param yok...ben çinli motorları seviyorum...motorla öyle uzun gezilere çıkacak biri değilim işten eve,evden işe ve hafta sonu gezileri felan ama yılda bir 300(+/-) km gezebilirim.
    söz sizde....
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hornet 650
    Bir arkadas bana cok tavsiye etmisti ben motoru almadan once. Titresimsiz makina iyi kaciyo falan diyordu ama 2. Eline dikkat edilmesi gerektiginide ozellikle belirtmisti. Pek bi yardimim dokundugu sanmiyorum ama aklinda bulunsun

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    serdar abi, fikrini etkilemek istemiyorum ama Discovery ile yani Lifan LF150-9J ile özellikleri aynı olan Lifan LF150-2 var. Hem tipi muhtesem hem de Discovery'den daha torklu. 1nM fark var arada. bence onu al derim cok daha guzel olur. sadece tavsiye veriyorum motosikletlerle ilgili bi bilgim yok
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Anlaşılan istediğiniz motosiklet hakkında pek bilgi sahibi üye yok. Ya da var da çok ilgisizler.
    Herhalde yakınınızda bir yerlerde bu motosikleti satan biri var. Başka seçenek sunmadığınıza göre.
    Bende prince'i almadan önce bir arkadaşım cbf'sini satıyordu ama motosiklet içime sinmedi.
    2006 model, 20.000 km'de falandı. Muhtemelen km doğru değildi. Bende gittim sıfır prince aldım.
    Demem o ki; binin, bir tur atın, hoşunuza giderse, kimseye bakmayın alın. Tabi deneme fırsatınız varsa...

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlaşılan istediğiniz motosiklet hakkında pek bilgi sahibi üye yok. Ya da var da çok ilgisizler.
    Herhalde yakınınızda bir yerlerde bu motosikleti satan biri var. Başka seçenek sunmadığınıza göre.
    Bende prince'i almadan önce bir arkadaşım cbf'sini satıyordu ama motosiklet içime sinmedi.
    2006 model, 20.000 km'de falandı. Muhtemelen km doğru değildi. Bende gittim sıfır prince aldım.
    Demem o ki; binin, bir tur atın, hoşunuza giderse, kimseye bakmayın alın. Tabi deneme fırsatınız varsa...
    aslında bu motorun aynısını kullanma imkanım olmuştu zamanında beş dakika felan aklımda olumsuz birşeyi kalmadı da yine kullanıcılarından duymak istedim
    dediğiniz gibi motor yakınımda sayılır fiyatı da uygun ondan dolayı seçenek sunmadım birazda bütçe kısıtlı aslında ondan dolayı...
    dediğiniz gibi yapacağım geniş bir tur atarım hoşuma giderse alırım yoksa bütçeyi artırmak gerekecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serdar abi, fikrini etkilemek istemiyorum ama Discovery ile yani Lifan LF150-9J ile özellikleri aynı olan Lifan LF150-2 var. Hem tipi muhtesem hem de Discovery'den daha torklu. 1nM fark var arada. bence onu al derim cok daha guzel olur. sadece tavsiye veriyorum motosikletlerle ilgili bi bilgim yok
    dediğin motorda güzel ama şimdilik fazla açılamayacağım beni idare edecek bir motor lazım...teşekkürler...bulduğum motor ikinci el fiyatı da yi yoksa motora ara vermem gerekecekti ama ara vermek istemiyorum
    ugrgnr bunu beğendi.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)