Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

aranızda büyük motorla başlayan var mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben 7 Aydir 150 Lik Bir Scooter Kullaniyorum Ayni Zamanda Clio Sport (160 Beygir Gucu) Bir Arabam Var.
    Inanilmaz Derecede Yamaha Fazer 600 (naked) A Tutulmus Durumdayim. Scooter Dan Sonra Direk Bu Motora Gecmek Istiyorum. Sizce Bunu Yapmali Miyim? Ara Model Almak Istemiyorum. Hic Ara Model Almadan Guclu Bir Motorda Baslayan Var Mi Aranizda??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zehirrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yokkk:((((
    dırek 600cc motorlarla baslayan arkadaslar vardı ama ben pek tavsıye etmem sana haluk bence bırden bıre deılde kademe kademe gec belkı almak ıstedıgın motoru alır kullanabılırsın ama hayat bu rıske atmaya gelmez 250cc lık vıteslı bır motor kullan once sonra gecersın
    [B][I][/I][/B]KULDAN BELA GELMEZ HAK YAZMADIKÇA HAK BELA VERMEZ KUL AZMADIKÇA

jeorcun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bizimde olur bitane be!..
    bu ne şimdi.2. sayfada bu konunun aynısını bugün açmışsın zaten.

tamamda ara bir motora para harcamak istemiyorum birincisi bu ikincisi ise ötvden etkilenmek istemiyorum..alacagım motorun kesin sıfır olmasını istiyorum ki şimdi 0 250cc lik bir motor alsam bir sürü vergi vercem falan filan neyse ya ben vaz geçtim almıcam benim hayatımda boyle karma karışık şeyler olmamalı...alcam bin tane dert bu kadar zor olmamalı

göremedim onu

Alıntı jeorcun adlı üyeden alıntı
    bu ne şimdi.2. sayfada bu konunun aynısını bugün açmışsın zaten.
    ya bulamadım onu ben kaldırıldı sandım ben neden goremiyorum.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı halukyalman adlı üyeden alıntı
    tamamda ara bir motora para harcamak istemiyorum birincisi bu ikincisi ise ötvden etkilenmek istemiyorum..alacagım motorun kesin sıfır olmasını istiyorum ki şimdi 0 250cc lik bir motor alsam bir sürü vergi vercem falan filan neyse ya ben vaz geçtim almıcam benim hayatımda boyle karma karışık şeyler olmamalı...alcam bin tane dert bu kadar zor olmamalı
    Valla çok güldüm, halukyalman. Sen çok yaşa emi !

1 yıldır bu siteye üyeyim, ondan önce de 1 yıl kadar üye olmadan takip ettim.

İlk defa yazının ortasında fikir değiştiren birini gördüm.

Bu forumda gördüğüm en orjinal yazı....

Not: hala gülüyorum, gözümden yaş geliyor
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    dostum bende hızlı bi makine istiyorum ama su an 200 cc lik bir scooter ım var iyice kaşarlanıp seneye bi ölüm makinası almayı düşünüyorum...
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Tabi başlarsın ama yakın zamanda clio sport(160bg) i satıp bir engelli arabası alma ihtimalin yüksek.

tamam kesin almıyom ne bu ya...bu kadar tehlikeli mi bu alet!

jeorcun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bizimde olur bitane be!..
    vazgeçme arkadaşım olurmu öyle şey ya.bu arada buda açtığın başlık.
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11337

crazy_mc_recep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben direk büyük motordan başladım ama iyi şekilde öğrenene kadar hız yoooooook

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Buradaki küçük hacimli motor kullanan herkesin sadece parası yettiği için bunları sürmek zorunda kaldığını düşünüyorsan yanılıyorsun

al işte burda da ikilem bazı kişiler al diyor bazılar ise alma diyor...direk büyük motordan baslayıp kaza yapmayanlar var yapanlar da var nasıl iş bu ya...kaldı ki scooter ı 7 aydır kullanıyorum ben ya. oldukça da iyiyim...AKİRA iyi moral veriyorsun yanii

ya ben paradan bahsetmedin akira ya ...ama ben boyle zart zurt vergiye para vermek isten bir adam degilim 0 alınca biliyorsun otv oduyorsun kaldı ki şimdi iyice artacak ben bir fazer naked kapatsam iyi olur aynı zamanda da scooterdan sonra geçiş yaparım diyorum ...ara motor zaman kaybı ve aynı zamanda para kaybı ...300 500 milyon olsa neyse 4 milyar atacak ya

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Sana benim taktiğimi anlatayım gittim bir adamdan rica ettim tamir için gelmiş bir motoru çalıştırdı (race motorları pek sevmediğim için markalarını ezberlemem). aldım elime gidonu devir saatini sabit tutmaya çalıştım ama nafile o motorun gücü gözönüne alındığında 1000 devirlik oynama en az 20 bg fark eder (şu anda kullandığım motorun gücünden fazla). Geçenlerde başka bi motorda denedim biraz gelişme var ama daha çok yolum var biliyorum. İstersen bi dene kendini test et

İYİ fikir

benim akrabam var onda istedigim motordan var...senin dedigin taktigi aslında kullanabilirim... sabit tutmak derken kontrollu gaz vermekten mi bahsediyorsun?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Hayır mesela 7000 devirde sabit tutmaya çalış. Hatta madem akrabanın motoru var rica et birinci viteste biraz kullan bakalım ne anlatacak sana. Avuçlarının içi ben gibi terlemeye başlayacakmı.

Motosikleti
    vespa px 150
    kademeli git derim ben

maviş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki bandit 1200 s (2004)
    haluk kardeşş içinden geldiği gibi davran ..kendine güveniyosan al bi 600 lük çık yollara..full koruma ve dikkat sanırım işide biliyosun ama kullandığınla alıcağın makinelerin kıyaslamasını yapp

Real Paşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 400
    kendıne guvenıyorsan baslayabılırsın... bende 1000 cc yamaha ile baslamıstım....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler