Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

alibaba.com / aliexpress.com dan Alışveriş Yapan Var mı? Eldiven Sipariş Ettim..

Motovento
    REKLAM ALANI
    DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldın rahatladın tabi
    bizimkide gelsinde yeni ufuklara yelken açalım gerçi ebaydan fm transmitter aldım türkiyede 100 lira civarı 17 dolara aldım
    body armor fiyatına göre güzel ucuz koruma olması hiç korumama olmamasından iyidir.
    hakikaten öyle oldu

Bide bu kadar hızlı geleceğini tahmin etmiyodum doğrusu

fm transmitter derken 100 liraya nasıl bir transmitmiş usta link atsana

sıradaki alışverişim body armor olacak ellam ama biraz var ona
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bluetootlu en küçük fm transmitter bile 79 liraya bulabildim
    http://www.ebay.com/itm/1-5-Car-MP3-Bluetooth-Player-FM-Transmitter-SD-MMC-USB-Remote-Control-Silver-/221043447805?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash= item33773757fd bunuda sipariş ettim 17 demiştim ama 13.99 dolarmış

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aliexpress, alibaba'nın bireysel alışveriş versiyonudur...
    aliexpress,newfrog,dhgate,dx tabi bir de ebay...bunlar benim sürekli kullandığım sitelerdir..şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım..ürünlerim de bir grup hariç 15 gün içinde elimde oldu hep..o grup ise yılbaşı tatiline denk geldiği için 1 ay sonra elime geçti.sanal kart kullanmanız tavsiye edilir..çin menşeili siteler paypal kabul etmiyor.ama ebay gibi siteler için paypal büyük rahatlık.yurt dışı alışverişi yapacak arkadaşlara paypalı şiddetle tavsiye ederim.bu arada 150 avro olan sınırı devlet babamız 100 dolara indirdi bilginize..
    100 dolara kargo da dahil mi?

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Milletin kargosu en geç 15 günde geliyor. Benim kargo bu gün 28. gün, hala bir haber yok.
    Barkod numarası mailime de cevap vermediler. Paypalden iade talep edebilir miyim?

Motosikleti
    şimdi bir sitede okudum fiyatı ne olursa olsun elektronik cihazlar gümrükten geçmez gümrükte takılır yazıyor.
    gümrükte taılırsa vergimi ödeniyor gerimi gönderiliyor size tel ilemi ulaşıyorlar.toplam 10 15 dolarlık ürün için ne kadar ödenir.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Elektronik cihazlar nasıl geçmiyor.
    Geçen yaz 650 ve 380 TL değerinde fotoğraf makinası aldım.
    ebay den biri ingiltereden biri amerikadan geldi. hiç bir sorun yaşamadım. gerçi biri DHL biri fedex ile geldi.
    Türkiyedeki değerleri o zaman 1.300 ile 670 TL idi. ben yarı fiyatına aldım. kendime ve firma sekreterine almıştım.
    2 sene öncede dalış kamerası almıştım. Camera + housing 850 TL ye hiç sorun yaşamadım.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    http://www.aliexpress.com/snapshot/226077057.html

bende bu ürünü sipariş verdim sanal kartı kullanamadım direk visa kredi kartından çektim

bakalım gelecekmi 31 dolar filan 60 tl lik bir ürün sıkıntı olmaz inşallah,,,

bizim burda satanlar 120 tl çekiyor ,,,

deneme amaçlı aldım,,,

ssl kullanılıyor kredi kartı ile alış verişte sıkıntı çıkmayacağını arzu ediyorum
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Az önce online olarak dx'in müşteri temsilcisiyle yazıştım. Benim ürün barkod numarası olmadan gönderilmiş.
    Lütfen 7-10 gün daha bekleyin dedi. Olur dedik mecburen. Ilk defa alışveriş yaptım, daha da yapmam.

Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce online olarak dx'in müşteri temsilcisiyle yazıştım. Benim ürün barkod numarası olmadan gönderilmiş.
    Lütfen 7-10 gün daha bekleyin dedi. Olur dedik mecburen. Ilk defa alışveriş yaptım, daha da yapmam.
    Bu tecrübe bize ders olsun. dx den alışveriş yapacak olursak bunu tekrar düşüneceğim. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tecrübe bize ders olsun. dx den alışveriş yapacak olursak bunu tekrar düşüneceğim. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler
    E-postaya cevap vermiyorlar. Müşteri hizmetleri için mesai saati içinde online olman lazım.
    10 gün içinde gelmezse, iade talep edeceğim. Iyi ki ucuz birşey aldım. O yüzden gelmezse de problem değil.

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    E-postaya cevap vermiyorlar. Müşteri hizmetleri için mesai saati içinde online olman lazım.
    10 gün içinde gelmezse, iade talep edeceğim. Iyi ki ucuz birşey aldım. O yüzden gelmezse de problem değil.
    dx sanırım 30 dolar altında takipsiz gönderim yapıyor. eğer takip no ekletmek isterseniz 1-2 dolar daha ödeme istiyor. aklınızda bulunsun.
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dx sanırım 30 dolar altında takipsiz gönderim yapıyor. eğer takip no ekletmek isterseniz 1-2 dolar daha ödeme istiyor. aklınızda bulunsun.
    Sonradan öğrendim. Yinede bilgi için teşekkür ederim.

Motosikleti
    arkadaşlar benim ürünü china post air mailin sitesinde aradığım zaman

bu sonuçlar çıkıyor anladığım kadarı ile de pekinde gönderimi bekliyor ama 6 gündür ne için acaba
    başka siteden araştırma yaptığım zman

bu sonuçlar çıkıyor bu ürün sizce nerde
    china posta e-mail mi atayım bu ürün nerde çekik gözlü kardeşlerim diye
    bi yardım cı olun bana

Motosikleti
    YBR 125 ESD
    yurtdışı siparişler hakkında ufak bir bilgilendirme yapayım,
    barkodlu siparişleri yurtdışı siteden takip etmenize gerek yok, direk pttden bakın tr'ye giriş yaptığında ptt'den görülüyor ve çok daha rahat takip edebilirsiniz.
    Gümrük olayı tamamen şans işi, 2 sene önce fotoğraf makinesi almışsınız takılmamış ancak bir süredir sıkıyorlar tabi ki o gümrükteki elemanın birazda insiyatifine kalmış birazda.Çünkü 600$ lık ürünü geçende var 75$ lık ürünü takılanda.Sınırıda 100$'a düşürdüler kargo hariç.Yeri gelmişken 3g'li ürünler kesinlikle geçmiyor ama yine dediğim gibi şans.
    Paypaldan iade için ürünün siparişinden 45 gün geçmesi gerekiyor.Birde sürekli bu durumla karşılaşılırsa(sürekliden kastım çok fazla iade) sınırlama yapabiliyorlar dikkatli olun.
    Dealextreme.com, ebay.com, aliexpress güvenilirdir tabi ki ancak satıcılara dikkat edin pozitif yorumları çok olsun.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    evet arkadaşlar dx.com sitesinden aldığım alarm bugun gelmiş bulunmakta,13.03.2013 tarihinde sipariş verdim 10 dakka önce geldi ptt memuru abi kapıya bırakıyom dedi gitti bi teslimat olmadıürünün durumu iyi yani hasarlanmadan geliyor fotoğraflar aşağıda...

şunu söylemekte fayda var bu iş şans işi bence pahallı bir ürün almak mantıklı değil ben şuan motosiklet için ucuz askesuarlar eldiven almayı düşünüyorum...

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Ben sizden bir hafta önce aldım. Hala haber yok.

---------- Post added at 13:44 ---------- Previous post was at 13:40 ----------

Üstelik $8.30 için 16.20 lira çekmişler. Yani doları 1.95'den hesap etmişler.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150

evet benimde o şekilde oldu doalr 1.95 ten almışlar...

ben mesaj attım iletişimden sonra cevap geldi,cevaptan 2 gün sonra ürün geldi...

dedim ya şans işi galiba bunlar bence dx.com çokta sağlam değil diğer siteler takip numarası ile daha sağlıklı...

Motosikleti
    XT 660 R

O meselenin dx.com la alakası olduğunu sanmıyorum usta. Hangi bankanın kartını kullanmıştınız?

Ben 10$ lık ürüne 18,5 ödedim ki o günün kuru hakikaten o kadardı

Motosikleti
    benim sorunuma ne diyeceksiniz peki
    bir sitede opening yazıyor ötekinde pekinde yazıyor 31.den beri kargoda hareket yok ptt de sadece alındığı günün bilgisi var.

Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim sorunuma ne diyeceksiniz peki
    bir sitede opening yazıyor ötekinde pekinde yazıyor 31.den beri kargoda hareket yok ptt de sadece alındığı günün bilgisi var.
    24 ünde kargoya verilmiş muhtemelen bu hafta içinde Türkiye ye giriş yapar.

Bu verileri hangi sitelerden aldınız? genelde tutarsız oluyorlar kafamnıza takmayın salın çayıra

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)