Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

3.500-4.300 Tl arası motorsiklet tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Arkadaslar başlıkta yazdığım gibi bu fiyat arası bi motorsiklet bakıyorum. hosuma suan için cbf ler gidiyor ama ybr m vardı 2012 onu sattm çünkü bi süre sonra çekişten düştüğünü hissediyor insan. yada bana öyle geliyordu. Cbf veya sizin tavsiyelerinizi bekliyorum
    ' jawen..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    az bekle birazdan hondacılar geliverir.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Bekliyorm bakalım sizin tecrübenize göre bi motor alacağım
    ' jawen..

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbf alınca ybrden iyi gideceğini düşünüyorsan yanılıyorsun boş yere sattın ybr yi commuter alacak olduktan sonra boş yere performans bekleme

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    4350 lira artı ruhsat sıfır cbf fiyatları ben aldım

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    O fiyatada 250 cc performansi beklenmezki

Cinli istersen Kanuni getirdi bir kac model yoksa alacagin motor gene ya ybr olur yada cbf

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf alınca ybrden iyi gideceğini düşünüyorsan yanılıyorsun boş yere sattın ybr yi commuter alacak olduktan sonra boş yere performans bekleme

Ybr ile kaza gecirmiştim. 2.500 tl masrafı vardı o yüzden satmıstım . şase falan yamulmustu motorun o yüzden elimden çıkarmak istedim. smdi gene 125-150 cc hız beklentim yok . şehir içi genelde arada bi grup sürüsleri ile şehir dışı yapıyorum ama geneli şehi r içi

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

Alıntı serdar37100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4350 lira artı ruhsat sıfır cbf fiyatları ben aldım
    nerde bu fiyat ?
    ' jawen..

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jawen_123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr ile kaza gecirmiştim. 2.500 tl masrafı vardı o yüzden satmıstım . şase falan yamulmustu motorun o yüzden elimden çıkarmak istedim. smdi gene 125-150 cc hız beklentim yok . şehir içi genelde arada bi grup sürüsleri ile şehir dışı yapıyorum ama geneli şehi r içi

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

nerde bu fiyat ?
    geçmiş olsun tvs apache düşünebilirsin en güçlüsü o yokuşlarda falan ybr ye cbf e göre daha canlıdır biraz titreşim var onun dışında gayet güzel bir motor

Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    dostum tvs apache al ben sattım velakin çok memnundum. Ben anahtarsız manisa konya yaptım. (ne cesaretse) 2011-2012 modellerini 3000-3250 ye bulabilirsin.
    erays bunu beğendi.
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun tvs apache düşünebilirsin en güçlüsü o yokuşlarda falan ybr ye cbf e göre daha canlıdır biraz titreşim var onun dışında gayet güzel bir motor
    tvs çok titriyor ya hele bıde arkada ki kşi duramıyor alışmısız kıçımızı illa konforlu yere koyacağız
    ' jawen..

Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    tvs çok titriyor ya hele bıde arkada ki kşi duramıyor alışmısız kıçımızı illa konforlu yere koyacağız
    dostum tvs ye iki kişi binersen arkadaki 100 km den sonra uyuşur. Ama tek kişi biniyosan titreşim hiç yok yahu. Abartıyo cabbarcılar
    erays bunu beğendi.
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı Muhendis45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum tvs ye iki kişi binersen arkadaki 100 km den sonra uyuşur. Ama tek kişi biniyosan titreşim hiç yok yahu. Abartıyo cabbarcılar
    kendimde kullandım da o bıraz daha sport duruyor omuzlarımı agrıttı biraz. titresim oldugu için pek olumlu bakmıyorum. ama büyük biihtimal cbf alacağım sizlerinde fikrini ögrenmek için sorayım dedim
    ' jawen..

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150

nerde bu fiyat ?
    istanbulda tüm honda bayileri 4350 4500 lira arası satıyo zaten fuarda da bvu fiyata verdiler hep bu fiyatın üzerine birde ruhsat parası ekliyosunuz ok

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    cbf 150 al bence.
    Benim sattıgım motosikletim ybr idi. güzel sorunsuz 2004 mavi renkti. 12.5 hep olan versiyondan yani euro2 katalizörsüz.
    ama cbf topiğinde takılıyorum birkaç haftadır, fuarda da gördüm canlı olarak uzun uzadıya ınceledım.koltugu gercekten cok rahat.
    Motosikletin ön kafa tasarımı tıpkı ileride alacağım/alacağımız büyük cc li motosikletler gibi.Yanı karenajla depoya birleştirilen kafa ve far dönmüyor.kimileri bunun kullanışsız olduğunu söylüyor, gayet tabi haklı olabilirler.
    Ama bana göre bu bize alışma sürecinde yardımcı olacağa benziyor.Ayrıca beygir farkı cok olmasada torkunun kağıt üzerinde ve kullanımda iyi olduğu söyleniyor.
    Hatta ön yada arka dişli tam bilmiyorum -bu konuda cbf ci arkadaslardan acıklama beklıyorum- değişimle son hızın arttıgını ve motorun daha rahat gittiğini okudum. hatta bazı arkadaslar 115-120km/h hızlardan bahsedıyordu.
    Yağ yakma muhabbetlerıne de gelecek olursak cbf motorun calısma prensıbınden kaynaklı olan bır sey yanı sorun oldugunu zannetmıyorum. Yağ nedir ki konulur,eklenir,sık sık değiştirilir.
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı dftuzlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 al bence.
    Benim sattıgım motosikletim ybr idi. güzel sorunsuz 2004 mavi renkti. 12.5 hep olan versiyondan yani euro2 katalizörsüz.
    ama cbf topiğinde takılıyorum birkaç haftadır, fuarda da gördüm canlı olarak uzun uzadıya ınceledım.koltugu gercekten cok rahat.
    Motosikletin ön kafa tasarımı tıpkı ileride alacağım/alacağımız büyük cc li motosikletler gibi.Yanı karenajla depoya birleştirilen kafa ve far dönmüyor.kimileri bunun kullanışsız olduğunu söylüyor, gayet tabi haklı olabilirler.
    Ama bana göre bu bize alışma sürecinde yardımcı olacağa benziyor.Ayrıca beygir farkı cok olmasada torkunun kağıt üzerinde ve kullanımda iyi olduğu söyleniyor.
    Hatta ön yada arka dişli tam bilmiyorum -bu konuda cbf ci arkadaslardan acıklama beklıyorum- değişimle son hızın arttıgını ve motorun daha rahat gittiğini okudum. hatta bazı arkadaslar 115-120km/h hızlardan bahsedıyordu.
    Yağ yakma muhabbetlerıne de gelecek olursak cbf motorun calısma prensıbınden kaynaklı olan bır sey yanı sorun oldugunu zannetmıyorum. Yağ nedir ki konulur,eklenir,sık sık değiştirilir.
    bu yağ yakan motorları neden hep honda üretir
    neden yamahanın yağ yakan çalışma prensibli bi motoru yok onu anlayamadım
    haojin2005, Tolga Can ve ReiZzZ bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    scooter hariç bu aralıkta bana göre 3 model var;
    1-cbr 125r(2010 model ve altı)
    2-cbf 150
    3-tvs rtr 150

Hepsinin çekişi ybr den daha iyidir ve sorunsuz binebileceğin motosikletlerdir, 2.elleride oldukça hareketlidir. Tabi bunların olumsuz taraflarıda vardır, örneğin; cbf 150 bu saydıklarımız arasından güç olarak en düşüğüdür, cbr 125 in yedek parçaları pahalıdır, rtr 150 ise oldukça titreşimlidir. Tiplerini incele, dışarda görürsen üstüne bin bi bak, içine hangisi siniyorsa onu al . Şimdiden hayırlı olsun diyelim, kazasız belasız kullanman dileğiyle.

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    HONDA .....+ cbr 125
    TRANSALP.GR.COM

Motosikleti
    kentkart
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ahmet abiye (egelim43) bu soruyu sordum ve benım yazdıgım cevabı verdı. bi ara cbr1000rr'ın da yağ yaktıgı soylenmişti.Bu yag yakan modelinde Honda üretimi olması beni çok ilgilendirmedi çünkü ne motorculuğum nede param şu an için o motora sahıp olacak durumda degıl.
    Belkide yamaha ve honda ikiside japon markası oldugu için ben yağ yakan motor üreteyım sende yağ yakmayan bi motor üret ben az satayım sen çok sat senın sattıklarını yarı yarıya kırışalım demiştir

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne hikmetse hep hondalar yağ yakıyor.Eğer yamaha yaksaydı burda hondacılar söylemediklerini bırakmazlardı.
    Cbf'i bırak 40 bin liralık cbr1000rr bile yağ yakıyor.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    kentkart
    Ben burda hiç bi marka yanlısı olmadan duyduğumu,gördüğümü,gözlemlediğimi ve düşündüğümü yazdım.
    Ben cbf ci ybr c yada hondacı yada yamahacı da değilim yanlış anlasılma olmasın.
    Benımde ilk motosikletim ybr idi.
    Arkadaşımında ilk motosikleti ybr imiş fakat talihsizlik eseri üzücü bir olay sonunda ybr'siyle yolları ayrılmış.
    Bende hem farklılık olsun hemde yukarda belırttıgım bazı kıstasları göze alaraktan cbf önerdim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)