Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Milyonların önünde Kask takmayan adam!

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar.

Arkadaşlar dün akşam kanallarda gezerken , STV kanalında MACERACI adlı programa gözüm takıldı...

İsmini bilmediğim spiker arkadaş , program icabı , Turkiyeyi , sepetli bir motosikletle geziyor!

Aslında motoru tüm program gereğince belki 3 - 5 km sürüyor. Ama büyük bir eksiği var...

Kafasında KASK yok!

Yaw milyonlar bu programı seyrediyor , güzel bir program da olmuş.Ben gördüğüm zaman hiç kaçırmam seyrederim.Ama vatandaşa güzel örnek olması lazım!! İyi örnek olması , teşvik edici olması lazım!!

Ewet bu konuda yorumlar bekliyorum...

Bir de ricam var , o TV ye ulaşabilirsek , spiker arkadaşın kask takmasını sağlayabilirsek , motosiklet.net adına , Turk Milletine çok güzel bir hizmet yapmış oluruz......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Evet doğru bi konuya değindin nerdeyse tüm aile fertleri izliyor bu programı kanala mail atsak çok iyi olur.
    The imam filminde de imam kask takmıyordu ama ceza yemişti bunlar kötü örnek oluyor insanlara.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

numaniko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 600 Diversion F, PCX 125
    euheuehueh hiç dikkatimi çekmedi desem yeri. adamın amacı gezi. kaska dikat eden yok. ama iyi yakalamışsın. tebrikler
    Hayat, hâyâl..

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    hiç mi takmamıs viper_1 kardes soruyorum yada hiçmi takılı görüntü yok
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    o sepetlide nazi kask iyi gider
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    zaten saçma sapan bir program bana göre adamında saçma bir adam olduğu kask takmamasından belli programgibi yani

gingerfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya arkadaşlar ewet o spiker arkadaş gerçektende kask kullanmıyor. Gerçi muhtemelen motosikleti taş çatlasın 3-5 km kullanıyor ve kullandığı yollar tali yollar bide 30 km yi aşmıyor ama olsun genede örnek olmak açısından önemli bence.
    [B][I]BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR[/I][/B]

Motosikleti
    1000RR06
    abi amaç belli kask olursa adamı nası tanıcaz
    Acımadıki, acımadıki

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR

kaskı var

o programı uzun süredir izlerim..şehirlerarası giderse takıyor motor renginde yarım (nazı kaskı gibi ama kulaklığı var)kaskı var...ama köy içinde veya şehir içinde takmıyor proğram gereği (inip konuya direk giriyor çünki)
    hatta daha önce 2 kişiydiler ikisindede kask vardı diye bir dip not yazayım..

Motosikleti
    Alıntı ARMAGEDON adlı üyeden alıntı
    zaten saçma sapan bir program bana göre adamında saçma bir adam olduğu kask takmamasından belli programgibi yani
    Gerçi o tv kanalı bende hafızada bile yok ama, yine de niye öyle diyosun ?

Adam motosiklet ile Türkiye turu yapıyomuş. Ne güzel !

Ayrıca kask da takıyomuş işte.... ( valla ben vedat kayanın yalancısıyım )
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı
    o programı uzun süredir izlerim..şehirlerarası giderse takıyor motor renginde yarım (nazı kaskı gibi ama kulaklığı var)kaskı var...ama köy içinde veya şehir içinde takmıyor proğram gereği (inip konuya direk giriyor çünki)
    hatta daha önce 2 kişiydiler ikisindede kask vardı diye bir dip not yazayım..
    Ewet , eskiden motosikletin kullanıcısı ayrıydı.Şimdi tek başına geziyor.Tamam uzun yolda giyiyiodur doğrudur.Ama trafik kazasının kısa yolu , tali yolu olmaz...

Bir de bi söz vardır. < İMAM O*SURUR*A CEMAAT S**AR >

Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    o sepetlide nazi kaskı iyi gider
    İzmir ve Ankara ekibi ayrıca Eskişehir ekibi , viper_1 ile NAZİ KASKI arasındaki bağıntıyı gördü.

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Adam zaten motorla yolculuk yapmiyor yahu...Altina bir kanuni vermisler. Ama yaninda ekipman kameraman vs. var. Yani cekim sirasinda motoru kullaniyor eleman. Sonra kamyon gibi bir aracla diger sehre nakliye ediyorlar bildigim kadariyla motoru. Maksat gezgin goruntusu vermek.
    Kaska gelince, cekimlerdeki kolaylik acisindan kaskin surekli takili olmamasi anlasilir bir sey olsa da (zaten suruyormuss gibi yapiyor adam..sonra inip roportaj yapiyor) yanlis ornek oldugu konusunu bir animsatmak lazim bu arkadaslara

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Viper kullandığınız deyim konsepte epey uymuş

Motosikleti
    vespa px 150
    bence o 2-3-km gidiyo sonra motoru taşıyorlar.O adamda hiç motorcu tipi yok o motorda uzun yol yapmaz göstermelik bunlar,prog adına uysun diye

thutkhuss :

Zaten en başta defalarca belirttik.Evet o motor 3 km den fazla yol yapmıyor.

Motor göstermelik.Ama o spiker arkadaş orada İMAM konumunda...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Bunlarda öyle ama kimse bahsetmiyor.

Motosikleti
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı
    İzmir ve Ankara ekibi ayrıca Eskişehir ekibi , viper_1 ile NAZİ KASKI arasındaki bağıntıyı gördü.
    söyle de biz de gülelim

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    @Akira

İlk resme diyecek yok.

İkinci resimdeki abla otobanda ters yönde gidiyor, kask taksa perhiz-lahana turşusu ikileminde kalacağız

Üçteki adam da zaten adam değil, tenekeden yapılma, Bekçi Sırrı'nın Çelik'inin büyük boyu.

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    ben zaten sevmiyom o adamı

size zahmet söyleyinde mümkünse komple kaldırsınlar o programı
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

murat_by - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx250 twister
    viper arkadaşımız imam örnegini vermiş ama bence alakasız bir örnek biz o adamı kendimize örnek almıyoruzki veya o bir otorite degilki o kask takmıyo diye bizde takmayalım,eger kafası biraz çalışan zaten kimseye aldırış etmeden kaskını takar bende o programı uzun zamandır izliyorum hatta benim izlememi saglayan tek şeyde programda motosiklet olması ama hiç bi zaman kasksız çıkmadım yola.Ama desenki tek teker Arif kask takmıyor veya D.D amca kask takmıyor işte o zaman verdigin örnek dogru olabilirdi çünkü onlar bu işlerin otoritesi örnek alınacak insanlar tabi t.t Arifin akrobatik hareketleri hariç
    murat_by

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler